461 wyników w czasie 59 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

do grela

Grel, a jakie znasz/poleciłbyś średnio drogie biura organizujące wyjazdy o takim charakterze?

Re: do grela

to oczywiście była moja odpowiedź tylko w nazwie autora mi się tak wpisało

M. Grela- ambasador

Przeczytałem obrzydliwy bluzg na Polskę w @politico, patrzę, a tam ambasador Marek Grela opowiada jaki to straszny totalitaryzm. Jedziemy

Re: M. Grela- ambasador

1. Zacznijmy od życiorysu Marka Greli w @wikipedia_pl. Prawdziwy mąż stanu, nie? Nie. Uzupełnijmy zatem :-) pl.m.wikipedia.org/wiki/Marek_Grela … 2. Marek Grela to syn Zenona, oficera GL i AK, po wojnie

Dr Grela- polecam!!!

... bedziesz zadowolona: 1. 100 % profesjonalizm 2. Pani dr z taka pewnoscia orzeka o plci, ze ja nie mialam zadnych zludzen- coreczka! 3. tylko 40 zl za wykonana usluge; w porownaniu do bardzo drogiego dr Antkowskiego- 70 zl, to niewiele i jeszcze mozesz wziac kasete video to Ci nagra caly

Pamiętajcie...

... nie myli sie ten, kto nic nie robi, a to, ze Pani dr Grela nie trafila z plcia raz, czy dwa, moze nawet cztery- to tylko potwierdzenie tej terii. Pozdrawiam i zycze trafnych wyborow

prokurator Grela wykazał się

może jeszcze złapie kogoś za 5 zł , żeby poprawić statystyki. A co z "grande" oszustami,złodziejami ich się nie rusza ,bo biją I to Polska właśnie.

Re: prokurator Grela wykazał się

Mistrzowie od robienia statystyki grela i międlar w polsce są prawnicy ale niestety prawa nie ma.

Włocławek-dr. Iwona Grela (początek wątku)

Witam. Czy któraś z Was miała robione usg u tej doktor? Słyszałam, że płaci się 40 zł i można przynieść ze sobą kasetę video a dzidziuś będzie nagrany. Czy to prawda? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Re: Włocławek-dr. Iwona Grela

mialam robione usg we wrzesniu i bylam bardzo zadowolona przemila pani. co do kasety to tez slyszalam ze mozna przyniesc i bedzie nagrany dzidzus ale sama nie skorzystalam bo dowiedzialam sie za pozno.ciesz sie ze placisz tak malo za to badanie ja niestety przeprowadzilam sie i teraz musze placic

Dr Ilona Grela?Włocławek (początek wątku)

Co sądzicie włocławianki o pani Dn Greli? Jak u niej z rozpoznalnością płci???

Re: Dr Ilona Grela?Włocławek

żadna z Was nie jest z Włocławka?A może nic o tej Pani nie wiecie? Podtrzymuję wątek.

Dr DAMIAN GRELA - szukam! (początek wątku)

Dr Grela jest ortopedą i pracował w Medicoverze w Warszawie. Od niedawna nie pracuje, a ja bardzo chcę go znaleźć. Czy ktoś wie, gdzie mogę go znaleźć w tej chwili? Dzięki!

Re: Dr Damian Grela - szukam!

hej, na pewno można go znaleźć w przychodzi Attis na Górczewskiej i podobne gdzieś w przychodni ortopedycznej na Kabatach, ale nie znam dokładnych namiarów...

Dr Damian Grela - szukam (początek wątku)

Szukam dostępu do dr Damiana Greli, który dotychczas pracował w Medicoverze w Warszawie. Teraz nie wiem, gdzie mogę go znależć. Podajcie jakąś placówkę, prywatną, państwową, wszystko jedno. Dzięki.

Re: Dr Damian Grela - szukam

jeżeli chodzi Ci o dr Dariusza Grelę, to pracuje w Attisie na Górczewskiej i w Klinice Kabaty. Pozdrawiam!

Włocławek - dr Iwona Grela (początek wątku)

Witam. Czy któraś z Was miała robione usg u tej doktor? Słyszałam, że płaci się 40 zł i można przynieść ze sobą kasetę video a dzidziuś będzie nagrany. Czy to prawda? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Pani Katarzyna M. Grela (początek wątku)

Czy ktoś z Was miał z Nią kiedyś styczność? Pytam w kontekście sesji Tarota. Będę wdzięczna za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Re: Pani Katarzyna M. Grela

Ja z nią styczności nie miałam, ale nie jest wykluczone, że ona ze mną miała, choć o tym nie wiem...

1 2 3 4 5 6