1 491 wyników w czasie 216 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

odwołanie od orzeczenia (początek wątku)

Witam, wiem że ten wątek był już poruszany ponieważ znalazłam go w archiwum jednakże nie mogę dodać swojej odpowiedzi więc zakładam nowy. W zeszłym tygodniu dostaliśmy orzeczenie o nie zaliczeniu naszego syna do niepełnosprawnych (wcześniejsze skończyło się w grudniu). Sytuacja jest analogiczna jak

Re: odwołanie od orzeczenia

Rzadko korzystam z poczty gazetowej, więc dopiero przed chwilą przeczytałam e-maila. Już odpisałam z załącznikiem. Powodzenia! Ania -- http://lilypie.com https://lb2m.lilypie.com/JDSMp2.png">Tymek</a> http://lilypie.com https://lb5m.lilypie.com/qtQMp2.png">Ninka</a>

odwołanie od orzeczenia (początek wątku)

Wrzuciłam ogólnie dostępne w siec odwołania od orzeczenia. Pisane były przez konkretne osoby i pod konkretne dzieci. Usunięte są dane. Odwołania mam tu

Odwołanie od orzeczenia (początek wątku)

odwołam się od punktu 7 i 10, to czy mogą zmienić inne punkty , lub długość trwania orzeczenia?? --

Re: Odwołanie od orzeczenia

dzien dobry! W naszym przypadku córce (tez 12c) po moim odwolaniu przyznali pkt 7 ale za to az o 3 lata skrócili ważność orzeczenia, czyli- moim zdaniem- zawsze jest ryzyko,ze cos poprawią a coś "zepsują". niemniej uważam,ze warto się odwołać. serdecznie pozdrawiam!

Odwołanie od orzeczenia (początek wątku)

Witam. Czy może ktoś z państwa posiada wzór odwołania od orzeczenia pkt 8? Córka posiada zespół Aspergera a na komisji dostała teraz decyzje ze nie wymaga w punkcie 8. Córka dosyć dobrze funkcjonuje ale wiadomo ma tez sporo niedociągnięć w zachowaniu które często widać dopiero po pewnym czasie. Na

Re: Odwołanie od orzeczenia

Już mam, dziękuje :) pierwsze dwa dni wyskakiwała mi rzeczywiście blokada serwisu. Strona się nie ładowała. Teraz już jest okej.

odwołanie od orzeczenia (początek wątku)

Witam, Byłyśmy na komisji i mała dostała orzeczenie punkt 7 - nie punkt 8-tak Co napisać w odwołaniu? Czy opisać problemy z którymi mala spotyka się na codzień? Mała jest po Rop OP i OL 2 laserach.brak możliwości poprawy widzenia , nieodwracalne uszkodzenia siatkówek obu oczu. Z góry

Re: odwołanie od orzeczenia

Myślę, że może to jakieś ich przeoczenie, że wpisali punkt 7 - nie. Napisz te problemy z ROP i może dołącz jakieś dodatkowe zaświadczenie od okulisty. Trzymam kciuki, żeby to poprawili. -- mama Jasia 16.04.2009 r.(31 tc) 1280 g,42 cm

Odwołanie od orzeczenia - odmowa (początek wątku)

Syn na diagnozie od psychiatry ma Zespół Aspergera (w nawiasie całościowe zaburzenia rozwojowe, zespół atystyczny - rokowania niepewne). Orzeczenie w powiatowym zespole dostał na 4 lata, C-12 ale nie dostał punktu 7 (konieczność stałej opieki lub pomocy). Pkt 8 na tak.Odwołałam się. Dostałam

Re: Odwołanie od orzeczenia - odmowa

Ja miałam komisję wojewódzką w Katowicach:)mniemam iż Ty też:) -- wielkamalamilosc.blog.onet.pl/ www.youtube.com/watch?v=GyNPq

Odwołanie od orzeczenia psychologa (początek wątku)

wrażliwa aby prowadzić tramwaj. To było wczoraj, tj. 02.07. a dziś odwołałam się od tej decyzji i czekam na badania w WOMP. Jednak dopiero teraz zauważyłam, że w orzeczeniu jest zaznaczone: stwierdza się istnienie przeciwwskazań do prowadzenia POJAZDÓW - nie wyszczególniono, że tramwaju, a przecież o takie

Re: Odwołanie od orzeczenia psychologa

Rozmawiałam z inną panią psycholog, dokument orzeczenia jest standardowy dla wszystkich kategorii, stąd ogólne sformułowanie "pojazdów", natomiast jest tam wpisany też artykuł który wskazuje, że orzeczenie odnosi się do prowadzenia tramwajów. Badania które przeszłam dzieliły się na 3 części

odwołanie od odmowy przyznania orzeczenia (początek wątku)

My jesteśmy po komisji i niestety nie otrzymaliśmy orzeczenia o niepełnosprawności. Bardzo proszę o pomoc, muszę pisać odwołanie, a po raz pierwszy jestem w takiej sytuacji.

Re: odwołanie od odmowy przyznania orzeczenia

Przede wszystkim głowa do góry, sytuacja może ulec zmianie. W zeszłym roku zgłosiła się do mnie koleżanka która ma bardzo chorą córkę, napisałam jej odwołanie do komisji wojewódzkiej i faktycznie zmieniono treść orzeczenia - z dwóch tat bez świadczenia piel. na 5 lat z tym właśnie świadczeniem

Odwołanie od orzeczenia o niepełnosprawności. (początek wątku)

Witam,proszę o pomoc w napisaniu odwołania od orzeczenia o niepełnosprawności.Moja córka od urodzenia ma częściową głuchotę,dyslalię audiogenną.Córka ma orzeczenie o kształceniu specjalnym.Jest rehabilitowana od urodzenia,jeździmy na terapię logopedyczną,integrację sensoryczną

odwołanie od orzeczenia o niepełno

bj32 wysłałam ci meila z prośba o napisanie odwołania od decyzjii o niepelnosprawnosc, mam nadzieje ze dojdzie i porobilam fotki wszystkich dokumentow, jakby jeszcze cos miala napisac i ci podac to napisz, z gory dzieki :)

Odwołanie od orzeczenia komisji- pomóżcie! (początek wątku)

Byłam z dzieckiem na komisji przyznającej niepełnosprawność i pan dr uzdrowił go. Jak mam napisać odwołanie, zawiesiłam się i nie wiem, co napisać? Jak zacząć? Musi być uzasadnienie?

Re: Odwołanie od orzeczenia komisji- pomóżcie!

-Odwołuję się od decyzji Komisji d/s orzekania o niepełnosprawności......z dnia...nr.sprawy.... nie przyznającej mojemu dziecku niepełnosprawności.....Nie znam specjalizacji lekarza orzecznika który odebrał niepełnosprawnośćmojemu dziecku i nie zgadzam się z tą decyzja, ponieważ stan

1 2 3 4 5 6