6 wyników w czasie 2 238 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Esperal to takie go wno co nie leczy

sam efekt. Esperal to działa podobnie jak anticol, bo działa!! Miałem, zapiłem, widziałem na detoksie gościa co zapił po 2 dniach. Nie było mu do śmiechu i ciut się dusił. Ja zapiłem po 2 mies prawie bezkarnie. Po tym już nie działał wcale. Jest wszywany również w okolicy łopatki. Blizna widoczna

Re: A może dwutorowo - Wszywka i terapia?

a co za roznica jak?. wazne chyba , zeby skutecznie. i jak wlasnie napisales, do tego potrzebny ENTUZJAZM . ja nie jestem entuzjastą AA , ani terapii . podobnie nie jestem entuzjastą stomatologii , a skorzystałem ze wszystkich dostepnych metod. wiele, wiele lat temu brałem anticol, i uwazam , ze

Re: Początki alkoholizmu?

. Alkoholizm leczy się nie tylko u psychologa, ale własnie u psychiatry. Lekarz zastosuje leczenie farmakologiczne np. anticol oraz środki uspokające. Nie masz jakichś problemów w pracy, z facetem? Wielki plus za opisanie problemu na forum internetowym :D Pozdrawiam cieplutko :):) -- Życie jest jak

Zdjęcia:

Re: Esperal a Bule i zmęczenie...

przeciwwskazania co do esperalu czy anticolu - zajrzyj do Wikipedii, wpisz w Google "esperal wikipedia", i poczytaj, kiedy lepiej unikać esperalu ze względów zdrowotnych.

Re: do Miskojana

chłonąć :-))) aha.....ja nie jestem przeciwnikeim AA...uwazam to za wielce zasluzoną wspolnote. nie jestem propagatorem terapii , jako najwazniejszej instytucji antyalkoholowej. nie jestem miłosnikiem wszywek, ale tez nie ich wrogiem. sam cpałem anticol jakies 25 lat temu i starczylo na kilka miesiecy

Re: esperal-ból

do domu przywozi). Od ponad 1,5 roku namawiam przyjaciółkę na wizytę w AA. Kilkakrotnie już byłyśmy umówione, a jak podjechałam po nią, to nie otwierała drzwi. Udało mi się znaleść psychiatrę, do którego przywoziłam ją, który na trochę pomógł, ale nie do końca. Przepisuje anticol, jakieś