97 931 wyników w czasie 209 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Analiza wprawdzie zestarzała się jak mleko, a

Kacapy majom zamrożone łapy bo to capy bez mamy i taty! W mroźnej Rosji, w okolicach Tomska, Pewien mnich zjadł dwa kilo czosnku. Gdy go zmogła ochota, Wypił wiadro kompotuI odtąd nie pije już w ogóle wina ani koniaku. Русские не против майдана, который по утверждению Запада является

dla Psa pozna komuna to piekne czasy byli :)

, bo albo uciekali i spadli ze schodow, albo z tego pospiechu wpadli pod autobus :) ale w sumie kazdy mial prace, przydzial na kilo cukru, flaszke wodki i kawalek wolowego kopyta z koscia - co jakby nie mowic - dawalo poczucie jakiejs stabilizacji

Re: Wodzionka fest wonio

przykładowa :) Cieszę się jak dziecko ;))))) www.3sat.de/kultur/pop-around-the-clock/david-gilmour-circus-maximus-100.html. Tam trzeba wyrazic zgodę tylko i już bede odbierać ? Ja też dzisiaj rowerkowałam między deszczem po kilo czereśni z mojego drzwka. Mam takie żółte z czerwonym rumieńcem. Mlode drzewko

Re: Wodzionka fest wonio

...Tak samo z Rybom pani Sprzedawczyni patrzyla na mnie niedowierzajonco gdy poprosilem o Kilo Dorsza ,kilo Lososia i parę ploci.Powiedziala mi ze tyle tryby to jeszcze tu nikt nie kupil.Mysle ze to nawyk ludzi w PL.Tam gdzie byłem ludzie jedzom tylko swinskie mieso i troche puty. Ryby wcale.Patzyli na mnie

Re: Jazda "rekreacyjna"

nasilił i jak rano jadę buspasami, to dojeżdżam do pracy w 25-35 minut (a zdarzało się w 16-17 dojeżdżać), a Zofia (jak nie ma Home Office) jeździ złem wcielonym i jak dojeżdżała też w poniżej 20 (stópkę prawą nadal ma ładną i zgrabną, ale jak wsiada do samochodu to chyba kilka kilo ołowiu pakuje do

Re: A ta sukienka jaki ma vibe?

Nosiłabym kilka kilo temu. Teraz odpowiada mi kolor, styl, długość i jako tako materiał. Więc nosiłabym ale bez tej zaznaczonej talii. Mam podobną z płótna. -- "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"

Re: Dlaczego w restauracjach nie podają kaloryczn

kilo cukru i kilo masła 🤣 nie wątpię, że są pyszne, ale weź to zmieść w bilansie energetycznym 🤣🤣🤣

Re: Dlaczego lekarze PL nie interesują się dietet

dietetyczna): "-Ile w sumie udało się panu schudnąć? - W szczytowej formie ważyłem 109 kg. Mam metr siedemdziesiąt wzrostu, więc miałem jakieś 40 kg nadwagi. W najlepszym momencie moja waga pokazywała 82 kg, a więc schudłem 27 kg. Później parę kilo przytyłem, ale od kilku lat utrzymuję już tę wagę

Re: Jak się zmusić do gotowania dla siebie?

Na cholerę kupować pół kilo miecha? I to jeszcze marketowego, niezbyt apetycznego już na starcie? Idź do sklepu mięsnego i kupuj mini porcje, na raz, ewentualnie na dwa razy, wtedy drugiego dnia zmienisz dodatki, czy upieczone mięso wykorzystasz na zimno jako wędlina do kanapki, sałatki. Znajdź

Re: Lekkie spodnie na lato

fogito napisała: > Chyba ty masz jakąś kumulację uwstecznienia skoro takie głupoty piszesz. Ty tam cicho i jazda na orbitrek, przybrać pięć kilo mięśni w trzy miesiące xD -- yenna_m Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. yenna_m Wiadomość

Re: Jak się oszczędza - wątek na wtorek

andace napisała: > Wpisz w Google kurczak zagrodowy i swoją dzielnicę, jestem pewna że w okolicy z > najdziesz sklep mięsny gdzie będzie tańszy niż we Frisco. Ja płacę w Holandii u > rzeźnika 17e za kilo więc cena z Frisco jest lekko przesadzona. > > U mnie w

Re: Jak się oszczędza - wątek na wtorek

Wpisz w Google kurczak zagrodowy i swoją dzielnicę, jestem pewna że w okolicy znajdziesz sklep mięsny gdzie będzie tańszy niż we Frisco. Ja płacę w Holandii u rzeźnika 17e za kilo więc cena z Frisco jest lekko przesadzona. U mnie w Śródmieściu w sklepie mięsnym jest taniej.

1 2 3 4 5 6