25 530 wyników w czasie 523 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Spadek temperatury 4 dni po owulacji (początek wątku)

Od 5ciu cykli mierze temperature i za kazdym razem, w czwartym dniu po owulacji temperatura spada mi do linii podstawowej (potem idzie znowu do gory i zostaje tam do miesiaczki). Czy wiecie moze czym to jest spowodowane? Estrogen?

Re: Spadek temperatury 4 dni po owulacji

Do linii podstawowej moze spasc. A jak reszta objawow - wskazuja juz wtedy na faze lutealna? nie ma juz sluzu bj? Moze zbadaj sobie progesteron 7-8 dnia wyzszych temp., to zobaczysz, czy cialko zolte dobrze funkcjonuje. A potem, po tym 4 dniu tempka znow jest wysoka az do @? -- Krzyś, ur

Dziwny spadek temperatury po owulacji (początek wątku)

pierwszym cyklem starań. Podchodzimy więc z mężem do tematu ze spokojem, ale też z zamiarem wychwycenia ewentualnych niepawidłowości. Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii na temat dziwnego spadku temperatury w 16 dc? Dodam, że spadek taki kiedyś już mi sie przytrafił w cyklu z drobną infekcją

Re: Dziwny spadek temperatury po owulacji

Skok byl 18 dnia (ta z 17 dnia nie jest wyzsza od 6 poprzedzajacych)-kiedy owu- oczywiscie nie wiem ;))) bo tego nie da sie przewidziec przy pomocy NPR (najprawdopodobniej 17, 18 lub 19 dnia) Spadek tempki przed owu moze sie zdarzyc (choc nie musi) dosc czesto -u mnie na wiekszosci wykresow

Spadek temperatury przed owulacja (początek wątku)

Co to za zjawisko i z czego wynika?Czemu nie zawsze występuje? Czy temperatura spada w dniu owulacji czy np; dobę przed, by potem ponownie wzrosnąć?

Re: Spadek temperatury przed owulacja

Mnie na ogół spadała wtedy, jak pojawiał się śluz płodny. Czyli przez kilka dni była obniżona, co bardzo ładnie podkreślało skok. Ale nie zawsze tak było. Czasem też potrafi nie być obniżona, tylko stopniowo się podnosić. Utrudnia to znalezienie tych trzech wyższych, bo nie ma wtedy

Temperatury po owulacji (początek wątku)

Czy jest możliwy spadek temperatury po owulacji o 0,3-0,5 kresek na dwa dni po domniemanej owulacji? Mój wykres (cykl 30-32 dniowy do tej pory, ale przy tym to wygląda na to, ze wydłuży się do 36 dni, o ile nie jestem w ciąży) 23 d.c - wzrost z 36,8 do 37,3 (3 dni po pojawienie się śluzu

Re: Temperatury po owulacji

Tak, w tym cyklu był wyjątkowo obfity - pojawił sie 20 d.c.,ostatnim dniem był 21 d.c, 22 dnia nie zaobserwowałam, ale możliwe, ze był jeszcze na szyjce, szyjki nie badam (tak samo jak 19 d.c.) w cyklu przeważają temp 36,8

Temperatura po owulacji... (początek wątku)

Wreszcie doczekalam sie u siebie owulacji (mam baaardzo dlugie cyckle, powyzej 60 dni) ale temperatury, mimo ze sa od kilku dni na wyzszym poziomie, nie sa takie jak zawsze w okresie poowulacyjnym (sa sporo nizsze). Czym moze to byc spowodowane? Z gory dziekuje!

Re: Temperatura po owulacji...

Ale chyba wiesz, że plemniki w śluzie płodnym żyją kilka dni i nie trzeba celować w samą owulację, bo mogą na nią trochę poczekać. Dlatego właśnie przy staraniach należy kierować się śluzem, a wzrost temperatury jest potwierdzeniem przebytej owulacji już po fakcie.

Temperatura po owulacji? (początek wątku)

Cześć, mam takie pytanko! Moje cykle trwają średnio 30-31 dni, a więc owulacj ę powinnam mieć 17 dnia cyklu. W tym miesiącu tempka mi skoczyła do góry dopiero 22 dnia, czy to możliwe żebym miała tak późno owulację? Czy jest możliwe, że jestem w ciąży i tempka skoczyła po implantacji? Sama nie

Re: Temperatura po owulacji?

A powiedzcie mi co ze mną w takim razie. Nie mierzę temperatury regularnie - ale ostatnio dość często. Moja średnia ogólna temperatura rzadko kiedy przekracza 36 stopni. Najczęściej oscyluje w okolicach 35,8. Teraz podjęliśmy próbę zaciążenia i od kilku dni mam 36,8 - 37,0. Jaka powinna być

temperatura po owulacji (początek wątku)

Mam cykl monitorowany, brałam costilbegyt na wzrost pęcherzyków, a potem pregnyl na pęknięcie.Dzis u mnie 18 dc i temperatura od 3 dni 37,1. Dodam że w ubiegłym cyklu, o tym samym czasie temperatura 36,7. Czy mogę mieć nadzieje że w tym m-cu się udało? Tak bardzo bym chciała. Owulację miałam

Re: temperatura po owulacji

Ewdiku, mam podobną sytuację. Wprawdzie nic nie brałam ale to mój 19dc, od dwóch dni obserwuję temperaturę, która utrzymuje się na poziomie 37 - 37,3 stopni. Wiem co czujesz bo ja również bardzo, bardzo pragnę, żeby wreszcie udało się. Boję się mieć nadzieję, żeby później nie przeżyć

Temperatura po owulacji? (początek wątku)

Witam wszystkich! Mam takie pytanko: czy temperatura wzrasta zaraz po owulacji czy 2-3 dni po? Bo mi wzrosła dopiero w 22 dniu cyklu, a cykle mam 30-31 dniowe. Jak to możliwe? Czy to w ogóle była owulacja? I czy jeżeli dojdzie do zapłodnienia temp. jest wyższa niż normalnie po jajeczkowaniu

Re: Temperatura po owulacji?

witaj temperatura wzrasta z dniem zapłodnienia. Zrób sobie teraz test i sie nie denerwój. Zycze pomyslnego wyniku

temperatura po owulacji (początek wątku)

Jak to jest z temperatura po owulacji? Oczywicie wiem ze wraz z owulacja wzrasta, ale czy utrzymuje sie na wyzszym poziomie az do pierwszego dnia @, czy tez wczesniej spada - a jezeli tak to kiedy? Mam nadzieje ze bedziecie cos wiedziec na ten temat

Re: temperatura po owulacji

Chyba lepiej zapytać na NPR. Mnie się wydaje, że to raczej indywidualna sprawa. U mnie się utrzymuje przez 10-14 dni i spada w dniu @

spadek temp 6 dnia po owulacji (początek wątku)

Dziewczyny, od kilku cykli mierzonych temp i obserwacjami sluzu zauwazylam ze około 6-7 dnia po owulacji następuje u mnie spadek stemp. moja podstawowa temp to 36,5 od 17 (owulacja) dnia cyklu podnosi się do 37,0 - spada na jeden dzien do 36,4 23 dc nastepnego znowu podnosi sie do 37.0 i tyle

Re: spadek temp 6 dnia po owulacji

tez czytalam ze to implantacja. a robisz testy albo bete? skoro to trwa juz kilka cykli to jesli to implantacja to musisz byc za kazdym razem w ciazy biochemicznej....

1 2 3 4 5 6