Moja córa ma 2,3 latka i pomyślałam, że może są jakieś gry dla takich małych dzieci, coby nam się jesienne wieczory nie dłużyły? wiem, że na monopol, to jeszcze za wcześnie:), ale może są jakieś rzeczy dla młodszych dzieci, jakieś dopasowywanie do obrazków, czy coś w tym stylu? czekam na
ma jeszcze inne gry przeznaczone dla 2-4 latków. aga
Chciałabym kupić dla synka grę (planszową, sprawnościową albo innego typu). Najlepiej dla 2-4 osób. Sama w dzieciństwie grałam w Grzybobranie, Chińczyka i Domino. Nie bardzo się orientuję w rynku gier, który jest olbrzymi. Poproszę o jakieś sugestie gier, które sprawdziły się u was. Synek jest
Polecam glodna gasienice, corka poznala to w przedszkolu a teraz gramy w domu. tnij.com/uTBhm -- Podazaj nieustannie za najwazniejszym Ludwika 26.10.06. i Vincent 23.10.09. - moje dwa slonca:)
Dziewczyny polecicie jakas fajna gre dla 2,5 latka? moze jakas zrecznosciowa? myslalam o tych barylkach miodu z kubusiem puchatkiem co myslicie o tym?
Zręcznościowych nie znam ale polecam wszystkie firmy Granna (te 2+ i 3+). Największy hit to "Kot w worku", "Cztery pory roku", "Już czytam", "MEMO-zabawki". Synek lubi tez gry firmy EDUCA. Szzególnie Step by Step sie sprawdza. pzdr. -- Moja
Mozecie cos fajnego polecic? Cos co nie ma miliona czesci , nie zajmuje pol pokoju, jest malo skomplikowane (dla 2,5 latka) ale dorosly i 10 latek sie przy tym nie zanudza? Chodzi mi o gre w pudelku, niekoniecznie planszowa (tzn nie zadne video, psp, wii). Mamy pop up pirate, quack shot
Moje chlopaki, 2 latek i 4 latek maja duzo gier z Orchard toys
polećcie coś co zainteresuje takiego szkraba. Mamy domino i jest ok ale może macie coś sprawdzonego czym 2 latek się zainteresuje. z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi. pozdrawiam Aga
Moja Julka - 22 miesiące uwielbia grać w gry. Mamy ich sporo, większość dla dzieci powyżej 3 lat. Dlatego muszę wykazać się odrobiną kreatywności i tak dostosowywać reguły gry, aby były na poziomie córki. W takie gry gramy: 1. Wcześniej wspomniane pierwsze gry granny (my mamy Lotto dom) 2
Czy możecie polecić jakąś fajną grę planszową dla 2,5 latka?
A do ilu liczy? Do dwóch da radę? Rozumie ideę "po kolei"? Też mam 2,5-latka. U mnie działają Candyland (zamiast kostki bierze się kartonik z kolorowymi kwadracikami i na takie pole trzeba pionek przesunąć, czasem odliczając do dwóch - pomagam), domino z autkami (planuję zrobić swoje z logami
Jakie gry Granna polecacie dla 2-latka? Mamy już Memo i Lotto. Co można kupić jako kolejną grę?
Polecam grę Kota w worku, fajna można bawić się na różne sposoby, porządnie wykonana, u nas hit.
Proszę o propozycję pierwszych gier dla mojego syna. Domino i memory znamy ale wiem że są też jakieś gry gdzie zamiast tradycyjnej kostki jest kostka z kolorami, od jakiego one są wieku? Jeżeli znacie to podajcie tytuły bo chciałabym kupić coś synkowi a dopiero raczkuję w tym temacie. :)
Gra o której wspominasz z kostką z kolorami to "tęcza" granny. Polega między innymi na dobieraniu odpowiedniego obrazka do odpowiedniego koloru. Można grać też inaczej, w zależności od tego, na co "pójdzie" dziecko. Z granny lubię też lotto dom (chyba tak się nazywa), gra polegająca na
Szukam ciekawych gier dla mojego dwulatka. Chętnie kilka gier od 1 osoby. Odbiór osobisty w okolicach Wrocławia, Srzelina lub Kłodzka albo wysyłka. Proszę o ceny, zdjęcia i informację o stanie zużycia. Dziękuję :)
mam Memo dźwiękowe oraz Nawlekaj nie czekaj i Kubus puchatek podskakujące baryłki wszystkie w stanie bardzo dobrym koszt za 3 to 60 zł plus przesyłka jesli bedziesz zainteresowana pisz wysle Ci zdjecia
Czy możecie mi polecić jakieś gry dla 2.5 latka?? Wypatrzyłam tą: www.allegro.pl/item489402954_gra_wesole_drzewko_nowosc_reklama_tv_interkobo.html i myślę że powinien mieć świetna zabawę.
ale bardziej chodzi o gry zręcznościowe czy edukacyjne ? ja dla swojego 2,5 latka kupilam z tej drugiej serii ,czyli : www.allegro.pl/show_item.php?item=482037417