169 570 wyników w czasie 1 068 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Jak czesto wychodzicie teraz na dwor? (początek wątku)

Ja juz glupieje w domu,ostatnio bylismy z Olafem na dworze w piatek na spotkaniu z dziewczynami cale 5 godzin,sobota i niedziela w domu bo padalo,dzisiaj sie fajnie zapowiadalo ale juz popadal snieg i to zadyma byla przez jakies 10 minut a teraz desz.Oszalec mozna,a co najgorsze dziecko sie

Re: Jak czesto wychodzicie teraz na dwor?

prawie codziennie kolo poludnia na godzinke, dwie. Dzisiaj siedzimy w domu-tak wieje, ze glowe moze urwac;/ -- Asia, Marcinek(24.02.05) i Szymek(22.06.07)

Re: jak czesto i na jak dlugo wychodzicie z psem

przeciętnie 3 razy dziennie - a dlugosc zalezy od pogody. dzisiaj rano musialam ją ciągnąc doslownie na dwór - padal deszcz, a ona taka zaspana, i z cieplutkiego legowiska.. w ogole nie chciała wyjsc z domu. Uwielbia za to spacer południowy - wtedy najlepiej sie bawi. Wieczorem - lubi jak

Re: jak czesto i na jak dlugo wychodzicie z psem

To sa bardzo przyzwoite wyjscia, nie przejmuj sie. Ja z moja labka ide na rower, jezdze ok. godziny, wracam z jezykiem siegajacym ziemi, ona wpada do ogrodu, pedzi do budy, gdzie mieszkaja ogrodowe zabawki, wyciaga pilke i prosi: rzuc mi, rzuc mi!!! Ale potem w domu jest psem zadowolonym i

...jeszcze jak z domu wychodził...

Gość portalu: zalogowany napisał(a): > Ciekawe, czy nie taniej miałby ten opisany gapa, gdyby - miast wzywać - poprosi > ł o telefoniczną wskazówkę, gdzie ma iść...

Re: hej:). jak czesto gdzies wychodzicie??

lucyna_n napisała: > po kawie to dopiero by się ze mną cudeńka działy. > Wiem! przyniosę meliskę w termosie:)))) Możesz też pić zieloną herbatę-coraz częściej można ją dostać w pubach-praktycznie wszędzie.dobra jest na zimno z kostkami lodu jak piłem z Aurelią w chińskiej

Re: hej:). jak czesto gdzies wychodzicie??

kiedys widzialem taka stronke int "walka ze złem" fajny adres www.wz.z niestety tresc strony "wyszła" a w miejsce podstawiono gołe baby, takeż mozna zrobić dla oczu chakera,podglądającego twardy dysk strony do dzisiaj nie udao się naprawić

wychodzenie z domu (początek wątku)

Wczoraj po kilku miesiącach wyszłam z domu aby załatwić jedną sprawę. To duży postęp. Kto teraz ma niż? Kto tak jak ja nie wychodzi z domu, jak ma obniżony nastrój?

Re: wychodzenie z domu

W depresji prawie żadna siła nie jest w stanie zmusic mnie do wyjscia z domu. Ukrywam sie przed całym swiatem, rzucam prace albo biore L4 (nie jestem w stanie pokazac sie ludziom), ukrywam sie nawet przed znajomymi, przyjaciolmi i najblizsza rodzina. Czesto caly dzien spedzalam albo w lozku

Wychodząc z domu

kiedy można igrzyska snuć na nośniejszej bazie...bo o bandytach nie da się jedynie w obrębie ostatnich szesnastu czy siedemnastu lat. Szkoda że szewc nie butami się zajmuje a i krawiec...jak pisuje jeden z forumowiczów... Anglicy poradzili sobie generalnie fachowością i rzeczywistym działaniem a

Jak zarobić nie wychodząc z domu:-) (początek wątku)

Witaj! Nazywam się Rafał mam zaszczyt przedstawić ci doskonały dokument (troche długi ale jak przeczytasz to nie pożałujesz obiecuje;-) jest w załączniku z tekstu dowiesz się jak zaraobić duże pieniądze nie jest potrzebny ci internet ale ułatwia sprawę nie wieżysz ja też nie wieżyłem

Re: Jak zarobić nie wychodząc z domu:-)

Pomyliło mi się rafeo1@wp.pl

Zakładacie kaski jak wychodzicie z domu? (początek wątku)

-- Tea Time Zapraszam :)

Re: Zakładacie kaski jak wychodzicie z domu?

a co? :-)

Jak - bez wychodzenia z domu - sprawdzić... (początek wątku)

... czy sklep na dole jest już otwarty po przerwie urlopowej? Trudność polega na tym, że moje okna wychodzą na inną stronę oraz między sklepem a moim domem stoi jeszcze jeden dom. -- Life's a journey, not a destination.

Re: Jak - bez wychodzenia z domu - sprawdzić...

Wyguglaj numer telefonu do niego i zadzwoń. -- Andalucia dulce

Jak oszczędzać nie wychodząc z domu:-) (początek wątku)

. Wszystko to stalo na zapomnianych przeze mnie pólkach albo jak w przypadku sztyftów do ust poniewieralo sie gdzies po torebkach. Pomyslalam sobie ze warto jest przejrzec swoje zapasy - i zamiast kupowac -uzyc to co juz sie ma - korzysc bedzie podwojna- mozna zrobic porzadki i odkryc kilka cudeniek

Re: Jak oszczędzać nie wychodząc z domu:-)

mysmy zrobili porządek w lekach, okazało się, że mamy (sic!) 173 pozycje leków włącznie z antybiotykami:P (o tym, że wór 30 litrowy przeterminowanych wyrzuciliśmy to aż przykro wspominać). teraz jak tylko jakiś lek ma być kupiony, to wpierw xls czy jest w domu, dopiero potem zakup. jeszcze

1 2 3 4 5 6