36 wyników w czasie 305 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Dziecko nie chce się uczyć-pyt.do p.Dąbrowski

Błędy ortograficzne robi sporadycznie,a nawet wcale,częściej się zdarza że zapomni przecinka i takich drobnych rzeczy niż ż=rz,czytanie ze słuchu i ze zrozumieniem uwielbia,z tego ma piątki i czwórki zawsze (jeszcze tróji nie dostała),polski jest ok,ma dobre oceny,dużo czyta książek,gazet i lubi

Re: jaknauczyc przychodzeniana zawolanie???

że musi być jakiś sposób na to, by dziecko słuch > ało, a te mamy których dzieci nie słuchają, tego sposobu po prostu nie znają/ni > e zastosowały. Jest. Woła się 'accio' i w odpowiedni sposób macha różdżką. Ale to nie dla mugoli, niestety. ;-( -- - Kwadrat z jednym kątem

Re: Nie chce zostać sama nawet na chwilę.

w zasiegu słuchu/wzroku itd oboje jak im tak najdzie poczucie "osamotnienia" towarzysza mi w lazience, podczas prysznicowania porannego, wisza mi na nodze w najmniej odpowiednich chwilach itd moze coreczka to typ nadwrazliwego dziecka, ma etap lękow, okres chwiejnosci eocjonalnej ty jestes

Zdjęcia:

2,5 roku - czy już można badać psychologicznie? (początek wątku)

uwagi oraz często ma poczucie jakby nie słyszał co do niego mówi oraz fakt, iż syn układa zabawki wg schematów (Pani sugerowała, iż podobnie jak dzieci z zespołem Aspergera). Ja jestem przekonana, że syn ma dobry słuch (słyszy nawet jak mówię szeptem i wykonuje moje polecenia - oczywiście nie zawsze

Re: Natarczywe powtarzanie pytań...

Jak chcesz zbadać dziecku słuch to ustaw go bokiem do siebie, oddalając o 4 metry. Powiedz "czterdzieści cztery" i malec ma to powtórzyć. Moje też tak pytała i lekarz zrobił test. Dziecię spojrzało na mnie wielkimi brązowymi oczami które pytały "czego on ode mnie chce"? "jak ja mam to powtórzyć?" i

Re: Natarczywe powtarzanie pytań...

Dzięki za odpowiedź. Wydaje mi się, że to bardziej problem natury psychicznej. Słuch to ona ma doskonały.

Re: Panie w przedszkolu go nie rozumia :(

Słuch miał badany za kazdym razem razem jak przechodził infekcje, teraz tez lekarz powiedzial ze slyszy. Wizyta kontrolna 22.10. i wtedy lekarz zadecyduje czy usuwac gruczoly nosowe i wstawiac rurki w uszy czy moze zostawic tak jak jest. Co do pań w przedszkolu ja ich w zaden sposob nie oskarżam

Re: Panie w przedszkolu go nie rozumia :(

A badałaś dziecku słuch? Jesteś pewna, że teraz wszystko ok? Pytam, bo mój syn po zapaleniach uszu też nie słyszał i jego zachowanie w przedszkolu bardzo się zmieniło. Dziecko nie słyszało, bało się, nie rozumiało wszystkiego, wycofało się, zdarzyło się nawet dwa razy, że się posikał ze strachu

Matka przyznaję Ci część racji, ale...

nie tak drastycznie....chyba że masz sama złe doświadczenia. Dziewczyny...moja córka ma niedosłuch. w szkole były badania, zgodziłam się. Odpowiedź z podpisem prof. (sic!) wprawiła mnie w zdumienie. słuch IDEALNY. Non comments. Nie ma co się przejmować opinią szkolnych z przypadku

Ocena dojrzałości umysłowej -proszę o info i porad (początek wątku)

bądź dwiema koleżankami niż z całą grupą. Świetnie liczy, ma najlpsze wyniki na angielskim w swej grupie poza tym z domu zna francuski i tez potrafi wtrącić do rozmowy po polsku jakieś słowo po francusku. Robi postępy w rysowaniu, ma świetny słuch i pamięć muzyczną. Nie ma trudności w nawiązywaniu

Re: przedszkolanka

Na Twoim miejscu udałabym się do tej Pani wychowaczyni i powiedziałabym, że doszły mnie takie słuchy, zapytała, czy to prawda i powiedziała o swoich odczuciach, z tym związanych. Jesli masz wątpliwości, czy ta inna mama nie zmyśla, to zanim udasz się do tej wychowawczyni powiedz tej mamie, że

Re: Moje dziecko mnie ignoruje..

słyszec to ona bardzo dobrze słyszy... z jej słuchem jest wszystko ok! tylko nie chce ani po sobie sprzątać, wszedzie jej pełno a zwłaszcza w miejsca w ktorych nie powinno jej być np, blaty w kuchni, komoda, telewizor, czy wspinanie sie po regale z książkami... najpierw prosi o jedzenie a

Re: Moje dziecko mnie ignoruje..

upośledzało dziecku słuch. Po zabiegu usunięcia migdału i doprowadzeniu słuchu do normalnego poziomu, nie to dziecko. To taka może zbyt długa dygresja. A jak się już okaże, że ze słuchem wszystko w porządku, to resztę trzeba jakoś przeżyć, bo to taki wiek, że dzieci lubią postawić na swoim. Trzeba

Re: 3latek który cały czas krzyczy

Wydaje z siebie dużo dzwięków, ma kontakt wzrokowy, słuch w normie, podobno wszystko jest dobrze jeśli chodzi o jego rozwój, tylko ma jakąś blokadę.. -- Oliwier 17.08.2007 r. Jakub 09.07.2010r.

1 2 3 4