23 599 wyników w czasie 558 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Nie dajmy się zwariować !

Nie dajmy się zwariować. Sam kolego ,bądź koleżanko stój sobie za kasą 7 dni w tyg i w nocy również. Amerykańska durnota.

Nie dajmy się zwariować!

skończyło. Sam sobie winien! Nie dorabiajmy do tego ideolo. -- Quand on est mort, c'est pour longtemps Quand on est bête, c'est pour toujours.

Nie dajmy się zwariować!

Tutaj też mają być ustawowe parytety? M.

Nie dajmy się zwariować!!

Ludzie!!!! "Jaki ktoś dla zwierząt taki i dla ludzi"!!!!! Może poszukajmy przyczyn, a nie atakujmy!!!! Wszystko i wszystkich zabić, zrobić porządek!?? A co z naszym prawem!!! Po co tworzono zapis agresywnych ras, jeżeli tego nikt nie przestrzega? Byle kto może kupić amstaffa itp. na rynku

Nie dajmy się zwariować!

rozumiem problemu z wszechobecnym w mediach seksem. Że demoralizuje małe dzieci? Osoba w odpowiednim wieku nacieszy oczy, reklama zwraca na siebie uwagę, a dziecko zwyczajnie NIE ZROZUMIE. Nie znajdzie w tym rozpiętym guziku od jeansów nic ciekawego. Jeśli chciałoby zobaczyć gołą babę, włączyłoby komputer

Re: Nie dajmy się zwariować!

To co piszesz jest żałosne. Domorosły psycholog się znalazł. Tak epatujmy zgrozą i horrorem. A potem jesteśmy zaskoczeni jak młodzi ludzie są znieczuleni na zło. Dziwimy się i oburzamy na kolejne doniesienia o podpalonym kocie czy zmasakrowanym bezdomnym. To własnie efekt epatowania od

Nie dajmy się zwariować

robotnik Wałęsa dorobił się dużego mieszkania i ośmiorga dzieci. Okupacja radziecka była za to 1000 razy lepsza niż niemiecka, a dla Żydów 1000000 albo w ogóle nieskończenie wiele razy, bo pod niemiecką oni nie mieli prawa żyć. Armia Czerwona zniszczyła wprawdzie "niemiecki" Gdańsk, ale poświęciła

Re: Nie dajmy się zwariować

W 1945 roku większe zło zastąpiono mniejszym. Czuję wdzięczność i szacunek dla sowieckich żołnierzy, którzy zginęli na polskiej ziemi. Mimo tego, że nie walczyli o Polskę. Ale powiedz o "wyzwoleniu" żołnierzom Armii Krajowej, którzy walczyli w akcji Burza o Lwów i Wilno. A argumenty o sytuacji

nie dajmy się zwariować!

żyjmy i dajmy innym żyć! ;)

Nie dajmy się zwariować!!!

Sport niepełnosprawnych to znakomity środek rehabilitacji, ale fetowanie "mistrzów" takich specjalności jak prawdziwych mistrzów(najlepszych na swiecie!)i na równi z nimi to jakiś absurd!W paraolimpiadach są masy konkurencji dla różnych stopni i rodzajów niepełnosprawności i masy medali oraz

Nie dajmy się zwariować (początek wątku)

Nie dajmy się zwariować. To takie stare piękne hasło, jeszcze z epoki PRLu, dobre na sytuacje, w których wydawało się, że otoczenie postradało zmysły. Przeglądając Internet w ostatnich dniach, a szczególnie komentarze pod artykułami dotyczącymi wyborów, można odnieść wrażenie, że w Polsce nie ma

Re: Nie dajmy się zwariować

I kto to mówi, ten który juz dawno dał się zwariować i jest zwariowany.

Nie dajmy się zwariować (początek wątku)

Nie dajmy się zwariować. To takie stare piękne hasło, jeszcze z epoki PRLu, dobre na sytuacje, w których wydawało się, że otoczenie postradało zmysły. Przeglądając Internet w ostatnich dniach, a szczególnie komentarze na temat wyborów, można odnieść wrażenie, że w Polsce nie ma już trzeźwo

Re: Nie dajmy się zwariować

Ojczyzny....?....czy ich pojebalo....?

1 2 3 4 5 6