W Warszawie przy ul. Czerniakowskiej 128 istnieje od 40 lat przedszkole nr 23. Wszystkie dzieci i rodzice są bardzo zadowoleni, ponieważ w tym przedszkolu najwazniejsze jest dobro dziecka. Maluchy są pod opieką cudownego personelu,lekarza,psychologa,logopedy.Dzieci się nie nudzą, gdyż mają
Lekarza nie ma w przedszkolu od roku. "Wszystkie dzieci i rodzice są bardzo zadowoleni, ponieważ w tym przedszkolu najwazniejsze jest dobro dziecka." A ja byłam pewna na 100% ze najważniejsze jest dobro rodziców i icj zdanie o pani dyrektor... moze się mylę???? a może nie !!!
Czy ktoś może orientuje się o której jest spotkanie w piątek(8 maj) rodziców dzieci przyjętych do przedszkola?
Przedszkole nr w Nowej Soli jest na ulicy Drzewnej. Zanim ktos umieści dane proponuje sprawdzić ich autentyczność.
Najlepsze przedszkole w Rzeszowie :) -- https://www.suwaczek.pl/ https://www.suwaczek.pl/cache/cf88bfc44f.png mój suwaczek
Witam. Przedszkole Publiczne nr 2 w Kamiennej Górze znajduje się na ul. T. Kościuszki. Przedszkole nr 3 na ul. Papieża Jana Pawła II. pozdrawiam
Mamy 21 wiek ? Nie tu. Konto bankowe i oplaty przez internet? Nie. Zeszycik, olowek i slupki. Angielski ? Moze. Pracujemy juz ponad rok. Inne zajecia dodatkowe. Nie. Po co. Aby do emerytury szanowna dyrekcjo. Polecam wycieczke do innych przedszkoli publicznych w okolicach Warszawy. Tam dotacja z
Witam zbieram jakiekolwiek informacje na temat tego przedszkola czy jest w porządku ,jaki personel, opinie rodziców. Wiem że trudno się tam dostać ale zanim złożę wniosek chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć .Z góry dziękuje
polecacie inne przedszkole w Kaliszu?
Witam zbieram jakiekolwiek informacje na temat tego przedszkola czy jest w porządku ,jaki personel, opinie rodziców. Wiem że trudno się tam dostać ale zanim złożę wniosek chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć .Z góry dziękuje
ponawiam pytanie
ciekawi mnie jak oceniacie wyniki rekrutacji do przedszkoli publicznych w Opolu, czy Wasze trzyletnie dzieci zostały przyjęte do przedszkola czy też podzieliliście losy tych nieszczęśliwców dla których dzieci zabrakło miejsca w publicznych placówkach. Każdego roku w Opolu po pierwszym
czekam na wieści o przedszkolu nr 43 tam sładałam podanie