912 wyników w czasie 355 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: "Wielki Brat" czuwa czyli kamery w ub

Gdy Deutsche Bundesbahn stopniowo wprowadzała system zamknięty od lat 80. XX wieku, korzystała z toalety próżniowej, pierwotnie opracowanej przez Szweda Joela Liliendahla w latach 50. XX wieku, a następnie sprzedanej firmie Electrolux . Szwedzkie Koleje Państwowe ( Statens Järnvägar , SJ) były

Re: Pralka z jakiej firmy

U mnie też Electrolux prał przez dobre dziesięć lat i pewnie służyłby dłużej, gdyby nie zardzewiał w jakimś dziwnym miejscu, którego pan naprawiacz nie był w stanie zidentyfikować ;) A że objawiało się to pojawianiem się takich malutkich, ale jednak nie do przeoczenia, plamek na pranej odzieży, no

Re: Cześć piękne 🥰 Zmywarka

Nie, to już inny. Po przeprowadzce w nowej kuchni też był niestety Electrolux. Nowiutki, na gwarancji, inny model, więc łudziłam się, że go polubię, ale z czasem lubię go coraz mniej. Obecny też otwiera się po myciu, ale kuchnia jest inaczej rozplanowana i uchylone drzwi zmywarki w niczym nie

Re: Cześć piękne 🥰 Zmywarka

Nie wiem, dla mnie jest po prostu logiczne, że jeśli na tej samej wysokości muszą się zmieścić 3 półki zamiast dwóch, to nie ma siły, żeby na każdej z nich mieściły się tak samo wysokie rzeczy. Jest to zwyczajnie fizycznie niemożliwe. Natomiast zmywarki Electrolux, przynajmniej te, z którymi miałam

Re: Polećcie mikrofalówkę i odkurzacz

2. Co do odkurzacza, to sama u siebie miałam wypasionego miele. Stwierdziłam, że bez przesady, tańsze też dobre. Obecnie mam dwa odkurzacze u siebie w mieszkaniu, gdzie mieszkam, drugi to też drogi, ale tańszy od miele electrolux silence. Do mieszkania mamie kupiłam gorenje VCEA23GLR, dałam 319

No i pralka znowu poszła (początek wątku)

Electrolux Perfect Care 600, 8 lat, poszedł programator (zacięła się, programy się zmieniają lub nie, kluczyk się zapala lub nie, pralka się blokuje lub nie). Naprawiać czy brać nową? Poprzednia padła po pięciu latach. Akurat nie elektronika, ale serwis zalecił wymianę. No i próbuję

Re: Suszarka Electrolux perfect care 900

zbiegną... I są pewne materiały, które lepiej jest nie ususzać na mumię egipską, bo lepiej im robi rozwieszenie w stanie wilgotnym... Życzę samych pozytywnych doświadczeń i minimalnych strat, ale taka jest niestety specyfika tego sprzętu

Re: Suszarka Electrolux perfect care 900

jak świat, których używałam. -- Riki_i: Pan który niegdyś proponował mi pracę organizował u siebie w domu homoseksualne orgie był właścicielem cyrku oraz lunaparku, na rozmowę o pracę zaprosił mnie do wozy cyrkowego, gdzie przebywał również karzeł ubrany w trykot przypominający liberię.

Jak długo żyły Wasze pralki? (początek wątku)

Moja pralka electrolux, która w lutym obchodziła swoje dziesiąte urodziny zaczyna szwankować. Zastanawiam się czy powinnam zacząć rozglądać się za nowa pralką. Obecna na razie działa, ale nie chciałabym zostać zaskoczona, badanie oferty rynkowej trochę trwa. Czy 10 lat to już ten czas? Jak długo

Chce kupić odkurzacz, ktoś doradzi? (początek wątku)

Szukam zwykłego normalnego odkurzacza bez workowego, tak pomiedzy 1000-2000W. Ten który miałem Electrolux twin clean 1800 po chyba 16 latach w końcu się spalił. Czy ktoś może polecić jakieś? Teraz patrzę i nie wiem co ja pacze, co to w ogóle są za odkurzacze, jakieś z filtrami na wodę, i inne

Re: Zmywarka - podnoszony kosz i szuflada na sztu

się niskie filiżanki i miseczki. Można go częściowo złożyć, zostawiając miejsce na wysokie szklanki albo kieliszki w górnym koszu. Na filmiku wyglądało to kusząco, chcę obejrzeć na żywo, bo może to byłoby lepsze niż Electrolux z tym podnoszonym koszem i zwykłą szufladą (co do której zupełnie nie

Re: Zmywarka - podnoszony kosz i szuflada na sztu

kropkaa napisała: > W takim przypadku obniżam kosz. Ale gdzie mam obniżyć kosz i który? Górny kosz mam obniżony na max. Niżej się nie da. Wyżej też nie, bo wtedy nie włożę już żadnych szklanek. Natomiast przy obecnych ustawieniach nie włożę na dole moich największych talerzy i garnków

Re: jaką pralkę macie?

Electrolux z serii Perfect care, która dba o ubrania , pierze na każdym programie tak, żeby nie niszczyć ubrań. Dodatkowo ma opcję ustawinia czasu prania Time Manager- bomba, innej nie kupię, mam 2 lata bez awarii, wiem,że krótko ale bywa,że szybciej się psują [ralki. Wcześniej miałam Bosz i dobrze

1 2 3 4 5 6