rodzice. Nawet jak spędzałam czas z dzieckiem to w głowie byli rodzice. Planowanie opieki, telefony, kolejne wizyty u lekarzy. Nie dasz rady ogarnąć dwóch rzeczy a fakt, że moje dziecko się okalecza było dla mnie szokiem. Córka nie sprawiała żadnych większych problemów i zawsze świadectwo z paskiem. Do
youtu.be/gFc3oqQIJDw?si=0P7UPutTW71Gip8J Tulsi Gabbard mówiąca o biolabach, na początek. Ewidentnie robisz to, co naznaczyłem. “Ruscy źli bo źli!”. Zero konkretu a wszystko zbijasz tekstami typu “jesteś zindoktrynowany!”. Człowieku. Moja rodzina uciekała przed banderowcami. To co wyczytałeś między Onetem a paskami w TVNie nie ma żadnej
:D pokazuję same buty (nie dokładnie takie ale bardzo podobne, moje mają cieńszy pasek) www.zalando.pl/caprice-sandaly-ocean-suede-ca411a1gg-k11.html
perla.roztocza napisał(a): > Tusk już zdecydował, żadnej afery nie było i nie ma. > Więc media na pasku Tuska zrobią z tego lekarza sygnalisty wariata lub przestęp > cę właśnie. Zamietli aferę z Kłodzka. Tego się nie da. No i powoli rysuje się linia obrony platfusich tyłków
Tusk już zdecydował, żadnej afery nie było i nie ma. Więc media na pasku Tuska zrobią z tego lekarza sygnalisty wariata lub przestępcę właśnie.
zazwyczaj dla własnej satysfakcji? dużo dzieciaków u młodej stara się o pasek też dlatego, że planują studia za granicą.
Pytanie za 100 punktów. Po co komu w liceum pasek.
Ha, to co ja mam powiedzieć 😟 Sandałów nie noszę od kilku lat, te co miałam - wyrzuciłam lub oddałam i nowych nie zamierzam kupować - bo KAŻDE sandały mnie obcierają, także klapki - wszystko, co ma paski. Mogę chodzić tylko w zakrytych butach, i tylko z szerokim noskiem, teraz używam wylacznie
Tylko i wyłącznie sandały Ecco: świetnie wyprofilowana podeszwa, paski dobrze trzymające stopę , miękka skóra. Kupuję na Amazonie, bywają znacznie taniej niż sklepach.
czerwony pasek w liceum. Moja jedna koleżanka była jedynaczką, miała dziadka dyrektora i tony zabawek, druga miała dom i swój pokój, a trzecia mieszkała z rodzicami i siostrą w 4 pokojach, jej mama pracowała w policji, a tata za granicą. Zawsze miałam koleżanki z lepszej półki, w liceum też, bo chciały się
Potańcówka, Rynek Starego Miasta VID 20250816 211534 -- snajper55 Re: Wiatraki niszczą Polskę 28.12.23, 15:57 yoma napisała: > Byłam pierwsza. Skasuj się 😝😝😝 Mój "pasek" jest lepszy. Bardziej TVPowski. 🤣🤣🤣 S.
vogon.jeltz napisał: > Po co mieliby dostawcy szyb produkować szyby o innych parametrach niż oryginaln > e? Bo w każdym modelu samochodu mogłeś mieć kilka modeli szyb? Jak się już skończyła moda na przyciemniane paski i inne barwienia szyb, to na szybach pojawiła się elektronika
: > Byłam pierwsza. Skasuj się 😝😝😝 Mój "pasek" jest lepszy. Bardziej TVPowski. 🤣🤣🤣 S.