4 378 wyników w czasie 2 914 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Rosjanie przegrali proces o pałacyk w al. Szucha (początek wątku)

wszyscy , ktorym ruscy coś zabrali na wschodzie powinni występować do sądu przeciw nim a nie państwu polskiemu .

Badanie słuchu w Rzeszowie. (początek wątku)

Kochane forumowiczki wiecie gdzie można zrobić badanie słuchu w Rzeszowie? Jeśli wiecie napiszcie. Dziękuje i pozdrawiam.

Re: Badanie słuchu w Rzeszowie.

Hubcio14, byliście w końcu na konsultacji u prof. Dudkiewicz? A.

Badanie słuchu u dwulatka (początek wątku)

Drogie mamy, Moj 2 letni synek bedzie mial robione badanie sluchu na Banacha. Z tego co rozmawialam bedzie usypiany wiec mam obawy czy ktoras z Was przechodzila takie badanie z dzieckiem. Prosze o rade. Badanie mam na 8,30 rano wiec na pewno dziecko nie usnie mi o tak wczesnej porze. --

Re: Badanie słuchu u dwulatka

Właśnie też bedzie usypiany i to mi się nie podoba. Musi być bez picia i jedzenia. Wiec bedzie ciężko wytrzymac i budzić go bardzo wcześnie. Jak wytłumaczyć 2-latkowi że nie może pić i jeść. Sama nie wiem, pojadę i jeżeli uda i się go uspać lub usiedzieć spokojnie przez godzinę to tak a nieżel

Zdjęcia:

Badanie słuchu u dwulatka (początek wątku)

Hej Dziewczymy, Mam spory problem. Jestem zapisana z synkie 2 letnim na badanie słuchu na Banacha. Jak dowiedziałam się na początku spróbujemy obejrzyć bajkę i moze synek wytrzyma bez gwałtownych ruchow ale nie sądze on sie szybko nudzi. A badanie mamy na 8 rano. Wiec trzeba bedzie jego

Re: Badanie słuchu u dwulatka

anewtamm napisała: > Mam spory problem. Jestem zapisana z synkie 2 letnim na badanie słuchu na > Banacha. Jak dowiedziałam się na początku spróbujemy obejrzyć bajkę i moze > synek wytrzyma bez gwałtownych ruchow ale nie sądze on sie szybko nudzi. A > badanie mamy na 8

chodzą słuchy...

Gość portalu: mm napisał(a): > Czemu muchy nie grzyzą w paluchy > a osy tak? Bo muchy są wspak! -- Holdwood awork! (PL: dzierżbór krowa!)

Re: Czuwaj wiara i wytężaj słuch: słup uratowany?

Wiadomości teraz są takie: 1."Tramwaje Warszawskie" po rozmowie p.Janusza Sujeckiego z ZOKu "zostawią go, ale kto inny niech go konserwuje" 2. Muzeum Powstania przeniesie go - w swoje okolice. Na Grzybowskiej ma powstać zabytkowa linia tramwajowa i tam by stanął, z odpowiednią informacją. Ale

Czuwaj wiara i wytężaj słuch: słup zagrożony! (początek wątku)

Słup trakcji tramwajowej na rogu Polnej i Nowowiejskiej, obok już wstawiony nowy, gotów do zabetonowania. Co będzie ze starym? Adieu, mon vieux? Abtreten? Zobacz póki jest, on mówi: "Nie mogę zginąć! Jestem ostatnim na placu reliktem Powstania. Byłem świadkiem rozmów kapitulacyjnych. Widział

Re: Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu

Dziekuję!! Mariola -- mama Madzi ur.13.02.2000r.

Re: Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu

Dzieki Dalmag. Nasza Magda ma 4 lata, jest wygadanym przedszkolakiem. W zeszłym roku w lutym przeszła zapaleni krtani które było źle prowadzone...ciągnęło się że ho ho. Potem okazało się że Magdule jest alergikiem na pylki, kurze itp. Potem okazalo się że ma trzeci migdał i chyba! problem z u

Doszły mnie słuchy ze gdy (początek wątku)

Go rzów wyprzedzil slimak byl tym faktem poirytowany

Re: Jak pomóc dziewczynce z wadą słuchu ?

l.e.a - napisz na priv skad jestescie. pozdrawiam K

Re: Jak pomóc dziewczynce z wadą słuchu ?

Witam. Noszę aparat od pięciu lat, nie wiem, czy to lekarka przepisała taki drogi aparat? Jestem z Krakowa, aparat kupowałam w salonie prywatnym Philipsa. Zdaje się, że najtańszy aparat był tam za ok 1500 zł,(to dane z przed dwóch lat, ale chyba się wiele nie zmieniło) w tym część jst refundo

chodzą słuchy, że kto nie daje na jolkę, ten traci

Jeśli ktoś nie wierzy, to może może mu stanąć kluska w gębie, tak jak klusce z optimusa. W tym królestwie, w dobrym tonie jest dotowanie kwachowej - oczywiście można tego nie robić, i na przykład samemu wpłacać kasę na cele dobroczynne bez udziału pośrednika - kwachowej - ale wtedy należy

1 2 3 4 5 6