27 wyników w czasie 61 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Kasia_sapulka....

kasia_sapulka napisała: > nanuk24 : wysoka, szczupła, brunetka, pociągła twarz Kasiu! W polowie sie zgadza:-) Wzrost - sredni(164cm), wczesniej rzeczywiscie bylam nawet nie szczupla a chuda!(48 kg), teraz jestem - malzonek mowi "w sam raz":-) Naturalna brunetka, choc od kilku lat

kasia sapulka ;)

gagunia: drobna, niska, szczupła, brunetka z jasnymi pasemkami, z dużymi pięknymi czarnymi oczami hihi wygladam calkowicie inacze: wysoka (172) szczupla (58) blondynka, wlosy niezbyt dlugie w fazie zapuszczania od 10 lat ;) oczy niebieskie, duze :) a ciebie widze jako blondynke z dlugimi wlo

do: kasia_sapulka

Równiez chętnie poprosze Cię o te informacje:) -- pozdrawiam,Emilia

Re: do: kasia_sapulka

napisałam -- A to mój Filipek

Re: do kasia_sapulka

Napisałam na priva. -- Mój Filipek mój Filipcio ma dzisiaj

Re: do kasia_sapulka

Mozna sobie ściągnąć jesna lekcje zajmuje 34MB/ trwa ta lek. 3 min.??? ja może zamówię po swiętach, ale jak zamówisz pierwwsza to daj znać, bo moze da się to przegrać, to wtedy ja zamówie 2 część i zrobimy wymianę. pozdrawiam

Do Kasi-sapulka

Sprawdzalam poczte ale twoja wiadomosc niedoszla Monika mama Natali i Jakuba gg 8883531 lub monika.pap@interia.pl

Re: Do Kasi-sapulka

Napisałam na monika.pap@gazeta.pl -- ***************************** Godny pogardy jest ten, kto mając dzieci, może znać nudę. (Jean Paul)

tak--a kasia_sapulka była święta !!!!!

nie obgadywała,mówiła paciorki,myła rączki przed jedzeniem....... skoro na ogólnym krzyczano że jesteśmy wredne to na nietypowych mogłysmy powiedziec co nam lezy na watrobie i kogo nie lubimy. Może wstaw wątki o tym jak napisałysmy że joasiiik przeprowadza się i jak niektóre dziewczyny broniły

Re: dlatego jest na oslej, a nie skasowany n/tx

dajcie zesz spokoj dziewczynie, niech wykonuje swoja robote. i tak watek, o ktorym mowa nie wiele by dal, bo szpicel katjuszka i kasia_sapulka w kazdej chwili moga zmienic nicka. -- Bo dobry Bog juz zrobil, co mogl, teraz trzeba wezwac fachowca.

UWAGA SZPICEL (początek wątku)

będę to wklejać gdzie się da-ostrzeżenie przed szpiclami,donosicielami,kapusiami. laski z ukrytego forum wynosiły na ogólne posty i je publikowały pod zmienionymi nickami-żeby nie było wiadomo kto. te szpicle to : kasia_sapulka katjuszka2 vel mama_fasolki vel hmm14 vel andia1000

Zmieniłam nick (początek wątku)

Do tej pory pisałam pod ksapula, ale mój mąż i znajomi od jakiegoś czasu mówią na mnie sapułka więc i tu chciałabym, zebyscie tak na mnie mówiły wkońu jesteście moimi znajomymi. I to czasami bliższymi niz ci w realu. Wiec od dziś pisze jako kasia_sapulka

rehabilitacja

kasia_sapulka? Musze je zobaczyc! Ela

UWAGA SZPICEL (początek wątku)

będę to wklejać gdzie się da-ostrzeżenie przed szpiclami,donosicielami,kapusiami. laski z ukrytego forum wynosiły na ogólne posty i je publikowały pod zmienionymi nickami-żeby nie było wiadomo kto. te szpicle to sa panie o takich nickach: kasia_sapulka katjuszka2 vel mama_fasolki vel hmm

Re: o kasi_sapulce

Dzięki irazone. Wracam jako kasia-sapulka, żeby nie było wątpliwości, że to ja. Dziekuje tym wszystkim mamom, które wspierały mnie i wierzą, że ja nie miałam z tym nic wspólnego. Tak jak nie miała z tym nic wspólnego sweet.joan. Mam nadzieję, że cała sprawa szybko się wyjaśni i winny sie