3 557 wyników w czasie 210 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Osłabienie, ból brzucha, gorączka, ból głowy, (początek wątku)

takie jakby kucie idące do góry)po za tymi objawami boli mnie też trochę głowa, jestem strasznie zmęczony, ciągłe uczucie zimna ( jest 25 stopni, a ja leże obecnie ubrany w swetrze pod czterema kołdrami) bóle w kościach, czuje się cały połamany, jak chodzę to też mam zawroty głowy, jakbym był po kilku

Re: Osłabienie, ból brzucha, gorączka, ból głowy,

ból głowy to np. paracetamol, jak ból brzucha to krople itp. A jak nie przejdzie to do lekarza

ból głowy i osłabienie w 39 tc. ... (początek wątku)

hejka ...od tygodnia boli mnie głowa mam zawroty głowy ...jakas osłabiona jestem...temperatury nie mam ...i niewiem czy to wpływ ciazy bo jestem w 39 tc. czy emocji ...Moja córeczka od dwóch dni baaaardzo ruchliwa w przeciwieństwie do mnie .:( Czy to normalne ?

Re: ból głowy i osłabienie w 39 tc. ...

Nie wiem czy to jest normalne ale ja tez czuje sie totalnie oslabiona i lapie sie na tym ze trace rownowage. Glowa mnie w zasadzie nie boli ale normalna tez nie jest. Wlasnie zaczelam 40tydz. Tak mi sie zdaje ze nasz organizm sie szykuje a male ma duzo wiecej roboty i zabiera wiele z naszej

osłabienie , bóle głowy itd.. (początek wątku)

Siemka. Od jakiś 3-4 miesięcy dziwnie się czuje : osłabienie ,bladość (chociaż blady to jestem od małego), bóle głowy , czasami bóle mięśni . Jakie mogą być przyczyny tego ?? Dodam ze dużo pracuje . Zrobiłem badania morfologie i wszystko mam w normie. Czy mam jeszcze zrobić badania

Dzień 4-6 - ból głowy i lekkie osłabienie

Tradycyjnie już w pierwszych dniach diety 500 kcal (4-5 dzień) rozbolała mnie głowa, na szczęście jednak nie tak mocno jak poprzednio. Jedna aspiryna całkowicie załatwiała sprawę. Szóstego dnia bólu glowy już nie było, ale za to pewne osłabienie fizyczne i psychiczne. Na szczęście tylko jednodniowe.

Re: Dzień 4-6 - ból głowy i lekkie osłabienie

Życzę powodzenia! Ja mam już 11-ty dzień fazy stabilizacji i waga już od kilku dni na poziomie o 0,2 kg wyższym niż ta z ostatniego dnia diety i HCG. W pierwszym tygodniu był problem, ale to podobno normalne przy kolejnych rundach. Po pierwszej rundzie nie miałam problemów. Chyba za szybko

zawroty głowy i osłabienie (początek wątku)

hej! już od poniedziałku mam ciągłe zawroty głowy- jestem osłabiona, jest mi niedobrze. Nigdy jeszcze się tak nie czułam - mam 27 lat i należę raczej do osób zdrowych. Czy te zawroty głowy mogą być skutkiem uderzenia w głowę- w sobotę nie zuważyłam drabiny powieszonej na ścianie i nieźle

Silne bóle głowy,mdłości i osłabienie po aerobiku? (początek wątku)

fizycznym.Ale nawet dzisiaj też te objawy u mnie wystąpiły kolejny raz.Nie jest to ,,wykończenie fizyczne'' a raczej taka słabośc no i ten ból głowy i mdłości. To się utrzymuje nawet 10,12 godzin po aerobiku.Mam 30 lat i 5 letnie dziecko, zdaję sobie sprawę że muszę to skonsultowac, ale może ktoś

Re: Silne bóle głowy,mdłości i osłabienie po aero

Może to efekt niedotlenienia. Pamiętasz o głębokim oddychaniu w trakcie zajęć? Ze mną dzieje się podobnie jak na sali jest tłok i sala jest nieprzewiatrzona po poprzednich zajęciach (wtedy nawet głębokie oddychanie nie pomaga). Nigdy jednak nie trwa to tak długo jak u Ciebie. Może masz

Silne bóle głowy, mdłości i osłabienie po aerobiku (początek wątku)

fizycznym.Ale nawet dzisiaj też te objawy u mnie wystąpiły kolejny raz.Nie jest to ,,wykończenie fizyczne'' a raczej taka słabośc no i ten ból głowy i mdłości. To się utrzymuje nawet 10,12 godzin po aerobiku.Mam 30 lat i 5 letnie dziecko, zdaję sobie sprawę że muszę to skonsultowac, ale może ktoś

Re: Silne bóle głowy, mdłości i osłabienie po aer

proponuję zmierzyć ciśnienie Pozdrawiam -- Natalunia i Kamilunia

Bóle łydek, osłabienie i gula w gardle (początek wątku)

Jak przetrwać? W poniedziałek idę do lekarza na badania krwi i dalsze skierowania do endokrynologa. We wtorek zachciało mi się targać 70 litrow ziemi do kwiatów i sadzić rośliny, następnego dnia obudziłam się cała obolała (zakwasy?). Od wczoraj kryzys - senność, bolące nogi (cierpnięcie i

Re: osłabienie, duszności, ból mięśni, zawroty gł

, pulsujacy ból głowy, i czasem czuje goraco a nawet pieczenie w opuszkach palców. Bardzo mi to przeszkadza ponieważ chciałbym wrócić do sportu. Stresu miałem dużo w pracy, w domu itp. Teraz już jest tego wszystkiego mniej (tak myślę) lecz objawy nadal się trzymają. Dodam jeszcze że po zaslabnieciu nie miałem

Osłabiony organizm (początek wątku)

miesnie rąk i nóg. Dodam też że wcześniej żadnych problemów nie bylo. Trenowalem 2 razy w tygodniu i nie było widać ani osłabienia ani bólu mięśni. Robiłem badania krwi, serca i podstawowe na bolerioze. Z krwi i serca nie wyszło nic a bolerioza na pograniczu ale w normie. I teraz moje pytanie, czy miał

Osłabienie, zawroty głowy - jakie badania? (początek wątku)

Witam. Od jakiegoś czasu czuje się zle. Nie wysypiam się, jestem ciagle zmęczona, budzę sie w nocy. Do tego non stop kręci mi sie w głowie, mam uderzenia gorąca, jestem osłabiona, jest mi niedobrze i boli mnie głowa. Do tego był moment w którym na chwile straciłam wzrok - widziałam tylko wielka

Re: Osłabienie, zawroty głowy - jakie badania?

pathss napisał(a): > Witam. Od jakiegoś czasu czuje się zle. Nie wysypiam się, jestem ciagle zmęczon > a, budzę sie w nocy. Do tego non stop kręci mi sie w głowie, mam uderzenia gorą > ca, jestem osłabiona, jest mi niedobrze i boli mnie głowa. Do tego był moment w > którym

1 2 3 4 5 6