504 wyników w czasie 74 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Wiersze i przysłowia ze starych kalendarzy V

szło -Na stanowisku zostat Tu jednak Pafcio opadł z sił, Coraz są częstsze „stacje", Aż wreszcie wkrótce zmuszon był Ogłosić„. likwidację„. Z rozpaczą tedy zwraca się Do swego eskulapa: Doktorze-ratuj szczątki me, Bo jest... kompletna klapa!..." »Nie~ odrzekł doktór -dłużej truć, To próżne i męcząc

Re: Putin oferuje J. Comey (ex-szef FBI) azyl w R

Ale pafcio, chetnie by pomieszkal u Putina .

Tanie Zakupy (początek wątku)

.10zł Wygrał: Pafcio Cena rynkowa: 2799.00 Telewizor 46'' Samsung UE46F6800 za 7.60 zł Wygrał : Koniu Cena rynkowa: 3849.00 Aparat: Panasonic DMC-TZ40 srebrny za 9.10 zł Wygrał : Anner Cena rynkowa: 1209.00

Pafcio na Majorce (początek wątku)

Poczytajcie: www.kujawsko-pomorskie.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=24780&Itemid=1

Re: biuro TUI - wyspy greckie

Gość portalu: pafcio napisał(a): > do tego płątne nap > oje, po pół godzinie płątne inne rzeczy. i nie dostałeś, jak ja przy ostatnim pobycie z TUI, kuponów 4 x 6zł na 4 osoby w obie strony? ;)

Re: biuro TUI - wyspy greckie

Gość portalu: pafcio napisał(a): >....... o 6 wsiadam do autobusu, gdzie rezydentka PRZYPOMINA, że pokoje b > ędą od 14!!!! na moje pytanie co oznacza przypomina - nikt nas nie informował, > odpowiedź że wszystko jest w dokumentach podróży (nie ma ani słowa) oraz regula

Re: wyjazd w ciemn

pafcio.geoblog.pl/podroz/18821/2011-07-balaton juwicze.geoblog.pl/wpis/166256/rzut-oka-na-balaton

Re: __obcial tasakiem glowe...Allah jest wielki..

~pafcio: I mówi to w żywe oczy! Biedni muzułmanie... Oto do czego doprowadza ten zły niemuzułmański świat... Teraz już wiemy: te wszystkie morderstwa, zamachy terrorystyczne oczywiście były spowodowane przez nasze niewierne, grzeszne zachowania, które ich sprowokowały. A oni tylko wypełniają

Re: szukam dobrego wykonawcy strony www z Poznani

Czekam na więcej podpowiedzi :( Dzięki pafcio za namiary, weszłam na ich stronę i mi się podoba. Może do nich napiszę

Re: A może gg.?

Dzień dobry !! może jakaś miła Kobieta ma ochotę wymienić kilka email ? Kolegów jest pełno , ale tylko przeciwności sie uzupelnia , brakuje mi tego .... ciągle tylko gg itd . fuj zapraszam pafcio83@tlen.pl Pozdrawiam Paweł

Re: Masakra piłą mechaniczną nad Wisłą: rzeź ście

pafcio000 napisał(a): > Bardzo dziwna sprawa. Obok płonie zabytkowa barka w Porcie Praskim. W polu pows > taje też stacja metra Stadion ...< nic dodac nic ując! poza deptakiem z kostki Bauma,koniecznie jeszcze latarnie i monitoring co 50 metrów-to oczko w głowie bufetowej!

1 2 3 4 5 6