myślę, że czekoladki to taki niezobowiązujący prezent. Ja w żłobku i przedszkolu takie właśnie dawałam. To znaczy już na odchodne jak córka kończyła edukację w danej placówce to były większe kwiatki, ale normalnie na zakończenie roku to właśńie czekoladki. -- https://gify.klimacik.pl/mini/1850
Moje dziecko konczy w tym roku edukacje przedszkolna.Oczywiscie trza sie zrzucic na prezent dla pani.Dodam,ze jest to przedszkole niepubliczne,wiec placimy m-cznie wiecej niz za przedszkole publiczne. U nas rodzice uzgodnili skladke po 70zl.Dla mnie to za duzo,a poza tym nie jestem
Oj, kropka, nierówno masz pod sufitem, że się tak wyrażę i nie odróżniasz podziękowań od łapówki? Czy przedszkolanka wymusza prezent? Chyba podarek jest na koniec przedszkola, więc dzieci widzą panią po raz ostani, co ona im zrobi jak nic nie dostanie/lub dostanie?
Albo ludzie zglupieli ,albo ja sie za wczesnie urodzilam ,nie rozumie tego prezentu na zakonczenie przedszkola.A co na prezent kiedy opuszczamy zlobek?Pudelko mleka w proszku,pampersy?Puknij sie w chora glowke.A swoja droga ta smieszna cena to ile?
Szukacie odpowiedniego prezentu / upominku dla Pań przedszkolanek, pamiątki dla dzieci na zakończenie przedszkola? Dobrym pomysłem będzie tablo w pięknej ramie lub mini-tablo na papierze fotograficznym
Jakie sa zwyczaje, daje sie jakies prezenty, upominki paniom?. Jesli tak to co np? A dzieciakom tez jakies pamiatki? Na halloween, valentynki, christmas, easter, dzieci mialy party i kazdy rodzic dawal jakies upominki kazdemu dziecku, plus cos dla pan, mysle ze teraz moze byc podobnie
, mam nadzieje, ze i tym razem tak bedzie ;). A dzieciom prezenty? bez przesady! na lody mozna zabrac z okazji poczatku wakacji i tyle:)). -- Charty Ola i
W przedszkolu mojego dziecka nie ma nauczycielek, sa opiekunki :P Nikt nie byl w ciezkim szoku, ze dostaly wino, a zanim je dalam, skonsultowalam prezent ze znajoma, ktora pracuje w sekretariacie tego przedszkola - powiedziala, ze nie ma absolutnie zadnego problemu i wielu rodzicow daje wino paniom
rodziców. Tylko, że ja się pozbyłam złudzeń co do ewentualnej współpracy, bo zamiast propozycji są fochy. A nie można kupić JEDNEJ czekolady zamiast CAŁEGO WORECZKA czekoladopodobnych jajek ze względu na wyrazy napisane w tym zdaniu kapitalikami :P. Prezent ma być duży, błyszczący i za darmo :P
przyczepiona kartka z rysunkiem od dziecka. I tyle. I mnie osobiscie absolutnie nie przeszkadzaja prezenty na zakonczenie roku - byle bylyby to prezenty z glowa, cos neutralnego, a nie figura z kosci sloniowej czy enty album o zabytkach Warszawy. W tym roku w przedszkolu mojego starszaka, ktory juz konczy tam
Jeśli szkoła na Krakusa - to najbliżej po prezent będzie do Delikatesów 24H przy Ogińskiego - vis a vis przedszkola. Obsługa pewnie doradzi coś właściwego na tę okazję;)
" przedszkole byloby bardziej ucieszone z takiego prezentu, niz ton kwiatow. Zobaczcie i przemyslcie. wg mnie pomysl wart rozpowszechniania