17 wyników w czasie 82 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Wypadek na wiadukcie. Są ciężko ranni

kadazan napisał: > Nie masz do nich telefonu? To ładni z Was znajomi. Dzwoń na policję, tam masz s > zansę dowiedzieć się więcej niż tu. 1. P. kolego, posiadanie telefonu (numeru) nie jest miarą znajomości 2. Posiadanie telefonu (komórkowego) nie jest miarą człowieczeństwa 3. Ale

Re: Torrenty Top 10: Najczęściej ściągane filmy z

kadazan napisał: > no i jest, już w drugim poście... > > Zgodnie z polskim prawem ściąganie filmów nie jest przestępstwem. Porównanie do > kradzieży samochodów jest nietrafione. zrobiłem to specjalnie dla ciebie, żebyś miał frajdę :) -- smart buster

Re: Phishing z użyciem autentycznych certyfikatów

kadazan napisał: >Dlaczego więc ten phishing ma być taki straszny? Każdy chce z czegoś żyć (i redaktor, i specjalista od zabezpieczeń). -- Farmersi.pl Symulacja ekonomiczna - gra online

Re: Ja nie widziałem takiej reklamy od lat

O ile standardowy użytkownik WWW potrzebuje np. klienta BitTorrent albo używa gestów... Ja akurat korzystam z powyższych, ale to był mój wolny wybór, podobnie jak wtyczka blokująca reklamy. kadazan napisał: > Mówisz o Operze? Ona nie ma nic zbędnego!

Re: Kobieta z Kłobucka: Na moim podwórku mordowan

Nikt nikomu tego smalcu na siłę do gęby nie wciskał. Skoro ludzie chcą to żreć, to będą i tacy, co to produkują. Jedyna kara, jaka wchodzi w grę, to za złe traktowanie lub znęcanie się nad zwierzętami, co za różnica, czy chodzi o świnie, krowy czy psy? kadazan napisał: > Chyba więcej

Re: Prokuratura zawiesiła śledztwo ws. Zientarski

kadazan napisał: > > przestac piep*zyc jak potluczony, otylia zabija swojego brata i tez nie s > iedzi, > > podobnie jak tysiace innych kierowcow co zabili nieumyslnie... > > Mylisz się i to bardzo. Zwykły szarak dostanie ładnych parę lat, choćby w zawie

Re: frych47

frych47 napisał: > kadazan napisał: > > > Kiedy sobie wreszcie wbijecie do głowy pismaki, że nie ma czegoś takiego > jak me > > tropolia 'toruńsko-bydgoska', jest 'bydgosko-toruńska'. Według wielkości, > alfab > > etu i języka

Re: Rząd chce metropolii toruńsko-bydgoskiej

kadazan napisał: > Kiedy sobie wreszcie wbijecie do głowy pismaki, że nie ma czegoś takiego jak me > tropolia 'toruńsko-bydgoska', jest 'bydgosko-toruńska'. Według wielkości, alfab > etu i języka Przecież oni celowo podpuszczają ludzi aby mieć ruch na forum.

Re: Gran Paradiso - to ciągle Firefox czy już Goo

Kadazan rzekł: "Jest stabilna, szybka, wszystko działa i posiada absolutnie wszystko, czego mógłbym wymagać." I nie wpadło Ci do głowy, że Twoje wymagania mogą się nie pokrywać z resztą populacji?

Re: Fordon będzie miał wreszcie kino - NoveKino

Nie ma jak to dowiedzieć się, że jest się dresiarzem i wieśniakiem :D a Ty kadazan na pewno bardzo kulturalny i inteligentny jesteś ;) -- Każda prawda ma dwie strony: moją i twoją.

Re: Bardzo dobrze! ale zabac kasę "israel sovhoz"

kadazan : to także należałoby obciąć wszelka pomoc dla terrorystycznego "israel sovhoz" w wysokości ok 12 mld usd rocznie otrzymywana z usa bo pieniądze te ida na mordowanie patritów palestyńskich walczących z okupacja swoich palestyńskich ziem.wtedy dopiero zobaczymy co stanie sie z tym