4 378 wyników w czasie 5 460 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Schröder spuch?

Hallo Laband, to jest poczontek konca poczandku rzadu SPD-Grüne-FDP-CDU/CSU-FDP- Grüne-CDU-SPD Gemby i nazwiska sie zmieniajom a pozatem to.... m.s.m Ramon

Re: Schröder spuch?

Na to wyglondo. On hyba mo tysz stracha przed tym co sie stonie we maju. Jak sie niymyla to Joschka tysz juz groziou Zielonym ize sie podo do dymisji.

Re: sierpień 2003 - po badaniu słuchu :((

Gemma, nie martw się. Trzymam kciuki za Wojtusia (za jego uszka :)). Wszystko będzie dobrze. Buziaczki -- Ewa mama Oli(12.06.1990) i Zuzy(10.08.03) forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=9379432

Re: sierpień 2003 - po badaniu słuchu :((

mysl pozytywnie gemma. jesli cie to pocieszy, to my mielismy 3 podejscia. w dwu wyszlo nam, ze na jedno ucho maly prawie wcale nie slyszy, ale ja widzialam ze odwraca lepek w ta strone skad do niego gadam, wiec zrobilismy jeszcze jedno i .....wynik prawidlowy w obu uszkach! to tyle tytulem poc

Re: Badanie słuchu u dwulatka

W ubiegłym roku na Pstropwskiego była możliwość zrobienia ABR we śnie nocnym; rodzice z W-wy przyjeżdżali późnym wieczorem i usypiali dziecko na miejscu, Ci spoza W-wy mogli nocować w Instytucie. CZD oferuje znieczulenie ogólne.... w ogóle zastanawiam się jak mozna to zrobić dziecku tak małem

Re: Badanie słuchu u dwulatka

Często udaję sie zrobić takie badanie w "śnie fizjologicznym". Ja swojemu synowi dwukrotnie robiłam takie badanie, ale był wtedy trochę młodszy. Spróbuj synka obudzić bladym świtem (może uda się, zeby nie spał i w dzień poprzedniego dnia?), poproś żeby elektrody do badania przyklejono zanim uś

Re: Niedosłuch w badanu słuchu. Czy ktoś tak miał

Moja córka miała niedosłuch przez katary. Po lekach była poprawa ale np po dwóch tygodniach to samo. W wieku 5 lat miała zrobiony drenaż uszu i wszystko jest ok. Przez niedosłuch bardzo póżno zaczęła mówić i teraz ma problemy z poprawną wymową. Nie wiem jak to jest u takich małych dzieci? Choc

Re: Niedosłuch w badanu słuchu. Czy ktoś tak miał

corka mojej kolezanki rowniez miala niedosluch przez katary - mieszka w niemczech a tamci lekarze nigdy nie przepisywali jej antybiotyku - mala wiecznie chodzila zakatarzona i niedoleczona. w zeszlym roku ( w wieku niespelna 5 lat) miala operacje na uszy i z tego co wiem od tamtej pory jest ok

Tak jest generale!!! Zamieniamy sie w sluch i

stajemy w szeregu na baczność!!!! -- Ania i Michas

Re: Tak jest generale!!! Zamieniamy sie w sluch i

ja tez na posterunku:):) -- mama starszego brata(1997) i młodszej siostry(2003) moje gg 6604963

Re: Badania słuchu :(((

Cześć!Nie denerwuj się. Jeśli twoje maleństwo gaworzy i reaguje na dzwięki to myślę że wszystko jest w porządku. Napisz jutro jak wyszły wyniki. Pozdrawiam Kasia i Michałek 18.03

Re: Badania słuchu :(((

Hej dziewczyny! Zainteresował mnie ten wątek, bo mojemu maluszkowi nie wykonano w szpitalu badania słuchu ze względu na zepsuty aparat... Zastanawiam się gdzie mam się teraz zgłosić, żeby mu zbadać słuch (Kamiś ma teraz 3 tygodnie)). Jeśli możecie, to poradźcie. Pozdrawiam, Renata i Kamilek

Re: pogorszenie słuchu!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ufff... Czyli nie jest tak źle. Trochę się przestraszyłam, jak napisałaś Anatemko o tym pogorszeniu słuchu. Co to znaczy po "kukułce"???

Re: pogorszenie słuchu!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wlej do słoiczka wodę z ogórków i wkrój ze dwa ząbki czosnku. Zakręć i odstaw na 48h. Potem podawaj synkowi trzy razy dziennie po posiłkach jedną łyżkę. Może pomoże a na pewno nie zaszkodzi ;-) U nas oczyściło oskrzela i w dużym stopniu zmniejszyło katar.

Re: Durna holoto, Polacy nie macie za grosz sluch

chyba ci pycha i arogancja rozum przezarla skoro uznajesz swoje wykonanie za artystyczne!!! Twoja odpowiedz wlasnie przekonala mnie za zaslugujesz na nauczke! Powinnas dostac przynajmniej wysoka grzywne! Hymn jest hymnem i wycie go bez wyczucia rytmu to moze byc na przyjeciu a nie na miedzynar

Re: Durna holoto, Polacy nie macie za grosz sluch

Kurczę, mi naprawdę to wykonanie się podoba, jednocześnie nie przepadam za twórczoscią pani Edyty. Cóz to typowe Polskie zachowanie, wszystko co inne i dziwne z założenia trzeba potępić i zmieszać z błotem. Dopiero jak się jaki VIP czy inny autorytet dobrze wypowie o tem to można zacząć chwalić.

Re: Spotkamy sie przy ul.Szucha!!! (ja juz ide)

Gość portalu: Ukrainiec napisał(a): > szkoda ze nie mam nic pomaranczowego... Ja też już idę i też nic pomarańczowego nie mam :) -- kataryna.blox.pl/html

Spotkamy sie przy ul.Szucha!!! (ja juz ide)

szkoda ze nie mam nic pomaranczowego...

Badanie słuchu jak dziecko śpi???? (początek wątku)

Kto slyszal o tej metodzie i gdzie w Warszawie mozna to badanie wykonac? Bede wdzieczna

Re: Badanie słuchu jak dziecko śpi????

witam chodzi Ci o badanie słuchu bez współpracy z dzieckiem ? Jedno takie badanie nazywa się audiometria impedancyjna - dziecko siedzi na kolanach u rodzica lub samo. Tym badaniem można stwierdzić np.wysiękowe zap. ucha i np.płyn w uchu. Inne badania w czasie których dziecko ma leżeć

1 2 3 4 5 6