Witam, wiem że ten wątek był już poruszany ponieważ znalazłam go w archiwum jednakże nie mogę dodać swojej odpowiedzi więc zakładam nowy. W zeszłym tygodniu dostaliśmy orzeczenie o nie zaliczeniu naszego syna do niepełnosprawnych (wcześniejsze skończyło się w grudniu). Sytuacja jest analogiczna jak
Rzadko korzystam z poczty gazetowej, więc dopiero przed chwilą przeczytałam e-maila. Już odpisałam z załącznikiem. Powodzenia! Ania -- http://lilypie.com https://lb2m.lilypie.com/JDSMp2.png">Tymek</a> http://lilypie.com https://lb5m.lilypie.com/qtQMp2.png">Ninka</a>
Wrzuciłam ogólnie dostępne w siec odwołania od orzeczenia. Pisane były przez konkretne osoby i pod konkretne dzieci. Usunięte są dane. Odwołania mam tu
odwołam się od punktu 7 i 10, to czy mogą zmienić inne punkty , lub długość trwania orzeczenia?? --
dzien dobry! W naszym przypadku córce (tez 12c) po moim odwolaniu przyznali pkt 7 ale za to az o 3 lata skrócili ważność orzeczenia, czyli- moim zdaniem- zawsze jest ryzyko,ze cos poprawią a coś "zepsują". niemniej uważam,ze warto się odwołać. serdecznie pozdrawiam!
Witam. Czy może ktoś z państwa posiada wzór odwołania od orzeczenia pkt 8? Córka posiada zespół Aspergera a na komisji dostała teraz decyzje ze nie wymaga w punkcie 8. Córka dosyć dobrze funkcjonuje ale wiadomo ma tez sporo niedociągnięć w zachowaniu które często widać dopiero po pewnym czasie. Na
Już mam, dziękuje :) pierwsze dwa dni wyskakiwała mi rzeczywiście blokada serwisu. Strona się nie ładowała. Teraz już jest okej.
Witam, Byłyśmy na komisji i mała dostała orzeczenie punkt 7 - nie punkt 8-tak Co napisać w odwołaniu? Czy opisać problemy z którymi mala spotyka się na codzień? Mała jest po Rop OP i OL 2 laserach.brak możliwości poprawy widzenia , nieodwracalne uszkodzenia siatkówek obu oczu. Z góry
Myślę, że może to jakieś ich przeoczenie, że wpisali punkt 7 - nie. Napisz te problemy z ROP i może dołącz jakieś dodatkowe zaświadczenie od okulisty. Trzymam kciuki, żeby to poprawili. -- mama Jasia 16.04.2009 r.(31 tc) 1280 g,42 cm
Syn na diagnozie od psychiatry ma Zespół Aspergera (w nawiasie całościowe zaburzenia rozwojowe, zespół atystyczny - rokowania niepewne). Orzeczenie w powiatowym zespole dostał na 4 lata, C-12 ale nie dostał punktu 7 (konieczność stałej opieki lub pomocy). Pkt 8 na tak.Odwołałam się. Dostałam
Ja miałam komisję wojewódzką w Katowicach:)mniemam iż Ty też:) -- wielkamalamilosc.blog.onet.pl/ www.youtube.com/watch?v=GyNPq
wrażliwa aby prowadzić tramwaj. To było wczoraj, tj. 02.07. a dziś odwołałam się od tej decyzji i czekam na badania w WOMP. Jednak dopiero teraz zauważyłam, że w orzeczeniu jest zaznaczone: stwierdza się istnienie przeciwwskazań do prowadzenia POJAZDÓW - nie wyszczególniono, że tramwaju, a przecież o takie
Rozmawiałam z inną panią psycholog, dokument orzeczenia jest standardowy dla wszystkich kategorii, stąd ogólne sformułowanie "pojazdów", natomiast jest tam wpisany też artykuł który wskazuje, że orzeczenie odnosi się do prowadzenia tramwajów. Badania które przeszłam dzieliły się na 3 części
My jesteśmy po komisji i niestety nie otrzymaliśmy orzeczenia o niepełnosprawności. Bardzo proszę o pomoc, muszę pisać odwołanie, a po raz pierwszy jestem w takiej sytuacji.
Przede wszystkim głowa do góry, sytuacja może ulec zmianie. W zeszłym roku zgłosiła się do mnie koleżanka która ma bardzo chorą córkę, napisałam jej odwołanie do komisji wojewódzkiej i faktycznie zmieniono treść orzeczenia - z dwóch tat bez świadczenia piel. na 5 lat z tym właśnie świadczeniem
Witam,proszę o pomoc w napisaniu odwołania od orzeczenia o niepełnosprawności.Moja córka od urodzenia ma częściową głuchotę,dyslalię audiogenną.Córka ma orzeczenie o kształceniu specjalnym.Jest rehabilitowana od urodzenia,jeździmy na terapię logopedyczną,integrację sensoryczną
bj32 wysłałam ci meila z prośba o napisanie odwołania od decyzjii o niepelnosprawnosc, mam nadzieje ze dojdzie i porobilam fotki wszystkich dokumentow, jakby jeszcze cos miala napisac i ci podac to napisz, z gory dzieki :)
Byłam z dzieckiem na komisji przyznającej niepełnosprawność i pan dr uzdrowił go. Jak mam napisać odwołanie, zawiesiłam się i nie wiem, co napisać? Jak zacząć? Musi być uzasadnienie?
-Odwołuję się od decyzji Komisji d/s orzekania o niepełnosprawności......z dnia...nr.sprawy.... nie przyznającej mojemu dziecku niepełnosprawności.....Nie znam specjalizacji lekarza orzecznika który odebrał niepełnosprawnośćmojemu dziecku i nie zgadzam się z tą decyzja, ponieważ stan