8 wyników w czasie 81 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: W-wa Bielany- przedszkole Brązownicza

? forum.gazeta.pl/forum/w,587,90605757,90655687,Re_WAWA_bielany_chatka_puchatka_ul_Brazownicza.html Na stronie www przedszkola od stycznia była informacja o warunkach i terminach rekrutacji i takich tez informacji udzielała Pani Dyrektor - naprawdę nie ma się czego czepiać, ale jak ktoś bardzo chce to oczywiście zawsze znajdzie powód do ponarzekania i stworzy spiskową teorię dziejów

Re: Przedszkola - Bielany

ja mam dzieciaki na brązowniczej w chatce puchatka. jest ok, dużo się dzieje, dzieci lubią chodzić do przedszkola. minusem są dość duże grupy- po 28 dzieciaków. jak masz jakieś konkretne pytania, to pytaj! -- Wiktor, 13 lutego 2005 Starszy Brat Magda, 5 września 2006 Młodsza Siostra Dorota

Re: WAWA bielany "chatka puchatka" ul.Brązownicza

Myslę,że trzeba się dowiedzieć osobiście. Przedszkole jest niepubliczne i miejsc jest ok 15, bo mała grupa mini (2,5 latki przechodzą automatycznie do maluchów). Wcześniej podania składało się w tym samym terminie co do państwowego, ale lista przyjętych była wywieszona wcześniej,żeby zdążyć

Re: WAWA bielany "chatka puchatka" ul.Brązownicza

"chatka puchatka" jest przedszkolem społeczno-panstwowym wiec zasady przyjec dla przedszkoli panstwowych tutaj nie obowiązują. Chatka Puchatka ma swoje zasady przyjęć.

"chatka puchatka" ul. Brązownicza 17 /rekrutacja/ (początek wątku)

Witam! Czy ktoś wie kiedy zaczyna się rekrutacja w tym społecznym przedszkolu na wrzesień 2009r. Znajomi dowiadywali się telefonicznie bądź osobiście i za każdym razem dostawali inne informacje. Czy ktoś interesował się tym tematem. pzdr

Re: Prywatne na Bemowie/Woli/Żoliborz - szukam

Polecam niepubliczne przedszkole "jeżyk" O cenę trzeba zapytać ale ja słyszałam, że to 650zł miesięcznie. www.jezyk.edu.pl/ Drugie dobre, niepubliczne przedszkole jest na brązowniczej (chomiczówka) i nazywa się "chatka puchatka"