13 wyników w czasie 606 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Polacy sami nie daja sobie rady

? Wroclaw?) zgarnela wreszcie jakas korporacja amerykanska(?) - facet opuscil kraj i sluch o nim zaginal. Potem pewnie Amerykanie wynalezli jakies super swiatlowody w USA. Ogorek Naukowiec

Re: Chciałbym przybliżyć Wam zasady Islamu

dziw bierze...dlaczego? > No i kto tu jest dziki... > > Pozdrawiam > > Jesli chodzi o wyznawcow islamu w Polsce to przypomina mi sie przypadek z Wrocl > awia, gdzie mlody > student zadzgal pare osob na Pl Grunwaldzkim, a potem sluch o nim zaginal, podo > bno byl

Re: Chciałbym przybliżyć Wam zasady Islamu

na Pl Grunwaldzkim, a potem sluch o nim zaginal, podobno byl chory psychicznie...

Re: Bylo raz przyjaciol dwoch.....

...jeden mieli smak i słuch i na świat patrzyli takim samym wzrokiem A na świecie wojna trwała wojna ludzi rozdzielała oni smiało szli przed siebie równym krokiem

Zdjęcia:

Re: Co robi z człowiekiem bomba Daisy Cutter

szczescie. Mogl sie spalic zywcem w czolgu uderzonym "normalnym" pociskiem, albo mogl umierac godzinami w meczarniach trzymajac w rekach swoje przestrzelone jelita, mogl byc rozerwany przez pocisk mozdzierzowy, mogl stracic wzrok, sluch, rece i nogi .... Ain't war hell? Paul PS Zainteresowanych

Re: Z innej

takim razie moze interesuje ich tez jakie cialo posiadaja teraz........ Czlowiek jest zdolny widziec i odczuwac wszystko za pomoca 5-ciu zmyslow: Sluch, wzrok, wech, dotyk, smak. Poza tymi zmyslami zwykly czlowiek nie jest w stanie nic widziec i wiedziec. LK: Niekoniecznie. Ja odbieram czesto

Z innej "beczki" -----> CIALO CZLOWIEKA

Mysle, ze ta wiadomosc przyda sie wam troche do tematu. Widze, ze niektorzy z Was oczekuja po smierci innego "ciala". W takim razie moze interesuje ich tez jakie cialo posiadaja teraz........ Czlowiek jest zdolny widziec i odczuwac wszystko za pomoca 5-ciu zmyslow: Sluch, wzrok, wech

Ciekawa teoria ;-))

wrodzone, wzrok, sluch, apparat westibularny, kregoslup itd...) 4)Nie miec ZADNYCH problemow z prawem (milicja, sadami itd.) Trzeba byc zupelnie czystm przed prawem 5) Najwaznejsze - trzeba zaliczyc b. trudne ekzaminy wstepne: - Matematyka - jezyk Rosyjski - historia RF - konstytucja RF - bieg

Re: Stalin, Hitler itd.

. Amerykanie dorównali Sowietom w sztuce budowy czołgów dopiero w latach 70., kiedy pojawiły się Abramsy. Albo artyleria: po niemieckiej słuch zaginął, tymczasem sowieckie haubice i moździerze stanowią wyposażenie wielu armii na świecie. > Mysle ze wystarczy. Słabe te kontrargumenty, niemniej

Odpowiedź

zagmatwałem, chcę powiedzieć, że większość zachodniego świata nie popiera już hurraoptymistycznie USA i Amerykanów jak 50 lat temu. Dlaczego?????? Inna sprawa jak traktuje Amerykanów Fahd <chodzą słuchy że w zamian za $>, a inna jak mieszkańcy AS, którzy pamiętają zachowanie żołnierzy USA. Którzy

Re: Odpowiedź dla szanownego pana Al_Pagi cz. 2

cd. > Francji nie > przytaczaj za przyklad, bo to dla mnie kolaboranci i judasze, ktorym cudem > udalo sie uratowac twarz po II WS. Chodzą też słuchy, że ostatnie zwycięstwa militarne Francja miała pod panowaniem Karola Wielkiego :))) > Na dzien dzisiejszy wyraznie widac

Re: I see --- gambit Kasi ;-)

koncercie Jana Sebastiana Bacha przeanalizowac cały utwór rozbierajšc go na czynniki pierwsze ze słuchu (zawsze miałem 5 z kształcenia słuchu), nuta po nucie, ale po prostu wolę go posłuchac. Nota bene: owa kreatywna muzyka i w sumie mocno natchniona jest stawiana za niedo�cigniony wzór logicznej i