3 966 wyników w czasie 15 390 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Co tam gen. Błasik... był - nie był. PO'słuch

Komentarze do tego fimu zostały wyłączone. I słusznie. Błasik, piloci POlscy , prezydent, itp. ...szkoda słów. Piloci wylądowaliby w Smoleńsku nawet w głębokiej mgle i bezksiężycowej nocy, gdyby znależli się nad pasem lotniska lub na samym lotnisku. Wieża kontrolna nakierowała TU154Military na la

Re: Co tam gen. Błasik... był - nie był. PO'słuch

https://www.youtube.com/watch?v=ivELA-q2qb8&feature=related jełop

Re: Widać masz spier.dolony telewizor, albo słuch

zapijaczony_ryj napisał: > haen2010 napisał: > > > Jeszcze jeden pos.raniec z tej ekipy zawodowych moczymordów i przkrętów. > I jak > > toto gada, jak jakiś proboszcz z Piaseczna. Piechociński się nazywa. > > > > A już sądziłem, że jakaś z

Widać masz spier.dolony telewizor, albo słuch!

haen2010 napisał: > Jeszcze jeden pos.raniec z tej ekipy zawodowych moczymordów i przkrętów. I jak > toto gada, jak jakiś proboszcz z Piaseczna. Piechociński się nazywa. > > A już sądziłem, że jakaś zmiana pokoleniowa nastąpiła w PSL. Że jednak zapropon > ują i wymuszą

Re: gorszy sluch przy zapaleniu ucha

Zdarza się. Po miesiącu od zapalenia powinno się zrobić badania słuchu. Najdalej w ciągu 3 miesięcy wszystko powinno wrócić do normy. -- pozdrawiam Dorota i Kuba&Bartek

Re: gorszy sluch przy zapaleniu ucha

Krople do nosa stosujemy, w srodę idziemy do laryngologa sprawdzic jak przebiega leczenie. Jak wspomniałam wczesniej zapalenie uszu to dla nas nie pierwszyzna, ale fakt, że dziecko po raz pierwszy w kółko pyta co mówisz? jest lekko stresujący... Byłam ciekawa w jakim czasie słuch powinien wrócic

Zdjęcia:

Re: doszli mnie słuchy (podejście 2)

ja skasowałam sobie okulary zabijając komara na własnym pysku, na szczęście okazało się, ze są na gwarancji :)

Re: doszli mnie słuchy (podejście 2)

Ale masz zamach :D -- Pasażerski pies zmieniając kolory płynie spokojnie pod sufitem.

Re: Do nich lepiej pasuje Aleja Szucha

zoil44elwer napisał: > Albo Jezuicka(komisariat MO,teraz Policji) Ty o ewentualnej przemocy a ja o ... leczeniu. :-)

Do nich lepiej pasuje Aleja Szucha

w Warszawie. M.

Re: OT słuch jezykowy

zooba napisała: > Anno-pio, czy osoba z marnym słuchem językowym i muzycznym może w istotny sposó > b zrekompensować sobie to w pracy nad akcentem? Sama jestem taką osobą i mimo w > ieloletniego posługiwania się angielskim mam płaski polski akcent. Nie wiem, cz > y wzmożona

Re: OT słuch jezykowy

> Moim zdaniem nie ma się czym przejmować. Jeżeli mówisz poprawną gramatyką, masz > bogate słownictwo i jesteś rozumiana, to nie zawracaj sobie głowy akcentem. Ni > kt ci tego poza Polską nie weźmie za złe. Z jednej strony niby tak; ale z drugiej: jak ktoś mówi z bardzo silnym akce

rozumienie ze słuchu i zagadki

Jak ktoś chce naprawdę rozumieć natiwów to polecam przede wszystkim telewizję. I to nie jakiejś teatry czy adaptacje wysokiej literatury, tylko tokszoły i seriale. Im ku niższej publice jest to kierowane, tym język bardziej potoczny. Na prędkość mówienia najlepsze są programy informacyjne. Bo co z t

Re: rozumienie ze słuchu i zagadki

filoruska napisała: > Znają, znają, tylko Tobie przedstawiają grzeczną wersję, której na codzień więk > szość nie używa. Codzienny język to nie wysoka literatura. Jak im to przekażę, to będą mieli ubaw ;) Chociaż fakt, pilnują, żebym poznając różne wyrazy wiedziała jednak, których n

kiedy badanie słuchu po drenażu? (początek wątku)

chwile temu robiliśmy drenaż w kajetanach. na kontroli pooperacyjnej lekarz wyznaczył nam termin następnej wizyty za pół roku. Na wyraźne moje życzenie dopisał żeby zrobić badanie słuchu, sami z siebie badać jak rozumiem nie zamierzali. Pół roku to moim zdaniem trochę długo. Tym bardziej że dziecko

Re: kiedy badanie słuchu po drenażu?

Witaj,napiszę na naszym przypadku. Córka miała w sierpniu 2010r wstawiane dreny+wycięcie 3migdałka+usunięcie zmian zarostowych na kosteczkach słuchowych, za tydzień była wizyta kontrolna i następna właśnie za pół roku. Badanie słuchu robili jej po moim życzeniu, ale niestety nie było poprawy

to nie odwaga tylko wrażliwość słuchu...

po prostu fałszowali...

Re: Moja kotka stracila sluch.

Weterynarz, nie forum? :)

Re: Moja kotka stracila sluch.

Nie ma zadnego stanu zapalnego. To sama moge sprawdzic. Kot jest spokojny, duzo spi, normalnie je, nie trzepie glowa, nie drapie sie. Tylko z tym wychodzeniem. Stoi pod drzwiami i drze mordke na cala chalupe. Boje sie ja wypuszczac, ale po takiej awanturze w koncu wypuszczam.

1 2 3 4 5 6