kasia_sapulka napisała: > nanuk24 : wysoka, szczupła, brunetka, pociągła twarz Kasiu! W polowie sie zgadza:-) Wzrost - sredni(164cm), wczesniej rzeczywiscie bylam nawet nie szczupla a chuda!(48 kg), teraz jestem - malzonek mowi "w sam raz":-) Naturalna brunetka, choc od kilku lat
gagunia: drobna, niska, szczupła, brunetka z jasnymi pasemkami, z dużymi pięknymi czarnymi oczami hihi wygladam calkowicie inacze: wysoka (172) szczupla (58) blondynka, wlosy niezbyt dlugie w fazie zapuszczania od 10 lat ;) oczy niebieskie, duze :) a ciebie widze jako blondynke z dlugimi wlo
Równiez chętnie poprosze Cię o te informacje:) -- pozdrawiam,Emilia
napisałam -- A to mój Filipek
Napisałam na priva. -- Mój Filipek mój Filipcio ma dzisiaj
Mozna sobie ściągnąć jesna lekcje zajmuje 34MB/ trwa ta lek. 3 min.??? ja może zamówię po swiętach, ale jak zamówisz pierwwsza to daj znać, bo moze da się to przegrać, to wtedy ja zamówie 2 część i zrobimy wymianę. pozdrawiam
Sprawdzalam poczte ale twoja wiadomosc niedoszla Monika mama Natali i Jakuba gg 8883531 lub monika.pap@interia.pl
Napisałam na monika.pap@gazeta.pl -- ***************************** Godny pogardy jest ten, kto mając dzieci, może znać nudę. (Jean Paul)
nie obgadywała,mówiła paciorki,myła rączki przed jedzeniem....... skoro na ogólnym krzyczano że jesteśmy wredne to na nietypowych mogłysmy powiedziec co nam lezy na watrobie i kogo nie lubimy. Może wstaw wątki o tym jak napisałysmy że joasiiik przeprowadza się i jak niektóre dziewczyny broniły
dajcie zesz spokoj dziewczynie, niech wykonuje swoja robote. i tak watek, o ktorym mowa nie wiele by dal, bo szpicel katjuszka i kasia_sapulka w kazdej chwili moga zmienic nicka. -- Bo dobry Bog juz zrobil, co mogl, teraz trzeba wezwac fachowca.
będę to wklejać gdzie się da-ostrzeżenie przed szpiclami,donosicielami,kapusiami. laski z ukrytego forum wynosiły na ogólne posty i je publikowały pod zmienionymi nickami-żeby nie było wiadomo kto. te szpicle to : kasia_sapulka katjuszka2 vel mama_fasolki vel hmm14 vel andia1000
Do tej pory pisałam pod ksapula, ale mój mąż i znajomi od jakiegoś czasu mówią na mnie sapułka więc i tu chciałabym, zebyscie tak na mnie mówiły wkońu jesteście moimi znajomymi. I to czasami bliższymi niz ci w realu. Wiec od dziś pisze jako kasia_sapulka
kasia_sapulka? Musze je zobaczyc! Ela
będę to wklejać gdzie się da-ostrzeżenie przed szpiclami,donosicielami,kapusiami. laski z ukrytego forum wynosiły na ogólne posty i je publikowały pod zmienionymi nickami-żeby nie było wiadomo kto. te szpicle to sa panie o takich nickach: kasia_sapulka katjuszka2 vel mama_fasolki vel hmm
Dzięki irazone. Wracam jako kasia-sapulka, żeby nie było wątpliwości, że to ja. Dziekuje tym wszystkim mamom, które wspierały mnie i wierzą, że ja nie miałam z tym nic wspólnego. Tak jak nie miała z tym nic wspólnego sweet.joan. Mam nadzieję, że cała sprawa szybko się wyjaśni i winny sie