19 wyników w czasie 2 427 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Endokrynolog ze Szpitala Bielańskiego-prywatnie (początek wątku)

Mam prośbę czy mógłby ktoś polecić endokrynologa, który pracuje w szpitalu bielańskim,ale przyjmuje gdzieś prywatnie. Mam złe wyniki a terminy są bardzo odległe. Dlatego zdecydowałam się pójśc prywatnie. Pozdrawiam

Re: Endokrynolog ze Szpitala Bielańskiego-prywatn

Pani Helena Jastrzębska W-wa ul. Popiełuszki 16/19 tel.8390860

Re: ginekolog - endokrynolog

dr Małgorzata Bińkowska ze Szpitala Bielańskiego, dzięki Niej mam synka, przyjmuje w prywatnej klinice, wizyta 100zł. tel.(22)8251357

Re: Endokrynolog w Wawie

w szpitali Bielańskim dr. Zgliczyński

Zdjęcia:

Re: Warszawa - uważajcie na tego endokrynologa!

calineczka79 napisała: > hej dziewczyny - właśnie znalazłam to forum (szukam info o dr Drozd i tu mnie > google skierowało chociaż nic nie znalazłam na jej temat) > polecam z całego serca szpital bielański Witaj calineczko79 Kogo polecasz w szpitalu bielański bo tam jest

Re: Warszawa - uważajcie na tego endokrynologa!

upadlyaniol napisał: > calineczka79 napisała: > > > hej dziewczyny - właśnie znalazłam to forum (szukam info o dr Drozd i tu > mnie > > google skierowało chociaż nic nie znalazłam na jej temat) > > polecam z całego serca szpital bielański

Re: ginekolog-endokrynolog dr Bińkowska

p. dr Małgorzata Bińkowska robiła mi cesarskie cięcie - super, pracuje obecnie w szpitalu Bielańskim, prywatnie przyjmuje na ul. Armii krajowej 13 tel, 00 825 13 57

Re: Dobry Endokrynolog Poszukiwany !!

Na terenie Powiatu Wołomińskiego nie wiem. Wiem, że w Wawie najlepsi są w szpitalu bielańskim, w przychodni przyszpitalnej. Polecam dr Gietkę. Oczywiście trzeba długo czekać a zapisy są raz na jakiś czas. Być może panie w rejestracji mają prywatne namiary na Panią Doktor. Warto zapytać

Re: szukam dobrego ginekologa-endokrynologa w War

Co do przychodni ALVIT to tam też można pójść z NFZ, tylko trzeba dłuugo poczekać. Ja się niedawno wstępnie zapisałam do dr Stopińskiej na luty..., ale ogólnie potwierdzam, że w szpitalu Bielańskim są dobrzy endokrynolodzy.

Re: szukam dobrego ginekologa-endokrynologa w War

nie jest wart tej ceny! jeśli chodzi o endo polecam tylko i wyłącznie lekarzy ze szpitala bielańskiego - terminy są przerażające ale jak coś pilnego to można też prywatnie większośc z nich przyjmuje w przych. ALVIT na Slowackiego - wizyta ok. 100zł -- Pozdro Aguś :-)

Re: Mam tarczyce -szukam dobrego endokrynologa

przychodni na Banacha. Dobrym ośrodkiem endokrynologicznym w Wawie jest przychodnia w szpitalu bielańskim.

Re: endokrynolog W-wa na kasę chorych - gdzie??

Nie wiem jak jest teraz w szpitalu bielańskim, ale gdy chodziłam tam kilka lat temu (wiem, że to kawał czasu) do endokrynologa, to przy odbiegającym od normy tsh lekarz przyjmował poza kolejką. Trzeba było tylko pokazać wynik lekarzowi, on dawał karteczkę, że przyjmie i z tą karteczką do

Re: tarczyca

Bardzo dziękuję ale P. prof. nie przyjmuje w szp. Bielańskim jak mogę do niego dotrzeć?? dzięki za pomoc B magda10da napisała: > polecam prof. Jeske, leczylam się u niego > kiedys przyjmował w szpitalu Bielańskim -- Szkukam dobrego Endokrynologa w Warszawie dla