jakim celu to robisz? Żeby coś otrzymać w zamian? I jest mi przykro bo w odpowiedzi na moje > zabiegi nie dostaję tego co ja bym chciała czyli trochę czułości i docenienie c > hociaż moich starań. No właśnie. Wiesz, że to się czuje, czy czyjeś zabiegi są spowodowane chęcią uzyskania
Mimo wszystko poszłabym do dobrego lekarza, bo zalecenia dotyczące normalnych warunków, a ekstremy pogodowej, to jednak inna bajka. Nie wiem, przy jakich chorobach należy odwadniać organizm (serce? nerki?), puchnięcie musi mieć przecież jakieś przyczyny, które nie są związane z ilością wody i może
leki uspokajające i nasenne (z jakiej racji? zwłaszcza podawane od rana!), chyba żeby pacjent był otumaniony i nie przeszkadzał. Codziennie powinien przychodzić rehabilitant i ćwiczyć z ciocią, ale okazuje się że jest jeden na cały oddział i się nie wyrabia, choć z wyliczeń wynika że ma tych chorych
Najlepiej podobno gdy to leki, a nie suplementy. (osobiscie suplementy mi wystarczaly) A najwazniejsze to wiedziec jaki sie ma poziom wyjsciowy i sprawdzac co jakis czas jak z przyswajalnoscia. Ja mam dobre doswiadczenia z suplementami od Solgar (i Mezina, ale ta nie wiem, czy jest w PL). Cynk
-behawioralna, najlepsza dlugoletnia psychoanaliza. ja byłem dotąd przekonany, że nerwicę leczy sie wg jej odkrywców, psychoanalizą, ale co ja tam wiem.... Większość ludzi z zab. Osob. zmaga się z nerwica, też się zmagałem, ale zmaga się też z depresją, zaburzeniami odżywiania itd. Tak czy siak to są objawy nie
Ja laik wiem że jest kilkanaście roznic. Pierwsza to taka że nerwicy możesz się nabawić w każdym momencie życia niezależnie od tego jakie miałeś dorastanie. A zaburzenia osobowości to coś co kształtuje się wcześnie. Zupełnie inna etymologia. Druga taka rzecz zupelnie innych rzeczy dotyczy. Bo w
kilkudziesiecioma pozycjami potrafi i dobre pol godziny zajac a czasem i dluzej, zeby odszyfrowac co poeta mial na mysli. I co jest tylko pauzowane, co geext. W jaki konkretny dzien dany lek ma wejsc. Coz pismo lekarzy bywa czasami wredne. I oczywiscie trzeba "wymusic" na lekarzu podpisanie dekursu, bo bez jego
– ale na pewno nie pozwala na zakup prywatnego odrzutowca. Ale co tam! Kanapowi spekulanci, którzy w życiu najwyższy budżet, jakim zarządzali, to kieszonkowe od mamy, już wiedzą, na co Maja powinna te pieniądze wydać. Najchętniej rozliczyliby też menadżera Szczypkę (swoją drogą jego szczera
się czuł u siebie. > Pracodawcy zas placa tylko tyle, ile musza > , a zarabiaja na swoich pracownikach maksimum tego, co sie da. Co zas do umilan > ia zycia - przeciez wiele w tym forum jest wypowiedzi, jacy to pracownicy powin > ni byc wdzieczni, bo ktos tworzy im miejsca
Dobry wieczór Seppel:) Trochę późno ale jestem. Czas tak szybko leci.... i to tak energicznie. Zacznę od doktora - witaminy wszystkie brałam, ale ból mięśni nóg i te skurcze mogą się też pojawiać od lekarstw, a szczególnie takie jest na cholesterol. On to może powodować, dlatego musze zrobić
zielonej lonce, motylkow...." - Wyobrażam sobie, gdyby Fish miał inny charakter, gdyby poczuł, że dobro, piękno, natura jest czymś ważnym w życiu osobistym, że nie trzeba patrzeć na świat tylko z bólem, bo sam siebie wprowadza w depresje. Są ludzie co tego potrzebują, ale czy to jest dla nich lekarstwo
i dopracowane i to dobrze działa. Prawnik nie jest potrzebny ani bardziej kompetentny do oceny czy człowiek naprawdę chce czy nie chce. A eutanazja nigdzie nie wybiła ponad skalę. Nawet ludzie cierpiący fizycznie czy mający oporne na leczenie depresje w zdecydowanej większości jednak chcą żyć. To są