Mąż od jakiegoś czasu (ok. roku) cierpi na nawracajace infekcje. Lekarze za każdym razem stwierdzają zapalenie migdałków. Dodatkowo w kryptach migdałków odkładają się kawałki jedzenia, co pogarsza sytuację. Ostatnio chory był w październiku, grudniu i teraz znów. Wcześniej chorował moze raz w roku
co za bzdury, zrobcie posiew z gardla przewlekle zapalenie swiadczy o tym ze same migdaly nie spelniaja juz swoich funkcji staly sie jedynie rozsiewca syfu po organizmie, jesli twoj malzonek chce miec zdrowe stawy nerki i serce niech te migdaly wytnie - efekt bedzie widoczny juz po miesiacu. sam
Zgodnie z prawem Murphy'ego mam nadzieję, że jak się poskarże na forum to mi przejdzie :) Od ponad miesiąca z kilkudniowymi przerwami mam chore gardło. W sumie dla mnie to nic nowego, bo jak mnie się gdzieś coś rzuca to zawsze najpierw migdałki i gardło (nie angina). Na początku stosowałam
może szczepionka? taka wieloważna przeciwbakteryjna? którą wypisuje na receptę lekarz, ovkors a tak w ogóle to poszłabym z tym do dobrego laryngologa, bo ileż to można chorować na jedno i to samo -- http://panzerna.blogspot.com/2013/01/kolorowo-teczowo.html kolorowo mi ;) --- gg 925295,
Witam! Czy ktos z Was zna jakies skuteczne leki homeopatyczne na przewlekle zapalenie migdalkow? Stwierdzono u mnie gronkowca zlocistego, antybiotyki nie dzialaja, pomyslalam o homeopatii. Jesli ktos z Was wyleczyl sie skutecznie z zapalenia migdalkow lekami homeopatycznymi, bardzo prosze o
to wszystko bylo juz tu opisywane.
Witam! Czy ktos z Was zna jakies skuteczne leki homeopatyczne na przewlekle zapalenie migdalkow? Stwierdzono u mnie gronkowca zlocistego, antybiotyki nie dzialaja, pomyslalam o homeopatii. Jesli ktos z Was wyleczyl sie skutecznie z zapalenia migdalkow lekami homeopatycznymi, bardzo prosze o
idz na forum o homeopatii i zadaj pytanie - jest w prywatnych zdrowie.
Witam! Mąż od jakiegoś czasu (ok. roku) cierpi na nawracajace infekcje. Lekarze za każdym razem stwierdzają zapalenie migdałków. Dodatkowo w kryptach migdałków odkładają się kawałki jedzenia, co pogarsza sytuację. Ostatnio chory był w październiku, grudniu i teraz znów. Wcześniej chorował moze raz
A wyniki? Ale generalnie Anry najpierw.A potem wdrozyc leczenie homeopatyczne...W razie czego sluze pomoca.Oczywiscie w poprowadzeniu przypadku lub w znalezieniu dobrego terapeuty...A wyciecie to rzecz ostatnia...Spokojnie.gdyby cos,prosze o kontakt na maika...Pozdrawiam...
Lekarz stwierdził, że mam przewlekłe zapalenie migdałkow (są nieco powiekszone i czerwone, kazał je wyciąć). Ale wyniki krwi mam dobre, OB 6, ASO w normie? Jakie badania zrobic, zeby tę diagnozę potwierdzić? Czy też gdyby to było to zpalenie to wyniki powinny wyjść nie w normie?
Badania laboratoryjnego potwierdzającego przewlekłe zapalenie migdałków nie ma. Rozpoznanie może postawić laryngolog po dokładnym zebraniu wywiadu (np. nawracające anginy) i badania (np. ocena zawartości migdałków- czyli musi je ucisnąc przy pomocy szpatułek- sprawdzi czy nie ma tam ropnej
czy ktoś cierpiał na podobna dolegliwość, jak sobie z tym radzic kiedy gardlo boli co 2 miesiące.laryngolog stwierdził , że migdałki mam adrowe i ladne , ropropy nie ma a śluzówka gardła wysuszona jak pergamin nie ukrywam że nawracajce bole gardła sa nie do wytrzymania . nadmienem , że
pomóc, a jeśli nie, to byćmoże migdałki są w stanie przewlekłego zapalenia i powodują infekcję błon śluzowych. Wtedy trzeba by było je wyciąć...
Od kilu miesięcy ciągle choruję. Dotychczas lekarz leczył mnie na zapalenie zatok a teraz poszłam do innego, podobno bardzo dobrzego i orzekł, że mam przewlekłe zapalenie migdałków. Kazal je wyciąć a ja bardzo rzadko zwykle chorowałam na gardło, angin nie miałam. Jak leczyc to przewlekłe
u mnie przewlekłe zapalenie gardła ciagnie sie juz pół roku,antybiotyk pomógł minimalnie.gardło jest cały szas czerwone,od jakiegos czasu z migdałów wydobywa sie ropa w postaci grudek.raz jest lepiej raz gorzej.laryngolog stwierdził, że trzeba wyciąć migdałki,ale najpierw czeka mnie zabieg
Tu jest cały tłum osób które miały podobne doświadczenia... Z teog co piszesz wynika,ze masz przewlekłe ropne zapalenie mogdłąków podniebiennych, a jeśli dodatkowo bolą cię stawy i masz żłe samopoczucie,to świadczy ot o tym że masz w migdałkach siedlisko bakterii które rozsiewają ise po cąłym