? forum.gazeta.pl/forum/w,587,90605757,90655687,Re_WAWA_bielany_chatka_puchatka_ul_Brazownicza.html Na stronie www przedszkola od stycznia była informacja o warunkach i terminach rekrutacji i takich tez informacji udzielała Pani Dyrektor - naprawdę nie ma się czego czepiać, ale jak ktoś bardzo chce to oczywiście zawsze znajdzie powód do ponarzekania i stworzy spiskową teorię dziejów
ja mam dzieciaki na brązowniczej w chatce puchatka. jest ok, dużo się dzieje, dzieci lubią chodzić do przedszkola. minusem są dość duże grupy- po 28 dzieciaków. jak masz jakieś konkretne pytania, to pytaj! -- Wiktor, 13 lutego 2005 Starszy Brat Magda, 5 września 2006 Młodsza Siostra Dorota
Myslę,że trzeba się dowiedzieć osobiście. Przedszkole jest niepubliczne i miejsc jest ok 15, bo mała grupa mini (2,5 latki przechodzą automatycznie do maluchów). Wcześniej podania składało się w tym samym terminie co do państwowego, ale lista przyjętych była wywieszona wcześniej,żeby zdążyć
"chatka puchatka" jest przedszkolem społeczno-panstwowym wiec zasady przyjec dla przedszkoli panstwowych tutaj nie obowiązują. Chatka Puchatka ma swoje zasady przyjęć.
Witam! Czy ktoś wie kiedy zaczyna się rekrutacja w tym społecznym przedszkolu na wrzesień 2009r. Znajomi dowiadywali się telefonicznie bądź osobiście i za każdym razem dostawali inne informacje. Czy ktoś interesował się tym tematem. pzdr
Polecam niepubliczne przedszkole "jeżyk" O cenę trzeba zapytać ale ja słyszałam, że to 650zł miesięcznie. www.jezyk.edu.pl/ Drugie dobre, niepubliczne przedszkole jest na brązowniczej (chomiczówka) i nazywa się "chatka puchatka"