30 wyników w czasie 177 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Dziennikarze Trójki i ...

Gość portalu: jj72 napisał(a): > Dariusz Bugalski - Ekspres Reporterów/TVP2 (zamiast Olszańskiego?) tylko raz w m-cu (podobno) ma być > Wojciech Mann - Szansa na sukces/TVP2 także (chyba, że mnie wczoraj słuch mylił) Radio WANDA -- "Chroń mnie,Panie,od pogardy

zadyszka Jacka Żakowskiego a eter (początek wątku)

zabijecie mnie, ale zadyszka Jacka Żakowskiego na mój słuch to zadyszka długoletniego chronicznego palacza (nie wiem, czy wie, pewnie wypiera) Jako taki ma zmniejszoną pojemność funkcjonalną płuc i rzeczywiście walczy o tlen -niezaleznie od poglądów politycznych ma krótki oddech - ale to wcale

Re: Pogrzeb Czesława Niemena

"Pan Bóg dał mu niezwykły głos i wyjątkowy słuch" - podkreślił Niewęgłowski. ale dał mu też chłoniaka.

Zdjęcia:

Forumowiczom gratulujemy Basila

uwagę na temat "sikania z wrażenia" na forum dot. "60 sekund na minutę"? Ależ tak! Widzę, że kolega Basil odbiera moje argumenty bardzo emocjonalnie. Czyżby trafione one były, te argumenty? Nerwy Ci puszczają, jak Lepperowi w czasie debaty z Rokitą. Chodzą słuchy, że Basil to "była" Trójka. Ale

Na Wirtualnych Mediach... - to NIE reklama!!! (początek wątku)

nowym, fascynującym konkursie w Zetce w związku z nową, wymęczoną kamapanią reklamową. Targecie, wytęż słuch i szykuj kasę na smsy, w zamian MOŻE, ale tylko MOŻE coś wygrasz. Jedyne wymagania dla uczestników to radio, komóra i zdolności manualne w palcach, co by prawidłowo wklepać numer, pod

Re: jESIENNA RaMóFka RMF FM - ktoś coś wie ???

POPIERAM ZDECYDOWANIE!!MOJE UKOCHANE NIEGDYS RADIO ZESZLO NA CALKOWITE, JAK TO SIE MOWI, PSY!!!NIC TYLKO SICZKE NADAJA. NIE MOZNA ROZROZNIC CZY SIE SLUCH ESKI Z LODZI CZY RMF`U!!!KOTS PAMIETA JW23?REWELSCYJNE JW23?!NIE MA JUZ OSOBOWOSCI, SA NEDZNE REKLAMY I JESZCZE GORSZA MUZYKA

ROKITA ojcem chrzestnym kapitalizmu politycznego,

pomówieniami. ... Ta sama pobożna Suchocka „Super Expressowi” powiedziała co innego: Nie miałam pojęcia, że mój minister jest uwikłany w jakieś podejrzane interesy. ... „Naszemu Dziennikowi” kłamała zaś, że docierały do niej słuchy, ale nie były to żadne konkrety. Przyboczny

Re: Sezon koncertowy 2004, czyli Park Jurajski wi

autora "dziadkami" niz patrzyc sie jak kolejna dziewczyna zrzuca z siebie ubranie na scenie popierajac to swoimi tragicznymi popisami wokalnymi (chociaz rozbieranie nie jest bynajmniej nieciekawe ,to okazyjna muzyka podkladowa tepi sluch ) lub sluchac po raz kolejny o cpaniu,siedzeniu przed

Balonik dziś zaryzykował... (początek wątku)

program - Program III". I od razu człekowi się jakoś tak milej zrobiło, pomimo tego, ze zapewne było to "przejęzyczenie", chwila zapomnienia, czy czego tam jeszcze. Ale też i pewnie reżim trujeczny złagodniał, bo chodzą słuchy, że na wylocie jest... Pozdrawiam szanownych państwa, niech żywi nie

Re: Zakładam fanclub pani Paradowskiej.

Burli ile Ci płacą za wychwalanie red. Paradowskiej, red. Rybińskiego czy też red. Janiszewskiego. Naprawdę tutaj nie chodzi o głos, ale chyba o Twój słuch i zmysł dobrego smaku.

1 2 3