99 wyników w czasie 96 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Koniunkcja progresywnego Słońca, Księżyca i Wenus (początek wątku)

Jak myślicie, co może oznaczać takie spotkanie? Wszystko mieć będzie miejsce w VII domu, pobliże Descendentu, który wypada w znaku Bliźniąt) - potrójna koniunkcja progresywnego Słońca, progresywnego Księżyca i progresywnej Wenus. Wszystko też w pobliżu Dsc. Dodam, że to spotkanie utworzy to

Re: Koniunkcja progresywnego Słońca, Księżyca i W

u mnie zbliża się koniunkcja progresywnego Księżyca do Wenus, a chwilę później będzie na marsie (koniunkcja Wenus i Mars natalnie 5/6 dom). Przypuszczam, żę właśnie ten aspekt nastraja mnie baaaardzo miłośnie i romansowo. Ostatnio takie uczucia dominują moje życie :). Jak się niedługo nie zakocham

Re: Progresywny księżyc

nuvvo pisalo ze nie teskni za usadowionym zyciem matki i zony. Wenus i mars koniunkcja daje pewne samospelnienie i w zasadzie tacy ludzie nie odczuwaja deficytu i potrzeby odszukiwania tego "czegos"w drugim czlowieku. Wenus Mars koniunkcja jest hermafrodyta

Re: Progresywny księżyc

Dokładnie tak, To cecha charakteru, nie płci. Jako ciekawostkę wtrącę, że koniunkcja Wenus Juno ma bardzo podobne działanie.

Re: progresywny księżyc

Mój progresywny Księżyc wędruje przed wagę. Czuję się świetnie, mam dużą potrzebę zmian, chcę coraz bardziej "bywać", wychodzić do ludzi, i od jakiegoś czasu to się dzieje. Bardziej zastanawia mnie progresywne Słońce, które niebawem stworzy koniunkcję to urodzeniowej koniunkcji Wenus-Saturn-Jowisz.

Re: Progresywny Księżyc

Jest koniunkcja jego księżyca z jej Słońcem i Wenus. Jej opozycja Jowisz-Saturn leży na jego osi asc-dsc. Jej asc tworzy luźną koniunkcję z jego Słońcem i władcą asc. Ale Mars ma tylko powiązanie przez tego jej Neptuna władcę dsc. Jedynie Mars kontaktowy znajduje się w tym samym miejscu

Re: a progresywna wenus?

Progresywna Wenus na dsc. w tym czasie tranzyt Urana przez dsc (koniunkcja). Miłość od pierwszego wejrzenia czy inne porażenie. Do tego tranzytujący Pluton w opozycji do ur. Księżyca. Plutona dogoni Jowisz i będą z IV domu działać na ten X domowy Księzyc... Co Wy na to?Please...

Re: Progresywny Księżyc na Descendencie

Mniej więcej w tym samym czasie będzie Jowisz w koniunkcji z Wenus i Saturn w trygonie do niej (Wenus co prawda natalnie w X domu,ale zawsze to Wenus), a w solariuszu na nadchodzący rok mam Słońce w VII domu i władca Asc. solarnego też w VII... To może coś ładnego uczuciowo się zdarzy

progresywna wenus w porównawczym (początek wątku)

natalnie nie dopatrzyłem się połaczeń pomiędzy jej wenus i moim marsem ani wenus ale w progresjach nasze wenus tj. jej i moja sa naprzeciw siebie i do tego aktualnie moja na jej asc a jej na jej dsc, przez który teraz tranzytuje uran. Czy to tylko chwilowe? W natalnym mój księżyc tworzy

Re: A progresywna wenus?

znaku Byka tzw w 28*Byka zacznie się u mnie 6 dom ale nie wiem czy to ma aż tak spore znaczenie bo nie ma w tym domu żadnej natalnej planety. Tyle że mam teraz koniunkcję progresywnego słońca z merkurym progresywnym w Byku w 5 domu. I jeszcze księżyc progresywny który znacznie szybciej się porusza

Re: Aspekty Księżyca progresywnego w czasie ciąży

Kiedy bylam w ciazy w 4 miesiacu moj progresywny ksiezyc byl w koniunkcji z prog saturnem i tworzyl takie aspekty; kwadrat do wenus natalnej i wezla poln opozycja z marsem, plutonem koniunkcja z saturnem natalnym trygon z neptunem Wszedl mi w uklad polkrzyza, jak byl poród mialam tylko

Re: Aspekty Księżyca progresywnego w czasie ciąży

kwadratura do plutona (bo w radixie harmonia, ale nie wykluczone, że coś tam namieszało); przypadek 2: Dodam, że ta sama osoba, a wiec radix ten sam. Kolejne poronienie. - progresywny księżyc nadal w raku, ale wszedł na asc w raku; w opozycji do wenus na dsc; a więc nic bardzo szczególnego, bardziej w

Re: gdzie jest teraz wasz księżyc progresywny?

teraz robi dokladna koniunkcje z natalnym Neptunem i jest ciekawie pod wzgledem uczuciowym... chyba jestem krok od zakochania... a jeszcze do tego dokladna koniunkcja progresywnej Wenus z Asc:-)))) Jest fajnie:-)))

progresywna pełnia (początek wątku)

Kto z Was moze podzielić się doświadczeniami w w/w kwestii? Dla mnie to szczególny moment, który nastąpi w grudniu 2005, przy jednoczesnej koniunkcji progresywnego descendentu z urodzeniowym Jowiszem w VII domu, który z kolei natalnie jest w sekstylu do urodzeniowej Wenus w IX domu

1 2 3 4 5 6