Kochani - ile (orientacyjnie) może wynieść koszt robocizny łazienki na Piaskowej Górze, bez okna, pow. ok. 4 m kw.? Zakres robót: wymiana wszystkich urządzeń, wymiana instalacji hydraulicznej (ale bez pionu kan.)i elektrycznej.
robie takie łazienki ,koszt 1800-2000zł.,czas ok.10dni kompleksowo ,mam zdjęcia ,kontakt fachowiec74@wp.pl
Bryzgoszczela seria ospela to jest bdb pomysl. Mam małe dziecko i bałam sie wlasnie,ze moze byc problem :) dzieki za cynk!
Nie czytasz kolego ze zrozumieniem.Ja nie reklamowałem nikogo (tym bardziej siebie) a pisałem o realiach.W małej łazience nikt ci nie poda ceny kładzenia płytek za m2,bo przy małym metrażu jest pełno docinek i "rzeźby w g..nie" więc się ustala cenę po obejrzeniu.Poza tym nawet jeżeli tak liczysz to
Mogę z czystym sumieniem polecić o wiele tańszego glazurnika.Mała łazienka w bloku to koszt robocizny u niego ok 2,5 tys. Sprawdzony u mnie i znajomych.
Akurat czy mała czy duża łazienka to nie ma większego znaczenia. Ważniejszy jest zakres prac: czy wymieniasz grzejnik? - lekko licz 1000zł grzejnik, robocizna, spuszczenie wody z pionu, termostat czy wymieniasz rury? Nie warto oszczędzać, dobrej jakości materiały 300 - 400zł sedes - wystarczy
kontener mniejszy ok 300zł -- śliwkowe niebo ;)
Ale do łazienki 6m2 to ich wiele nie wejdzie. Poza tym zależy od rodzaju mebli. Do małej łazienki to i tyle nie wejdzie
przymierzam się do remontu łazienki i żeby nie obudzić się z ręką w nocniku próbuję to jakoś zaplanować, także finansowo. Łazienka jest mała (jakieś 1,7x2) obecnie cała pokryta kaflami - do skucia, do wymiany będzie wanna, umywalka i wc. Konieczne będzie też przenisienie gniazdek elek. i obudowa
HM tydzień czasu Dobre chciałbym mieć ruuchy byłbym bogaty . koszt roboocizny 3000 do 4000 , wszystkie łazienki w blokach są małe 2/3 m/2 a ogrom prac jest wielki , 2 tyg to bezieczny okres prac ale czasami trzeba poświecic wiecej czasu . W Polsce koszt robocizny zazwyczaj stanowi 1/3 ceny
na spuszczenie wody z instalacji CO, wypożyczyła maszynę, która zamraża fragment rury i kaloryfer wymieniła. Ale taka impreza to też koszty(niestety nie pamiętam jakie).
cena kafelków i materiałów (za taką małą łazienkę chciał 3 tys zł, skończyło się na 2 z kawałkiem). jeżeli sama wykonasz pracę, nie będziesz robiła generalnego remontu (bez elektryki, hydrauliki, przestawiania ścian), to 5 tys od biedy...
Mnie dużo nie wyszło, a łazienkę, mam ciut mniejszą niż Twoja. Ale kafle mam tylko nad wanną (na całej ścianie) do wysokości 180cm, na pozostałych ścianach znacznie niżej, 130cm, w szafie nie mam kafli. Na Twoim miejscu zastanowiłabym się nad czekoladowymi płytkami, pomniejszą i tak niedużą
To pozwolę sobie na jeszcze jedno pytanie - co powinienem zrobić jak chyba wszystko co chcę znalazłem po dobrej cenie w jednym sklepie, ale cena jednego pożądanego produktu (nie małego, bo to kabina prysznicowa) jest wyższa niż u konkurencji? Opcja pod tytułem zakupy w innnym sklepie ma jedną
mnie też się wydaje że ten żółty może zostać. bardziej mnie gryzą drzwi i czarna rura:) (to mnie irytuje w remontach - ruszysz jedną rzecz, to następna wymaga poprawienia; never ending story:))
najprawdopodobniej przez ekipę z salonu mebli. W łazience (ok 3,5m) też zerwać glazurę, położyć nową, zamontować wannę, umywalkę, całą hydraulikę do podłączenia owych oraz pralki. W kibelku podobnie - zrywanie starej glazury, kładzenie nowej i wymiana kibelka oraz baterii do małej umywaleczki. Chodzi mi o
, podłączenie białego montażu i urządzeń kuchennych wraz z małą przebudową związaną z wyburzaniem ścianek, układaniem luksferów i przemieszczeniem 90% podłączeń elektrycznych. Fachowiec dobry i sprawdzony. Jak tak sobie czytuję posty na tym forum, to dochodzę do przekonania, że osoby takie, jak Ty po