Czyli jestem w czarnej dupie z tym A/C. No taka jest prawda. Wszytko instalowal master inzynier. Tego master inzyniera narail nam agent sprzedajacego. Ten pan robil tam drobne naprawy, kiedy dom stal pusty przez 13 lat. I masz racje, dom byl zaprojektowany do uzytku komercyjnego. Pan inzynier
drzwaiach - ani to ladne ani wygodne... a jak sie zjebie to musi byc frajda do naprawy... jakies takie to... na malo trwale wyglada... Duzo fajniej dziala wlacznik kierunkowskazow niz u mnie. Lzej i z przyhemnijszym dziwiekiem. U mnie to jest twarde i bardzo plastikowe. Do tego stopnia nieprzyjemne
niespodzianek na koniec udrożnienie to przeważnie kilka–kilkanaście minut, nie cały dzień Robimy też drobną hydraulikę — wymiana baterii, syfonu, naprawa spłuczki. Jak coś przy okazji wymaga ręki, to się dogadamy. Najczęstsze hasła, po których trafiacie: hydraulik Warszawa, udrażnianie rur Warszawa
roletom. Przecież to proste jest. Roleta uderza w drzwi i psuje się. Naprawa trwa około 2 - 3 godzin. No to dla mnie z tego wychodzi, że roleta jest xujowo zamontowana. Jeśli trzeba otwierać drzwi, żeby roleta mogła się bezpiecznie zamknąć, to po pierwsze: jakie to jest zabezpieczenie antywłamaniowe
kontakt w telefonie do "złotej rączki" która pomoże ci w wszelkich naprawach itd. Pożyj chwilę z patrzeniem na to co robisz codziennie z myślą: jak będę samodzielną matką czy to ogarnę, czy potrzebuje się czegoś nauczyć lub załatwić? Itd. Ostatecznym celem jest zniwelowanie lęku, że sobie nie dasz rady
uaktualniac security wiec bede musila wymienic telefon W S8 ktory zona uzywa wymienile raz.. A w ty obecnych ja siada bateria to uzytkownik bogaty go sprzedaje a nie wyrzuca a biedny wymieni baterie i uzywa nastepne 5 lat i to nie ze wzgledu na baterie ale OS ktry juz nie akceptuje najnowszych wersji
Do pewnego momentu reanimuję, ale przy pewnych kwotach odpuszczam i kupuję nowe. Nie lubię często wymieniać, ale bez przesady żebym była przywiązana i kochała telefon. Nie wiem, nie wnikam jakie masz możliwości odłożone na wymianę itd to nie będę mówić, czy powinnaś wymienić czy nie, ale te 250euro
Nie, nie reanimuje gratów:p ostatnio mój telefon wziął i ocipial ( restartował się w nieskończoność), hindus w serwisie krzykną 80€ i też mu nie dałam:p naprawie i za chwilę padnie co innego, nie chce mi się w to bawić.
(tak przypuszczam) ale to bo tutaj ludzie sá mniej naiwni, urzędnicy bardziej przestrzegajá praw a policja jest sprawna w ściganiu oszustów. Jakiś czas temu mój samochód został lekko uszkodzony, Musiałem go oddać na parę dni do naprawy. Na trening wybrałem się autobusem. Od ponad 40 lat rzadko
Nie jestem osobą leżącą. Opiekunka np. regularnie sprzata (a posprzątać taki bajzel jak u mnie to wyzwanie), czasami gotuje, dokonuje drobnych napraw, pomaga umyć włosy (twarz czy plecy myję wprawdzie sama, ale włosy mam wysokoporowate i od zawsze z nimi sobie nie radzę). Towarzyszy mi też czasami
Naprawilem w tym roku dwie maszyny i jestem zadowolony z uslugi oraz ceny dostalem pol roku gwarancji polecam ten zaklad na ul. Pułtuskiej 12/Hala Pułtuska tel. 509253969
Zachęcam do kontaktu z Waldemarem dobrym specem od maszyn tel.519 634 669 prywatnie więc taniej !!!