7 wyników w czasie 256 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Polska nie rozróżnia Śląska od Zagłębia

spełnia rolę wewnętrznej obwodnicy dla mieszkańców Chorzowa, Rudy Śląskiej, Zabrza czy Gliwic. Mnie nie interesuje co było 30 lat temu. Wtedy nie było nawet połowy samochodów co teraz i nie było takich problemów w ruchu drogowym. Mnie interesuje co będzie za 30 lat. Co do finansowania zarówno

JKZK GOP jest błe, a ceny biletów wyższe niż w Waw

prowadzące sprzedaż biletów komunikacji miejskiej KZK GOP. W soboty jeden z nich otwarty jest w godzinach 5.30 – 13.30, drugi zaś 6.00 – 19.30. Bilety pozostają również w stałej sprzedaży u motorniczych, a ich chwilowy brak w sobotę 8 listopada na linii nr 9 był sytuacją wyjątkową

Re: technicznie

jak dotad kazdego roku miejsce uroczystosci bylo inne, jak podaje wiki: za 2008 rok: ośrodek dydaktyczny Uniwersytetu Śląskiego, Rybnik, 20 maja 2009 r. za 2007 rok: Miejskie Centrum Kultury, Ruda Śląska, 20 maja 2008 r. za 2006 rok: Pałac Donnersmarcków, Nakło Śląskie, 16 maja 2007 r

Zdjęcia:

czy caritas zarobił?

ofiarom katastrofy budowlanej w Chorzowie" co stwierdza podsekretarz stanu Jarosław Brysiewicz. Jak się nieoficjalnie dowiedziałem, również w sprawie tragedii w Rudzie śląskiej, Caritas "zapomniał" o wypełnieniu kilku papierków, które nie tylko legalizują zbiórkę, ale i wymuszają później rozliczenie

Re: To stary trick cd.

przy Sejmiku Samorządowym, domagając się jej uchylenia. W czwartek próbowaliśmy się dowiedzieć, dlaczego prezydent tak szybko zadecydował o lokalizacji Centrum Biznesu, nie udało nam się jednak z nim skontaktować. O wyjaśnienia poprosiliśmy więc wiceprezydenta Rudy Śl. Wernera Wesołego. Ten

Co może prezydent Uszok? Oj, bardzo dużo może

Proponuje wysłać adres tej strony z filmem do władz miasta KATOWICE, KURATORA OŚWIATY i URZEDU MIEJSKIEGO W RUDZIE ŚLĄSKIEJ - ta "Pani DYREKTOR" to dyrektor Szkoły Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w Rudzie Śląskiej. Strach się bać z takimi ludzmi, powinnismy coś z tym zrobić, przecież

W Będzinie pikietowali w obronie tramwajów (początek wątku)

"Kilkuset związkowców i pracowników Tramwajów Śląskich wzięło udział w środowej pikiecie przed Urzędem Miasta w Będzinie w obronie linii tramwajowej nr 27. " Nie tylko w obronie linii tramwajowej 27, ale także 22, 24 i 28. "Potem uczestnicy pikiety - członkowie związku Sierpień '80, Związku