67 072 wyników w czasie 660 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Moje szczęśliwe życie? (początek wątku)

Na wstępie zaznaczę, że mam problem w rozeznaniu się w zasadach na forum - mnożyć wątki czy się gdzieś, na marginesie dopisywać. Tylko gdzie? Przejrzałam wątki o książce "Moje szczęśliwe życie" Rose Lagercrantz i Evy Eriksson (jednak i, bo ilustracje cudownie uzupełniają książkę) i zakładam

Re: Moje szczęśliwe życie?

Dzięki, że to napisałaś! Moja córka jest fanką Duni, choć już dość wyrośniętą. Mamy dwa tomy i jej uwielbia (-ła). Po tym co napisałaś, trzeciego nie kupię. Wolę jak moje dzieci w książkach odnajdują rozrywkę niż gorzkie: w życiu też i tak bywa... Przynajmniej na razie. -- Mikołajowe dzieci

Najszczęśliwszy dzień w moim życiu (początek wątku)

Dzisiaj , 6:00 rano, budzi mnie mocne łomotanie w drzwi. Otwieram, widzę kilku ubranych na czarno facetów w kominiarkach z wycelowanymi we mnie kałachami. Jeden z nich macha mi przed oczami jakąś blachą i pyta: - Pan doktor Hipolit Kroplówka, ordynator Oddziału Proktologii Patologicznej Wszechpols

Re: Najszczęśliwszy dzień w moim życiu

Może to był sen, może zbyt długo oglądałem dyskusję w sejmie po informacjach dwóch wspaniałych ministrów siłowych... -- Intelektualista to człowiek, który znalazł coś bardziej interesującego niż kobieta.

Najszczęśliwszym dniem mojego życia będzie...

..dzień kiedy wezmę do ręki pamiętniki, podstarzałego i zgorzkniałego Ziobro w których będzie opisywał jak to walczył o IV RP i niestety przez wrogi układ przegrał. -- Fraglesowe widzenie świata fraglesi.wordpress.com

Re: Najszczęśliwszym dniem mojego życia będzie...

fraglesi67 napisał: > ..dzień kiedy wezmę do ręki pamiętniki, podstarzałego i zgorzkniałego Ziobro w > których będzie opisywał jak to walczył o IV RP i niestety przez wrogi układ > przegrał. Ja bym się tak nie cieszył bo zależy mi na tym kraju gdzie mieszkam. Potem zagłosujesz na

najszczęśliwszy dzień w moim życiu -przeprowadzka (początek wątku)

nawet nie macie pojęcia jak się ciesze ...ściskam w ręku klucze od mieszkania ...nie mojego własnego upragnionego ...ale od wynajętych dwóch małych pokoików ...jeszcze niedawno myślałam że jest to nierealne a dzisiaj ....i wszystko przez teściową ...ta kobieta potrafi zatruć , żecie każdemu

Re: najszczęśliwszy dzień w moim życiu -przeprowa

........ na pewno będzie sto razy lepiej..... ... gratuluję bardzo dobrej decyzji... ... trzymam kciuki... ........ pozdrawiam i powodzenia........ -- NOWE zdjęcia OLI (14.03.2000) ZOBACZCIE!!!

Moje najszczęśliwsze dni w życiu to...

Codziennie od 20 maja 2002 do dziś i (jak sądzę) jeszcze długo... -- aA Rd

Wasz najszczęśliwsze dni w życiu to... (początek wątku)

znalazłem cel w życiu Dzień 7. Kiedy moje marzenia zaczęły się spełniać.

to najszczęśliwsza chwila w moim życiu... (początek wątku)

Mało się nie popłakałam jak po wyciągnięciu rąk moja mała przeleciała do mnie przez cały pokój na własnych nóżkach... Jestem taka dumna i szczęśliwa że aż mi się ręce trzęsą... No normalnie nie mogę się pozbierać :) -- "Pomyślę. Już wiem. Myślę. Po. Wiem. Ślepo

Re: to najszczęśliwsza chwila w moim życiu...

Ja też tak miałam gdy moja pierwszy raz przeszła cały pokój :)) przeżywałam to chyba miesiąc heheh i wszystkim opowiadałam :) A ile ma?

Re: Moje dzieje - najszczęśliwsze lata mego życia

.... znaczy.... stypę. Odtąd życie moje, choć w mroku, usłane było różami, a serce przepełniało gorące uczucie do najpiękniejszej, najcudowniejszej kobiety na świecie. Mógłbym wiele pisać o tym okresie, ale wtedy kronika ta zamieniłaby się w powieść hard porno. Czyniliśmy z Klarą wiele wspólnych planów

"to był najszczęśliwszy dzień mojego życia!"

mojego życia! już chciałem szampana otworzyć 3.taj tak tak!!! konczylem pisac prace mgr.krzyczalem na balkonie z kolega.i to nie dlatego ze skonczylem pisac prace hehe piekny konock out to bylo piekne 4.to było piękne... :) i mina Klinsiego po drugim golu... 5.TAK !!! to było coś

Jeden z najszczęśliwszych dni w moim życiu!!!!!!! (początek wątku)

Właśnie sobie płaczę z radości :)))))))). Dostałam polecony z informacją o przyznaniu dotacji na rozpoczęcie własnej działalności!! Poza drobnym błędem formalnym, który po wezwaniu do urzędu na początku sierpnia poprawiłam, wniosek był merytorycznie przygotowany super :). Opłacało się nie sypiać p

Re: Jeden z najszczęśliwszych dni w moim życiu!!!

Gratulacje!! Możesz być z siebie dumna :D

jedno szczęśliwe życie (początek wątku)

witam. niedawno pisała o moim niesfornym sercu które sie zakochało... niestety jak serce nastolatki biło zamiast dla męża dla innego faceta. wzięłam sobie do serca wasze wskazówki i postanowiłam ratować rodzinę. mam przecięz wspaniałe dziecko... oto moje wnioski z walki i codziennych rozterek

Re: jedno szczęśliwe życie

To dobrze, ze podjelas decyzje! Nie ma nic gorszego niz przebywac w stanie niepewnosci, wahac sie caly czas. Mam nadzieje, ze teraz dobrze sie z tym czujesz. Poza tym sadze, ze decyzja byla sluszna i uszczesliwisz nia w przyszlosci nie tylko meza i dziecko ale rowniez siebie! Serdecznie

1 2 3 4 5 6