chciałam wydrukować obrazek z tego programu,i wyskakuje mi aż 14 stron do wydruku ,czy można to jakoś zmienić?aby mniej stron było do wydruku.ponieważ wiem że w jednym wystarczyłyby tylko 4strony a w tym programie wychodzi aż 14
wielkie dzięki ,nie wpadłabym na to
czy jest możliwość zrobienia zwykłego zdjęcia w tym programie?jeżeli tak to jak to zrobić ?
Bardzo bym prosiła o instrukcję programu pattern maker. Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam .
Witam.Mam prosbę,czy któraś z Was może mi pomóc .przerabiałam wiele razy wzór z oryginalnego w jpg na xsd w programie PM .Niestety nie wiem co się stało,ale teraz siatka z programu PM jest o połowę mniejsza niż ta z oryginału,czyli w jedną kratkę wzoru z oryginału wchodzą dwie z PM .Nie wiem,czy to
ten program pattern maker do przerobek zdjec na wzory ja mam i jest w internecie ale tylko z tego co wiem 4 dniowy, jednak mozna chyba sciagnac go tez na stale do otwierania wzorow i drukowania bezplatnie i na stale (nie wiem czy mozna tez przerabiac, ale mozna korzystac w gotowych
Dziękuję za podanie adresu, część plików dobrze działa, ale np.: obrazy Sary Moon nie chcą się otworzyć. Ukazuje się napis, że potrzebny jest program Pattern Maker Cros, głupieje, ściągnęłam wszystko co polecacie, a ciągle mi nie wychodzi jak trzeba. Jeśli potrafisz, proszę pomóż. Myślę, że takich
dzięki tysiąckrotne mam nadzieję ,że się uda
otwórz tepliki programem Pattern Maker,jest do pobrania na głównej stronie www.cross-mirror.narod.ru/ pod nazwą Программы для
Witam.Mam pytanie,czy ktoś może mi pomóc i napisać,jak połączyć przerobione na xsd pojedyńcze kartki w jeden wzór.Chodzi mi o to,że wzór,który się przerabia jest przeważnie w kilku częściach i jak zrobić,żeby te części połączyć w jeden plik.Będe wdzięczna za pomoc.
Temat nieaktualny.
Moje drogie zaczęłam haftowac wzór w tym właśnie programie a ze w angielskim (wstyd przyznać) dopiero raczkuje mam pytanie czy jest możliwość żeby ukryć kolory których w danym momencie nie potrzebuje np. tak jak jest to w Haftixie.prosze o pomoc to zczełam tłumaczyć w translatorze ale nie daje rady,
Bardzo dziekuje za pomoc spróbuje poszperac za tym programem , jeszcze raz dziekuje
Ściągnęłam sobie ten program, żeby móc otworzyć wzorki, ale to tylko trialowa wersja 4-dniowa, jak 4 dni miną to jak ja te schematy odczytam? :( a może Wy macie jakąś inną wersję tego programiku? -- "Ponawiaj często to, co powoduje twoje wyrzuty sumienia, a dojdziesz do ich całkowitego usunięc
poczytaj pocztę :P
Bardzo Ci dziękuję!! Już otworzyłam kicię - jest taka słodka :-) -- tamborek.blox.pl/html
mam prośbę czy któraś z was posiada program Pattern Maker zainstalowany na systemie Vista? Ja mam Vistę i za nic w świecie mi się nieudało - niestety :-((( Zależy mi na tym programie i aż wierzyć mi się niechce , że tylko ja mam ten problem , w końcu Vista niejest jakąś super nowością
a może ten program Ci pójdzie, ja nie mam Visty, spróbuj ten program.poz www.pcstitch.com/ -- wanbor5.fotosik.pl/