Czy ktoś może mi napisać w jakim miejscu są realizowane jakieś TBS-y w Krakowie???
Jeżeli ktoś z Państwa zamierza kupić mieszkanie na Markowskiej 30 proszę wejść na linka lub znaleźć wątek o nazwie włościańska 15 - to wcześniejsza inwestycja TBS - pod każdym względem nieudana
Jeżeli kupujecie mieszkanie na markowskiej 30 wejdźcie na linka - dotyczy wcześniejszych inwestycji tbs w Warszawie! Chyba zrezygnujecie z kupna: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? f=106&w=31558874&a=76011967
Uwaga poprzedni link został usuniety, wpiszcie Włościańska w wyszukiwarce i zapoznajcie się z naszą historią. Nierzetelny developer (na naszym forum to byłby komplemet dla nich, oj by mi się dostało) - nie wiem co chce zrobić ale tego nie zrobi tylko kasę weźmie, ludzi i prawo mają za nic
Kwestia gustu :) jak dla mnie to najładniejsza lokalizacja w koszalinie. No ale każdy ma swoje priorytety, jeden woli z okna widziec drzewa i łąki, a drugi ... inne okna :)
Koszaliańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego rusza w grudniu br. z kolejną inwestycją. Będzie nią drugi etap budowy os. Unii Europejskiej i na początek postawienie budynku z 87 mieszkaniami
Mieszkam z rodzicami, tak samo jak wy, i mam pytanie do majkela, zyski, steady, thesopranos: - czy myślicie że klepanie skóry słychać u rodziców w pokoju?Nie wiem czy mogę trzepać jak są w domu - czy jak już mnie kilka razy złapali to dalej mnie kochają?PRzecież grucha to naturalna rzecz
zapomnial Pan jeszcze o tym mlodzieniaszku co im statystyki robil wyciagajac nasze oferty z roznych stron Internetowych. Ten to musial walic na potege, od kilku lat wypisywal tutaj te swoje bzdury.
Mam pytanie: Czy TBSy buduja aktualnie jakies nowe budynki w Krakowie, albo przynajmniej czy jest cos w planach ?
podciagam....
W przyszłym tygodniu ukaże sie w prasie ogłoszenie o rozpoczeciu postępowania przetargowego w sprawie budowy RUROCIĄGU WARSZAWSKIEGO. Od zainteresowanych firm wymagane będzie duże doświadczenie w budowie podobnych inwestycji oraz odpowiednie referencje Cel budowy ŚCIŚLE TAJNE !!!! Koszty też
Aleksia, masz fobie na kaczki?
Poszukuję osób które zdecydowały się mieszkać w TBS Praga Płd. albo takich które juz mieszkanją. Jak to jest naprawdę. Słyszę różne opinie. Chciałabym się zdecydować ale troszkę się wacham. Czy wiecie cos na temat nowych inwestycji na Pradze Płd.? Bardzo dziękuję za pomoc.
słuchaj mieszkasz w TBS płacisz duzy czysz ale to nigdy nie jest twoje
Czy wiecie może którzy developerzy mają jeszcze wolne mieszkania o z terminem oddania do 2007. chodzi mi głównie o Bemowo, Wolę czy Zoliborz; ciągle szukam ale wszystko już sprzedane. Z góry dziękuję za pomoc.
Wola Osiedle Olbrachta Inwestor Budimex Nieruchomości www.budimex-nieruchomosci.pl WOLA ul. Skierniewicka DOLCAN www.dolcan.com.pl/ Warszawa BEMOWO ul. Narwik JAZ BUD
gdzie sprzedają mieszkania w Warszawie? gdzie nie zadzwonie to albo same ogromniaste zostały albo niedobitki na parterze? może wiecie gdzie jakiś większy wybór mieszkań mają? dzieki! pozdrawiam!
Inwestycja SKorosze VIII firmy Ebejot. Oto ich strona: www.ebejot.com.pl. Ceny nie są wygórowane, jedne z najniższych na rynku, za to mieszkania o bardzo wysokim standardzie. Pozdrawiam