Mam nadzieję, że się dobrze zakonspirował - łączniczki są pewne, skrzynki kontaktowe nie rzuczają się w oczy, a pluton ochrony jest porządnie uzbrojony.
Co za bajki!!! Przecież dyrektorem ma zostać Jadwiga Emilewicz, która kilka lat organizowała Muzeum PRL...
Super mam nadzieję że Władze rozwną metropolitarnie Kraków Centrum Kongresowo Koncertowe, Muzeum Sztuki Teatr Wielki itd...
Po prostu świetnie - planują na cudzym terenie, którego właściciel nie myśli nawet o sprzedaży. A ja sobie zaplanuję wybudowanie basenu na Rynku - i będę żyć nadzieją, że jednak uda mi się ten projekt zrealizować.
Gratuluje pomyslu:) Ciesze sie, ze moze wreszcie cos sie tam ruszy i powstanie kolejny osrodek kultury w naszym miescie:) -- www.wojewodztwo.radom.pl/ www.kochamradom.pl/
Znakomita myśl, ciekawe czyja... Naszym drogim kombatantom należy się taka pamięć i wreszcie nadeszły czasy,że może ktoś to zrealizuje. Radom to ważny ośrodek walki narodowo-wyzwoleńczej i najlepsze miejsce na takie muzeum. Brawo panie prezydencie !
Na kulturze nie wolno oszczędzać, a takie muzeum na pewno przyczyniłoby się do wzrostu wartości historycznej miasta i było ciekawą lekcją historii dla ludzi młodych. -- www.firebwoy.prv.pl Pozytywnie z Radomia
Szkoda mi tylko tych kombatantów, że postawili na takiego "konia" jak Suski, genetyczny patriota, członek AK. Ciekawe, co ten Pan zrobił, żeby pomóc stworzyć to muzeum w Radomiu?? Ogromny szacunek dla kombatantów, za ich walkę i upór, oraz wielkie życie. A wszystkiego co najgorsze pisiorom
a Rąpalski chodzi po Karmelickiej i rozkleja karteczki o tym jak nie lubi PO i Tuska ;)) od paru lat !!
Muzea,stadiony autostrady a co dla szarych ludzi ????. W TVi leci smętnie PODZIEL SIĘ POSIŁKIEM z głodnymi dziecmi. Kolejne pieniądze wyrzucone w błoto. Wstyd duży wstyd ale taki dziwny kraj.
To bezczelność! Ile trzeba mieć łajdackiej hucpy żeby pójść do pracy w Muzeum AK będąc byłym esbekiem. Ten facet spotykał się z przychodzącymi tam AK- owcami, uśmiechał się do nich, udawał patriotę. To wszystko wobec ludzi, którzy byli przez UB/SB zamykani, bici, torturowani a ich wielu
Rapalski tez byl wybrany po znajomosci.Po naciskach barczyka na p.Starmach.
TO PO CO BYŁ KONKURS CZYZBY UKŁADZIKI
Brawo Krakow niech zyje AK a Pizdjuki niech wyja z wscieklizny ze czas czerwonych szmat minal bezpowrotnie.
Problemem takiego muzeum będzie wybiórcza perspektywa historyczna na której jest zbudowany. Aksiomaty: - z wszystkich form oporu, tylko ten militarno-partyzancki jest godny upamiętnienia (pal licho tajne komplety i inne subtelności) - z wszystkich formacji walczących zbrojnie, tylko AK jest
SUPER! GRATULACJE DLA JURY ŻE NIE NAGRODZIŁO INGARDENA LUB LEGLERA!!!!
Przecież Jurkowski jest prezesem SARPU - czyli człowiekiem z ferajny.czy był na ten budynek konkurs czy koncepcja została "zamówiona" w ramach"zlecenia"?
przez niego broni jest eksponowany w Muzeum WP.