Nie bardzo rozumiem, dlaczego wszyscy w dostaniu się dziecka do publicznego przedszkola doszukują się cudu tudzież grubych znajomości. Moja córka dostała się do miejskiego nr 13 (nabór 2013) bez znajomości, bez dodatkowych punktów za samotne rodzicielstwo czy rodzeństwo. Na 25 miejsc było 31 dzieci
Zaczął się nabór do przedszkoli. O tym, że dostać się do państwowego mogą tylko wybrani, rozpisywać się nie będę. Uderzył mnie inny fakt. W statystykach na stronie naboru
Już wszystko jasne. Nie doczytałam aktualności: "Po zalogowaniu się do systemu z listy wybieralnej powiatów wybieramy powiat M. Siedlce, a nie powiat siedlecki !!!". Ale widać, że nie tylko ja miałam z tym problem.
Czy ktoś próbował juz rejestrować dziecko na stronie? Bo ja mam problem- po wyborze województwa mazowieckiego, powiatu siedleckiego i gminy Siedlce wśród miejscowości nie pojawiają się Siedlce, przez co nie mogę prawidłowo wypełnić formularza.
Rusza nabór elektroniczny do przedszkoli! Już 16 marca w południe zostanie otwarta internetowa strona naboru dzieci do przedszkoli w naszym mieście. Adres strony: www.siedlce.przedszkola.vnabor.pl. System „vEdukacja Nabór” obejmuje wszystkie przedszkola w mieście
ze strony miasta: Wstępna analiza dzieci zakwalifikowanych do przedszkoli w systemie „Nabór Optivum” pozwala na ustalenie następujących faktów: 1. Liczba miejsc w przedszkolach na terenie miasta Siedlce wynosi 803 w 32 oddziałach. 2. Liczba dzieci zakwalifikowanych w I etapie
.......Dyrektorzy nie wiedząc prawie nic o rodzinie starającej sie o miejsce w przedszkolu wybrali grupę szczęśliwców....jak?? Ja od 30 lat mieszkam w Siedlcach...od zawsze pod tym samym adresem... do pierwszego wybranego przedszkola mam 200m....do 2 przedszkola 300 m... moje Dziecko nie dostalo sie ani do jednego