30 wyników w czasie 312 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: "Monster" od piątku w kinach

Panie Szczerba.Młody Pan jesteś.Obywatela Kaena to tylko ze słuchu,albo z opowiadań babci znasz.Gdyby Monster nakrencono rok wcześniej to Godziny nie dostałyby Oscara.

Re: dlaczego w muzycznej poczcie UKF leci playlis

Nigdy nie włączam TrUjki w porze Muzycznej Poczty UKF, ale doszły mnie słuchy, że dziś Żąda zagrał nowy singiel Britney S. Prawdą jest, że rzeczona "artystka" już wcześniej pojawiała się na tej antenie, i to nawet w starym Programie III (singiel "One More Time" dotarł tylko do dolnych rejonów

Re: Panie Marku dlaczego Outkast ? :-(

Faktycznie coś dziwnego się dzieje na LIŚCIE.Nie wiem czy to przez to badziewie obecne na rynku i po prostu nie ma na co głosowac czy nam słuchaczom na słuch padło. Od 2 mc nic na co głosuje nie wchodzi do pierwszej piętnastki!!!

Zdjęcia:

Re: Pogrzeb Czesława Niemena

"Pan Bóg dał mu niezwykły głos i wyjątkowy słuch" - podkreślił Niewęgłowski. ale dał mu też chłoniaka.

Re: Cześć Pamięci Czesława Niemena

wrecz ambasadorem polskosci. "Pan Bog dal mu niezwykly glos i wyjatkowy sluch" - zaznaczyl ks. Nieweglowski, przypominajac tytul i zdanie z piosenki Niemena "Dziwny jest ten swiat": "Nadszedl juz czas, by nienawisc zniszczyc w sobie". Wspomnial, ze artysta byl czlowiekiem prawym, uczciwym i

Re: Dziennikarze Trójki i ...

Gość portalu: jj72 napisał(a): > Dariusz Bugalski - Ekspres Reporterów/TVP2 (zamiast Olszańskiego?) tylko raz w m-cu (podobno) ma być > Wojciech Mann - Szansa na sukces/TVP2 także (chyba, że mnie wczoraj słuch mylił) Radio WANDA -- "Chroń mnie,Panie,od pogardy

Re: Sezon koncertowy 2004, czyli Park Jurajski wi

autora "dziadkami" niz patrzyc sie jak kolejna dziewczyna zrzuca z siebie ubranie na scenie popierajac to swoimi tragicznymi popisami wokalnymi (chociaz rozbieranie nie jest bynajmniej nieciekawe ,to okazyjna muzyka podkladowa tepi sluch ) lub sluchac po raz kolejny o cpaniu,siedzeniu przed

1 2 3