zosia_1 napisała: > Wątpię, ile osób kupuje alko i wypija na miejscu? Raczej wychodzą ze sklepu idą > jakąś odległość, wybijają i wyrzucają Tym bardziej, że spozywanie alko w obrębie sklepu jest penalizowane, wiec tym bardziej ktoś, kto sie ukrywa z piciem w ogóle, nie będzie
Wątpię, ile osób kupuje alko i wypija na miejscu? Raczej wychodzą ze sklepu idą jakąś odległość, wybijają i wyrzucają
, ale noszę tylko te skórzane i z miękką podeszwą. Średnio co roku kupuje nową parę i noszę latem i zimą (jako kapcie). -- Before internet, it was thought the cause of the collective stupidity was the lack of access to information. Well, it wasn't that.
Lasocki (dla mnie) od początku był do luftu. W CCC kupuję tylko Rieker -- ********* *** * *********
, trzecia to też wiem co, ale zapomniałam :) Znalazłam nazwę przypadkiem kupując róże mamie.
No ale ty mówisz o latach 80 i wcześniejszych ( PRL skończył się w 89). W latach 90 to wyglądało już inaczej. W 2000 roku na stadionie kupowałam ogrodniczki ciążowe - bo w żadnym sklepie nie było. W Rembertowie nigdy nie byłam na bazarze. Nawet na Różyckiego nie byłam. Na Ursynowie było kilka
Teoretycznie paramentry moze spelniac, ale praktycznie moze byc roznie... Raz kupilem wycieraczki chinskie zamiast oryginalnych i roznice od razu zauwazylem... Te chinskie byly do d..., chociaz kilka razy tansze Tak samo jak kupujesz zamiennik tuszu do drukarki, to mozesz potem sie bardzo
Jak ktoś tylko szykuje pod ewentualnych kupujących januszy, to najlepiej kupić używkę z tego samego rocznika.
ten pierwszy model kupowałam w większej ilości do swojej szkoły byłam bardzo zadowolona, as łe kilka lat temu kosztowały sporo mniej, ten drugi mam jeden jako mikroskop nauczycielski
mamy delta optical ( raczej z tych podstawowych biolight 200 lub 300). Gdybym kupowała teraz, to na pewno wybrałabym z kamerką ( te kilka lat temu była to tylko opcja, i to dość kosztowna)
Chodzi o dwie sprawy: 1. Tak, jak ktoś wyżej napisał - te nieruchomości na południu, kupowane są nie w celach całorocznych, tylko pomieszkiwania tam od jesieni do wiosny. A w sezonie letnim mieszkanie / dom są wynajmowane. 2. Koszalin jest tani i relatywnie blisko do morza, ale po pierwsze - za
Gdybym miała kupować dom czy mieszkanie, to w Portugalii, nad oceanem jest przyjaźniejszy upał
Matizy ze znaczkiem FSO posiadając licencje do ich produkcji, gdzie byli ci wszyscy turbopolacy wtedy?Trzeba było kupować nowe FSO Matiz i FSO Lanos, to może i by ta fabryka się jakoś utrzymała, ale tego w Polsce praktycznie nikt nie kupował, nawet sama FSO się zorientowała, że to nie ma sensu i jak
Polska rozsądnie policzyła koszty SAFE, tylko po to, żeby wywołać odruch gniewu. Hasło „szkoda naszych dzieci” brzmi odpowiedzialnie, ale dalej sam tę odpowiedzialność niszczysz, bo zamiast zapytać: ile pożyczamy, na co, od kogo kupujemy, kto produkuje, kto serwisuje, kto spłaca i co zyskuje polski
jakie niemieckie firmy chodzi? To bym sprawdził ich kursy giełdowe. No i co oznacza ich wzrost bądź spadek? Jaka niemiecka prasa rozpisuje się o dużych zamówieniach z Polski? Z tego co wiem, to gros zamówień będzie kierowany do firm polskich. Co będziemy kupować w Niemczech? Piszesz o finansowaniu PO
maly_fiolek napisała: > 4) Kielce z licznymi muzeami, Chęciny. Jaskinia Raj pewnie będzie oblegana, wię > c nie. Do Jaskini Raj kupuje się bilety na konkretną godzinę i jest limit zwiedzających, więc ja jak najbardziej polecam! Tylko trzeba pamiętać o zakupie biletów z