30 wyników w czasie 285 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: TO NIE SŁUCHAJCIE FRUSTRACI!

> odebranie wam słuchu, przebijcie sobie bembenki w uszach, rzućcie się ze skały > zróbcie cokolwiek. Tylko nie słuchajcie Radia ZET, RMF i Eski. Z największą radością i przyjemnością NIE słucham tej stacji !!!! Moja radość z tego powodu jest tak ogromna, że wprost nie mogę się powstrzymać

TO NIE SŁUCHAJCIE FRUSTRACI!

Musicie mieć bardzo nudne zycie skoro chce wam sie pisać tutaj puste zdania, które do niczego nie doprowadzą. To jest jak wiosłowanie zapałką. wyłączcie Radio ZET, nie słuchajcie go. Noście ze soba stoppery. Módlcie się o odebranie wam słuchu, przebijcie sobie bembenki w uszach, rzućcie się

Re: Marek Kondrat w TOK FM.

.Gość jest podstawą w radiowym czarowaniu i musi to być ktoś prawdziwy i bogaty wewnętrznie,inteligentny.A pani Szapołowska to od lat przykład zwycięstwa autoreklamy nad wzrokiem,słuchem i umysłem o talencie już nie wspominając.No i mamy skutki.Ale wierzę w pana Marka.Radio to trudna sztuka ,wymaga

No może macie więcej członków,bo my jednego wylali

No moze macie więcej członków, bo my jednego wylaliśmy,bo straszył innych fanów.Chdzą słuchy ,że z innymi ormowcami ma sie zapisać do was.To jakiś ziomal Janki i Olka. Pozdrawiam.

Zdjęcia:

Re: Ania Laszuk, to dopiero obiektywna dziennikar

Pani Ania jest the best!-ale z polityki jest"Green".Szkoda że muzyczny słuch nie podpowie że komentarze jej to kakofonia.Podpierając się p.Zarębą przypomniała mi przysłowie:"niósł ślepy kulawego"Pani Aniu proszę myśleć jak muzyk-muzyka to logika mawiał angielski detektyw Holmes,chyba że Pani

Re: Żakowski

Podstawy obiektywnego dziennikarstwa nakazują ,żeby wysłuchać obu stron konfliktu.Pan Żykowski nigdy obiektywnym dziennikarzem nie był.Kiedyś dawno temu w tv,kiedy Żakowski powiedział ,iż chodzą po mieście słuchy że "Gazeta Polska" to takie NIE ,po prawej stronie sceny politycznej

Re: Zakładam fanclub pani Paradowskiej.

Burli ile Ci płacą za wychwalanie red. Paradowskiej, red. Rybińskiego czy też red. Janiszewskiego. Naprawdę tutaj nie chodzi o głos, ale chyba o Twój słuch i zmysł dobrego smaku.

Re: Czy Marek Niedżwiedzki stracił wasz szacunek?

Tylko czemu w tym tygodniu piosenką tygodnia byłą Kylie Minogue,a w ubiegłym Jamelia. Czy Panowie Niedźwiecki i Kostrzewa tak już utracili słuch i gust czy też "pecunia non olet". Może ktos z dyrekcji naciska bo mu się te badziewia podobają.

Re: Generacja iPod

Kolega od Sony lub Aiwa (pewnie to pierwsze) ? Jeśli chodzi o pojemność, to jest nieźle, ale w dalszym ciągu nie ten "user interface" prawda? Za to płytki tanie. Chodzą słuchy, że niedługą będą tańsze wersje iPodów. Ale to będzie krok wstecz Apple, bo modele wykorzytsywać będą pamięć flash

Re: Radość słuchania

W radyjku gra kultowa trójka, jestem szczęśliwy, nie wnikam w treść audycji i zawartość muzyczną ponieważ mam problemy ze słuchem, ale bardzo lubię ten program! Na pewno mi się podoba!

Re: Radość słuchania

ciesz się, Twojemu słuchowi nic nie można zarzucić...

ROKITA ojcem chrzestnym kapitalizmu politycznego,

pomówieniami. ... Ta sama pobożna Suchocka „Super Expressowi” powiedziała co innego: Nie miałam pojęcia, że mój minister jest uwikłany w jakieś podejrzane interesy. ... „Naszemu Dziennikowi” kłamała zaś, że docierały do niej słuchy, ale nie były to żadne konkrety. Przyboczny

1 2 3