847 wyników w czasie 7 398 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

salon fryzjerski Cesare - opinie (początek wątku)

Czy ktoś z Was tam był? kogo polecacie, kogo odradzacie? napiszcie coś proszę... w innych wątkach znal;azłam wypowiedzi na temat kilku innych salonów a o tym cisza. dzięki

Re: salon fryzjerski Cesare - opinie

opinie o salonach fryzjerskich (początek wątku)

Proszę o wasze opinie o slgach w salonach fryzjerskich w DG.Gdzie dobrze strzygą i umią doradzic fryzure do typu urody, jakie ceny

Re: opinie o salonach fryzjerskich

moja zona byla w fanarze w ch real dla mnie przyszla odmieniona ceny ok dobre kosmetyki.

Salon fryzjerski EFEKT - opinie ? (początek wątku)

Witam, słyszałam, że w salonie Efect panie znają się na rzeczy i dobrze ścinają oraz farbują, wiecie może jaki jest koszt pasemek na całą głowę plus podcięcie końcówek i czy fajnie jest to wykonane ? jeżeli nie polecacie tego salonu, jaki inny jest wart uwagi ? Moja fryzjerka wyjechała do

Re: Salon fryzjerski EFEKT - opinie ?

... rozglada się tylko po koleżankach ogląda w lustrze swoją buzie... no masakra... no i jak weszłam pierwszy raz do salonu zero zainteresowania człowiekiem... tylko chłopak fajnie umył włosy..

Salon fryzjerski MARIW - opinie (początek wątku)

Witam serdecznie Chiałabym zasięgnąć u Was opinii. Czy któreś z Pań może odwiedziły salon MARIW na ul.Św.Rocha.?? Chciałabym zmienić fryzurkę, kolor włosów. A zastanawiam się, czy jest to salon godny polecenia? Pozdrawiam -- pirelli35

Salon fryzjerski (początek wątku)

Wybieram się na kolor i podcięcie, do salonu Magda na ulicy Kolejowej, jak ktoś byl proszę o opinie.

Re: Salon fryzjerski

Dzięki za odpowiedź ale bardziej mi zależy na opinii kobiet

salony fryzjerskie (początek wątku)

prosze o propozycje salonow fryzjerskich godnych polecenia i tych , ktore nalezy omijac z daleka....wszelkie opinie, doswiadczenia mile widziane...

Re: salony fryzjerskie

dziekuje agnieszko za tyle propozycji. sukcesywnie bede sprawdzac i zamieszczac opinie...pozdrawiam i zycze milego dnia

Salony fryzjerskie (początek wątku)

Możecie kontynuowac swoje wywody na temat salonów fryzjerskich w nowym wątku bo ciężko się zapoznać ze opiniami z całego roku. Pozdrawiam

Salon fryzjerski (początek wątku)

Otwieram salon fryzjerski, nie chcę aby było tam sztywno jak w nowoczesnych salonach, tylko tak swojsko, babsko, dlatego chciałabym abyście podzieliły się swoimi opiniami jaki powinien być salon do którego chętnie byście chodziły? Co tak naprawdę znaczy dobry fryzjer, czy nie zależy to od chemii

Salon fryzjerski (początek wątku)

Witam, chcialabym uzyskac informacje na temat salonu fryzjerskiego, znalazlam imie , nazwisko oraz adres, chcialabym dowiedziec sie czy nadal istnieje ten zaklad i jakies opinie o nim, z gory serdecznie dziekuje:))..Salon fryzjerski Klara Kinga Rozenfeld , ul. Sloneczna 19, Elblag ....Bardzo prosze

Salon Fryzjerski Degowskich, Gdańsk - opinie. (początek wątku)

Czy któraś z Was wie coś może o tym salonie (chodzi mi głównie o ten we Wrzeszczu) ? Słyszałam że są najlepsi, świetnie ścinają, ale z atmosferą w salonie nie jest najlepiej (a tego nie lubię). Czy to prawda ? No i jaki mają przedział cenowy.

Re: Salon Fryzjerski Degowskich, Gdańsk - opinie.

jeszcze nie bylam. ponoc maja dwa salony, jeden na orunii gr.,drugie we wrzeszczu. Z tego co slyszalam od znajomych to jedne z najlepszych salonow. Nie znam niestety cen

1 2 3 4 5 6