80 wyników w czasie 76 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Kurcze, okradli mi dzieciaka... (początek wątku)

Zaprowadzałam starszaka na basen i w szatni powiesiłam softshell młodszego syna, rozmiar 110. Była to jedyna rzecz wisząca w szatni (dzień ciepły, młody sam się tak ubrał od czapy). Na kurtce powiesiłam jeszcze kamizelkę, tak więc było widać, że to są rzeczy jednego dziecka. Tak więc uważam, że

Re: sprzedam softshell DZ 128 i CH 110

up. Obydwie oferty aktualne

Re: sprzedam softshell DZ 128 i CH 110

Proszę o podanie wymiarów na maila gazetowego tej kurtki dziewczęcej.

Chusta Natibaby, kurtka i polar (początek wątku)

Witam, sprzedam chustę bawełnianą Natibaby z instrukcją,wzór Malta ( pasiak, 3 odcienie niebieskiego) 110zł polar dla dwojga z kapturkiem osobnym, kolor czarny, LennyLamb 110zł kurtkę dla dwojga softshell LennyLamb, kolor czarny 420zł Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia.

Re: Softshell dla 2,5 latka.

Rok temu młody miał z c&a i faktycznie krotki a rękawy długie ale jakos obleciał. Teraz kupiłam w h&m z dinozaurami, 110 dla prawie 5 latka jakby ktos pytal😉 starszy syn ma kolejny z Tchibo,zielony. Tchibo ma super softy tylko kolorystyka dość ograniczona. Gdyby nie to to obaj mieliby te

Re: Softshell dla 2,5 latka.

ogladałam softy dzisiaj w smyku.dla starszych chłopców kolorystyka taka se.sztywne bardzo i krój tez nie tego.cena 1389 zł wiec sie nie opłaca jak dla mnie bo w smyku z kuponem wyjdzie ok.110 zł a sa o wiele fajniejsze. -- http://lilypie.com https://lpmm.lilypie.com/OeCAp1.png http

Re: Kupię softshell , CH 110 - 116, chętnie c&a

https://m.ocdn.eu/_m/7408673aa733e9e8d26c81d6bdd533e6,10,19,0.jpg Ta kurteczka r. 104 cena 50 zł . Zakupiona 3 msc temu .

Re: Kupię softshell , CH 110 - 116, chętnie c&a

mozesz pokaza ta kurtke :) ?

Re: Kupię softshell i inne dla chłopca 98-104-110

Wysłałam zdjecia na email.

Re: Kupię softshell i inne dla chłopca 98-104-110

wyslalam fotki na gazetowego .

Re: softshell dziewczynka decathlon ze 110 na 25

Te bluzy dla chłopaków, nazywane polarami są bardzo nieciekawe:-( Wyglądają, jakby miało się do nich wszystko czepiać. Za to linkowane już kurtki 2 w 1 z podpinaną pikowaną kurteczką ( po przecenie 99 zł) dość fajne

Re: softshell dziewczynka decathlon ze 110 na 25

To fakt :) Ale na pewno to bluza sztuczna cieplejsza i grubsza. Po softshellu oczekuje wodoodporności a to nic takiego nie ma

Re: kupię softshell 110-116

allegro.pl/cudny-softshell-ca-r-122-odcienie-rozu-i4093881805.html

Re: kupię softshell 110-116

Kochana w Biedronce widziałam ze dwa dni temu. -- Uśmiechnij się :)

Softshell kappAhl proxtec r. 104/110 (początek wątku)

Kurtka KappAhl proXtec rozmiar 104/110, stan bdb/idealny- ( za używanie) cena 30 zł ma odblaski, ten zielony kolor jest bardziej soczysty niz na zdjęciu i fajnie komponuje się z tym różem. Może byc noszona przez cały rok.. w lato, w lekki deszcz oraz w zimę pod kurtkę. Z żalem się jej pozbędę

Re: Softshell z H&M. Widziałście?

Szukałam przed wyjazdem na 122 dla synka, a teraz chyba się spóźniłam... Byłam we wrocławskich Arkadach i wisiał tylko jeden softshell zielony w zwierzątka, cud chyba że w poszukiwanym przeze mnie rozmiarze. Tych niebiesko-granatowych było sporo, ale tylko w rozmiarze 110 (jeden) i 116 (dwa) i

Re: Softshell z H&M. Widziałście?

: www.smyk.com/cool-club-kurtka-chlopieca-auta-rozmiar-110,p1086386161,ubranka-dla-dzieci-p dla dziewczynek: www.smyk.com/cool-club-kurtka-dziewczeca-myszka-minnie-rozmiar-128,p1086373671,ubranka-dla-dzieci-p

1 2 3 4 5 6