W Warszawie niedaleko mego domu, na Bielanach powstała szkoła "Przymierza Rodzin". Czy ktoś potrafi coś dobrego o niej już powiedzieć? Rozważam umieszczenie tam dziecka...
szkola dopiero powstala, funkcjonuje niecaly miesiac, wiec trudno o jakiekolwiek opinie teraz jest to podstawowka, w przyszlym roku ma ruszyc gimnazjum w Warszawie jest juz co najmniej jedna szkola Przymierza Rodzin (bodajze na Ursynowie) - poszukaj w necie informacji o niej
Witam, znacie może tą szkołę? możecie podzielić się swoimi opiniami? Czy znacie może inną fajną szkołę na Bielanach?
Kto zna szkole na bielanach przymierza rodzin?? I cos moglby konkretnego o niej powiedziec
Szukam dobrej szkoły na Bielanach- pierwsza klasa SP. Słyszałam kiedyś bardzo dobre wypowiedzi o Przymierzu. Proszę o opinię rodziców, których dzieci są w tej szkole i wiedzą na bieżąco o atmosferze i poziomie nauczania. Wyczytałam kilka postów ale mam wrażenie, że głównie ludzi, którzy nie
Ja też myślę o tej szkole lub na Młocinach SP 13. Są jakies zdania Mam? Podobno podstawowa w Dąbrowie jest super ( państwowa)
Szukam informacji na temat szkoły Przymierza Rodzin na Bielanach.
To akurat czytałam ale tam jest więcej o szkole na Ursynowie oraz o gimnazjum. Mnie interesuje podstawówka i na Bielanach. Z tego co wiem one się różnią.
dziecka do szkoly? Czy znacie dobre szkoly podstawowe na Zoliborzu, Bielanach? Bede wdzieczna za wszystkie opinie. -- a to moja Marysia forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=10642547
dziecka do szkoly? Czy znacie dobre szkoly podstawowe na Zoliborzu, Bielanach? Bede wdzieczna za wszystkie opinie. -- a to moja Marysia forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=10642547
Wdzięczna będę za opinie na temat SP Stowarzyszenia Przymierze Rodzin im. Popiełuszki na Nocznickiego (Bielany). Rozważam wysłanie tam syna a opinie słyszę różne.
Witam.Ja rowniez odradzam te szkole.Moja corka chodzila do gimnazjum,przez pare miesiecy byla w tej szkole ponizana przez swoich kolegow i kolezanek. Pani Dyrektor najpierw byla bardzo zbulwersowana ze cos takiego dzialo sie w jej szkole. Powiedziala ze odpowiedzialni uczniowie beda pociagnieci
Polecam szkole na ul. Nocznickiego Przymierza Rodzin