1 377 596 wyników w czasie 633 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Rynek "małpek" spada

zosia_1 napisała: > Wątpię, ile osób kupuje alko i wypija na miejscu? Raczej wychodzą ze sklepu idą > jakąś odległość, wybijają i wyrzucają Tym bardziej, że spozywanie alko w obrębie sklepu jest penalizowane, wiec tym bardziej ktoś, kto sie ukrywa z piciem w ogóle, nie będzie

Re: Rynek "małpek" spada

Wątpię, ile osób kupuje alko i wypija na miejscu? Raczej wychodzą ze sklepu idą jakąś odległość, wybijają i wyrzucają

Re: Buty, jestem nienormalna 🙈

, ale noszę tylko te skórzane i z miękką podeszwą. Średnio co roku kupuje nową parę i noszę latem i zimą (jako kapcie). -- Before internet, it was thought the cause of the collective stupidity was the lack of access to information. Well, it wasn't that.

Re: Buty, jestem nienormalna 🙈

Lasocki (dla mnie) od początku był do luftu. W CCC kupuję tylko Rieker -- ********* *** * *********

Re: Fauna i flora, czyli fotowątas na upał

, trzecia to też wiem co, ale zapomniałam :) Znalazłam nazwę przypadkiem kupując róże mamie.

Re: Dyrektywa Women on Boards

No ale ty mówisz o latach 80 i wcześniejszych ( PRL skończył się w 89). W latach 90 to wyglądało już inaczej. W 2000 roku na stadionie kupowałam ogrodniczki ciążowe - bo w żadnym sklepie nie było. W Rembertowie nigdy nie byłam na bazarze. Nawet na Różyckiego nie byłam. Na Ursynowie było kilka

Re: Już nie będzie cały w oryginale.

Teoretycznie paramentry moze spelniac, ale praktycznie moze byc roznie... Raz kupilem wycieraczki chinskie zamiast oryginalnych i roznice od razu zauwazylem... Te chinskie byly do d..., chociaz kilka razy tansze Tak samo jak kupujesz zamiennik tuszu do drukarki, to mozesz potem sie bardzo

Re: Już nie będzie cały w oryginale.

Jak ktoś tylko szykuje pod ewentualnych kupujących januszy, to najlepiej kupić używkę z tego samego rocznika.

Re: mikroskop dla początkujących

ten pierwszy model kupowałam w większej ilości do swojej szkoły byłam bardzo zadowolona, as łe kilka lat temu kosztowały sporo mniej, ten drugi mam jeden jako mikroskop nauczycielski

Re: mikroskop dla początkujących

mamy delta optical ( raczej z tych podstawowych biolight 200 lub 300). Gdybym kupowała teraz, to na pewno wybrałabym z kamerką ( te kilka lat temu była to tylko opcja, i to dość kosztowna)

Re: Dom w Hiszpanii na stare lata a upały

Chodzi o dwie sprawy: 1. Tak, jak ktoś wyżej napisał - te nieruchomości na południu, kupowane są nie w celach całorocznych, tylko pomieszkiwania tam od jesieni do wiosny. A w sezonie letnim mieszkanie / dom są wynajmowane. 2. Koszalin jest tani i relatywnie blisko do morza, ale po pierwsze - za

Re: Dom w Hiszpanii na stare lata a upały

Gdybym miała kupować dom czy mieszkanie, to w Portugalii, nad oceanem jest przyjaźniejszy upał

Re: Nie ma Izery będzie Polon

Matizy ze znaczkiem FSO posiadając licencje do ich produkcji, gdzie byli ci wszyscy turbopolacy wtedy?Trzeba było kupować nowe FSO Matiz i FSO Lanos, to może i by ta fabryka się jakoś utrzymała, ale tego w Polsce praktycznie nikt nie kupował, nawet sama FSO się zorientowała, że to nie ma sensu i jak

Re: Straszenie SAFE jako rzekomo ‘toksycznym kred

Polska rozsądnie policzyła koszty SAFE, tylko po to, żeby wywołać odruch gniewu. Hasło „szkoda naszych dzieci” brzmi odpowiedzialnie, ale dalej sam tę odpowiedzialność niszczysz, bo zamiast zapytać: ile pożyczamy, na co, od kogo kupujemy, kto produkuje, kto serwisuje, kto spłaca i co zyskuje polski

Re: Straszenie SAFE jako rzekomo ‘toksycznym kred

jakie niemieckie firmy chodzi? To bym sprawdził ich kursy giełdowe. No i co oznacza ich wzrost bądź spadek? Jaka niemiecka prasa rozpisuje się o dużych zamówieniach z Polski? Z tego co wiem, to gros zamówień będzie kierowany do firm polskich. Co będziemy kupować w Niemczech? Piszesz o finansowaniu PO

Re: Nieoczywisty citi break w Polsce

maly_fiolek napisała: > 4) Kielce z licznymi muzeami, Chęciny. Jaskinia Raj pewnie będzie oblegana, wię > c nie. Do Jaskini Raj kupuje się bilety na konkretną godzinę i jest limit zwiedzających, więc ja jak najbardziej polecam! Tylko trzeba pamiętać o zakupie biletów z

1 2 3 4 5 6