pamiętam swoją studniówkę na którą się czekało i jak teraz słyszę, że ktoś nie chce iść to wydaje mi się to bardzo dziwne... czy wasze dzieci /pytanie do mam starszych dzieci/, albo wy same nie byłyście na studniówce?
Ja nie byłam na swojej i wcale nie żałuję, byłam partnerką chyba na dwóch cudzych, a może na trzech, już nie pamiętam. Nie lubiłam swojej klasy, więc czemu miałabym z nimi iść na jakąkolwiek imprezę? -- Z cyklu: wojny domowe
w tym że ja ani trochę nie mam ochoty na nią iść, jestem prawie pewien że wogóle nie będę się tam bawił bo nie lubię takiego klimatu, a ze swoją klasą mam marny kontakt, więc towarzystwo tu nie pomoże. I nie byłoby problemu gdyby nie to że moja dziewczyna chodzi do tej samej szkoły, do
O ile dobrze się rozumiemy to "może" bo gdyby chciała sprawa byłaby prosta, nieprawdaż? Nie chcę tu wyjść na człowieka bezkompromisowego, ale po prostu zastanawiam się gdzie jest granica kompromisu. I czy podejście "pójdę bo ona chce" jest inne od "nie pójdę jeśli on nie chce".
myslalam, ze bede mogla na niego liczyc a zwlasza jesli chodzi o ta studniowke, ale okazalo sie ze moj eks ma juz dziewczyne. Wiem to glupia sprawa i nawet dziecinna, ale ja chce isc na ta studniowke w koncu to sie dzieje raz w zyciu i nie chce isc na nia sama, ale z byle kim tez nie chce isc
A ja chyba ciut rozumiem. Ona chce "błysnać" a nie ma kim/czym. I nie chce całej imprezy przesiedzieć przy stoliku z bananami. ;) lav
Kto z was nie idize na studniówkę i dlaczego?
Ja nie ide bo ta moja studniówka jest bez sensu prawie 300 osób na małej sali szkoda kasy , obejrze sobie potem film i szystko oki. Pzynajmniej kase zaoszczedze a z moja laska za 200zł mógłby sie lepiej gdzies indziej pobawic. Pozdrowionka dla mojej ukochanej i wspaniałej dziewczyny Pauliny
. Dziewczyny poraźcie iść czy nie? Mam dylemat, bo nie wiem czy na nią iść. Z jednej strony chciałabym ze względu na swoich byłych uczniów, ale z drugiej nie chce mi się patrzeć i siedzieć przy jednym stole z osobami, które są fałszywe i obłudne (oczywiście nie wszyscy). Bardzo proszę o rady
cześć beatko, jesli chodzi o studniówkę, to jeśli czujesz, że chcesz to dlaczego by nie... ja również jestem nauczycielką, również z Zielonej Góry i również(!) dyrektor wypiął się na mnie kiedy zaszłam w ciążę. a co będzie utrzymywał nieobecną przez jakiś czas pracownicę! całe szczęście, nie
ja tez nie mam moze gg ktos chce hihi:P
Bawiłam sie starą torebką i najpierw wyszła ta jasniejsza.
Potem ujrzała ja pewna dziewczyna i na studniówke, do kreacji powstała z
niej ta ciemna.
Hehe. Szkoda, że nie słyszałam o dekupaż, gdy ja szłam na studniówkę:) -- ...Ewulka okrągła jak qlka...
pomyślałam wtedy: nawet herbaty mi nikt nie poda na starość -- :)
Dziewczyny! Jeśli idziecie na studniówkę z partnerem, którego słabo znacie uważajcie na napoje i jedzenie. Nie zostawiajcie na stole nic co później chciałbyście wypić lub zjeść.Miałam taka sytuację.Tylko przypadek sprawił, że dowiedziałam sie, że chłopak chciał mi czegoś dosypać( i może
Dziewczyny! Jeśli idziecie na studniówkę z partnerem, którego słabo znacie uważajcie na napoje i jedzenie. Nie zostawiajcie na stole nic co później chciałbyście wypić lub zjeść.Miałam taka sytuację.Tylko przypadek sprawił, że dowiedziałam sie, że chłopak chciał mi czegoś dosypać( i może