51 wyników w czasie 136 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

nun 201

Mi się ten black tak strasznie się podoba że z trudem się powstrzymuję, żeby go nie kupić. Dziecko idzie do szkoły dopiero za 2 lata :D

Re: TOPGAL - jaki model wybrałyście?

Zapomniałam o drugim linku: www.topgal-plecaki.pl/plecaki/szkolne/nun-201/?i---violet

TOPGAL NUN 201 (początek wątku)

Kupił ktoś może ten plecak ?przekopałam wątki o topgalach i nic niestety

Re: TOPGAL NUN 201

postaraj się i wklej fotki :) jestem bardzo ciekawa

Re: a dla kawalera ?

A my mamy NUN 201 i bardzo nam się podoba :)

Re: TOPGAL -20% _ jaki plecak wybrać do 4 klasy

A mnie się z kolei wydaje, że one wszystkie mają jednak podobną pojemność. Mamy tez ten black/magenta i dwa inne modele i one naprawdę wszystkie sa podobnej wielkości. Córce z obecnie dostepnych najbardziej podoba sie http://www.topgal-plecaki.pl/plecaki/szkolne/nun-201/ Nun201 więc jesli do

Re: Niewywrotny plecak

. Córka swój dość podobny http://www.topgal-plecaki.pl/plecaki/szkolne/nun-201/?a---black NUN201 nosi pierwszy rok, ale po tych 8 miesiącach wygląda wręcz idealnie. Jedyny minus - niestety czasem się przewracają...

Re: CHI 607- dla kogo???

Tusia -prosimy o zdjęcia. Jak ktoś już zakupił, to też wrzucajcie. Ma ktoś chi 610 albo nun 201 ?

Re: TOPGAL - obniżki na niektóre modele

nie ma w sprzedaży), kupiony 3 lata temu jest po pierwsze o wiele lzejszy, po drugie poręczniejszy, po trzecie - nadal w stanie idealnym. W tym roku moja córka upatrzyła sobie własnie NUN 201 - czarny, ale nie wiem czy jej ulegnę (też idzie do 4. klasy).

Topgal Plecak młodzieżowy HIT 151 (początek wątku)

klasy lepiej kupić taki czy jednak lepszy będzie szkolny nun 201?-tylko czy nie za mały? www.topgal-plecaki.pl/plecaki/szkolne/nun-201/?a---black

Re: Topgal Plecak młodzieżowy HIT 151

"Przerobiłam" plecaki szkolne a teraz zaczęłam się zastanawiać, czy może młodzieżowy byłby lepszy. Do tej pory miały plecak wys 42cm a nun 201 ma 40cm, więc jest mniejszy. Młodzieżowe 44,45cm. Na forum o młodzieżowych Topgalach nie ma za dużo a dla dziewczynek nie znalazłam wcale. Napiszcie coś o

Re: Topgal promocje.

Dziewczyny a jak ten nun 201 dla pierwszoklasistki. Macie jakieś doświadczenie? Proszę o opinie. Piszą że od I - IV klasy.

Re: Który lepszy?

www.topgal-plecaki.pl/plecaki/szkolne/nun-201/?i---violet :)

Który lepszy?

Waszym zdaniem dla dziewczynki mającej około 125 cm i ważącej 23 kg, który plecak będzie lepszy do drugiej klasy np. topgal nun 201 czy herlitz be bag.

Re: Nie wiem który wybrać :(

Po oglądnięciu z córką wybrałyśmy NUN 201 Violet, zobaczymy jak przyjdzie czy nie będzie za wielki, ale nie jest "dzieciowy" to będzie za rok;)

Re: Jaki plecak/tornister do szkoły 2012? Porówna

możemy ich wcześniej pomierzyć...:( Ten Chi 171 jest podobno w rzeczywistości szarosrebrny, tak pisała kiedyś dziewczyna, ktora go kupiła. A musi być koniecznie różowy?? Zerknij jeszcze z córką na NUN 201

Jaki plecak/tornister do szkoły 2012? Porównanie (początek wątku)

www.herlitz.de/pl/produkty/szkola/tornistry/compact.html Ogromnym plusem jest jego lekka waga i niska cena, natomiast rozmiar zbliżony do HAMY, więc spory, wbrew wielu formowym wypowiedziom. Estetyka i jakość wykonania wg mnie fatalne, co nawet widać na zdjęciach. Córce w ogóle się nie podoba. TOPGAL NUN 201 – waga 0,96 Wysokość: 40

1 2 3