Zapraszam na : www.um.kielce.pl/
Aleksander Słoń jest nowym dyrektorem Miejskiego Zarządu Budynków. Zastąpił na tym stanowisku Lecha Hamerę, którego odwołał prezydent Wojciech Lubawski. Już znane są kryteria w wybyrze dyr.MZB wystarczy zobaczyć zdjęcie zamieszczone na stronie urzędu miasta. Jakie podobieństwo do wielkiego
Ciekawe, czy w tej sprawie wystarczy konsekwencji organom kontrolnym i Panu Prezydentowi (niskie ukłony) do wyjawienia całej prawdy o działalności wiernego żołnierza szeregów SLD. Wszystko wskazuje na to, że smród korupcji skutecznie odstraszył towarzyszy i na lojalność z ich strony nie ma
Oczywiście Leszek K.
Ta kontrola trwa i trwa i trwa. A podawane nam informacje o nieprawidłowościach są banalne i mozna je uzyskać w ciagu 1-2 dni. Czy kontrolę przeprowadza brygada Pana Chojnowskiego? Dotychczas było już głośno o kontrolach w KCK, Szpitalu, KTBS. I co z tego wyniknęło? A ja czekam kiedy ktoś
Dopiero teraz po blisko 2-ch latach od działań podjętych w MZBM przez Grupę Szybkiego Reagowania TYGRYSA CHOJNOWSKIEGO biedna Prokuratura Kielecka prowadzi śledztwo w sprawach o których Nasz Ukochany "Prezydent 1000-lecia Kielc" W.Lubawski TRĄBIŁ NA CAŁĄ POLSKĘ. Choć nie ulega najmniejszej
Ho, ho, ho! To Miejski Zarzad Budynkow ma rzecznika prasowego! Ho, ho, i to samego Grzegorza Malarczyka z Unii Wolnosci! Ktory jednoczesnie jest czlonkiem Rady Nadzorczej w MZK (oczywiscie platnym). A czym sie on zasluzyl Lubawskiemu? Bo slynny jest tylko z przywlaszczenia pieniedzy swojej
nie wiedziałem, ze wodociągi kieleckie (wod-kiel.com.pl) są najemcą w MZB.Ale to sprawdzę... moze zalegają i bedzie mozna cos z tym zrobic.
Gdzie znajduje sie Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Bielsku Białej lub podobna instytucja, któr sprzedaje mieszkania, których właścicielem jest miasto...
to się nazywa zakład gospodarki mieszkaniowej ul. lipnicka 26 - 100 metrów od skrzyzowania z ul. lipnickiej i żywieckiej w kierunku lipnika (po prawej stronie) tel 816 29 43, 816 14 01
aha i w artykule jest blad - w Polsce nie ma czegos takiego jak "niegospodarnosc", w Polsce to sie nazywa korupcja!!!
Sęk w tym, że dyrektor Słoń jest niezatapialny i zresztą nikt inny sobie z MZB dotychczas nie poradził, bo to instytucja od poczatku chora, prawdziwy słoń na glinianych nogach. Jak urzędnicym, którzy nie umieli poprowadzić sprawnie żadnej firmy, mogą dobrze gospodarować majątkiem miasta przy
A czy w Zarządzie Oczyszczania Miasta działały kiedykolwiek związki zawodowe , a jeżeli nie TO DLACZEGO? MOŻE WYJAśNI TO PREZYDENT KACZYŃSKI jako były wiceprzewodniczący NSZZ "Solidarność"? Dodatkowego smaczku całej tej sprawie dodaje fakt że w budynku ZOM mieści się...Instytut Lecha Wałęsy!!!sic
o tym że w ZBK są przekręty wiadomo było władzom miejskim od dawna, większość remontów robiona była przez ustawione firmy związane z poprzednią drekcją, w naszej wspólnocie do teraz (pomimo upływu paru lat) niemożemy otrzymać dokumentacji remontu i umowy z wykonawcą by go zaskarżyć do sądu