Czy moze mi ktos wyjasnic co to jest i jak dziala, oraz np sprzedalem akcje teraz ale nie moge wybrac tych pieniedzy - kiedy odbedzie sie rozliczenie i bede mogl skorzystac z tych pieniedzy w inny sposob niz tylko kolejne kupno kolejnych akcji? pozdr
KDPW - Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych, zgodnie z definicją na stronie www.kdpw.com.pl/ jest jedyną instytucją w Polsce uprawnioną do pełnienia funkcji depozytowo-rozliczeniowych na publicznym rynku papierów wartościowych. A rozliczenie
dlatego ze nie jestem w SLD tonie moge ukrasc?
tralala.Po co ? Chwilowo wszystkie stanowiska <groszem plynace>sa obsadzone.Nie slychac nic o otarciu JAKIEGOS nowego Ministerstwa.Przechlapane.Musze szukac na wlasna reke,tyle ze to juz odpadki.
Czy kto cos wie na temat pracy w tym miejscu na stanowisku operacyjnym ????
Co oznacza ten komunikat? Czyzby akcje Zetkamy kosztowaly teraz 0,20zl??
Działu Operacyjnego Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych z dnia 15 września 2008 roku. Zgodnie z treścią Komunikatu w dniu 16 września 2008 roku na podstawie Uchwały Zarządu KDPW S.A. nr 205/08 z dnia 9 kwietnia 2008 roku w Krajowym Depozycie pod kodem PLPEKPL00010 nastąpi rejestracja 12
A co zaroznica kto bedzie prezesem? Ten rynek i tak zdechnie, chocby z powodu na podatek.
ja wystawiam jutro o 14 za 360
Działając na podstawie § 34 ust. 1 pkt 1 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych Zarząd PMPG S.A. informuje, iż w dniu 26 września 2008 roku otrzymał Uchwałę nr 549/08 Zarządu
To teraz akcje Netii poszybują w górę. Myślę, że o jakieś 50 - 60%.
a co zrobiliście z 8 000 000 zł, ktore zainkasowaliscie w pazdzierniku??? podacie to, czy zostawicie dla "znajomych"???