18 wyników w czasie 86 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Lekarze: Poród z bezpłatnym znieczuleniem na

boli'. położna wspaniała, lekarz też- szpital rydygiera w łodzi.

po porodzie, rydygier-łódź (początek wątku)

rozmawiałam dziś z koleżanka której siostra rodziła miesiąc temu w szpitalu rydygiera. z tego co zrozumiałam podobno nikt z rodziny nie może wchodzić na salę gdzie przebywa się już z dziećmi po porodzie i tak a ż do wypisu. i jeśli chce się wyjść np. do toalety to dziecko zostaje pod opieka

Re: Poród w Łodzi. Jaki szpital ?

ja rodziłam w koperniku w lipcu 2007. osobiście bardzo polecam.ja miałam lekarza prowadzącego z madurowicza,ale akurat mieli remont więc prowadząca poleciła mi kopernika i rydygiera.przyjmą cię jak już będziesz miała akcje.przyjmowali nawet jak już teoretycznie nie mieli miejsc.zrobili salę

Re: usg w Diasonie w Łodzi - polecacie?

.ciazy wczesniej i dzwonic. powodzenia. polecam z calym sercem . p.s. a co do usg w szpitalach - to zalamka , ostatnio podjechalam do rydygiera i poprosilam lekarza robiacego mi usg, czy moge zobaczyc maluszka na monitorze ( wiecie jaka to radosc dla kazdej mamy ) a ten odburknal : "to nie jest

Re: Ciąża i poród w Łodzi

usg 3 d mozna zrobic u dr Dudareiwcza (Kamińskiego 31), wrzuc w wyszukiwarkę - ma stronę interentowa, bardzo dokładnie opisującą co to jest 3D i 4D oraz wszystko co zwiazane z usg i genetyką płodu; polecam sama szukam szpitala dla siebie, ale na podstawie doswiadczeń z 1 porodu nie polecam MP

Re: poród (parcie) inaczej niż na leżąco w Łodzi

również), chociaz ktg nie pozwalało na poruszanie się. Być moze teraz wymienili sprzęt, ale szczerze mówiąc już nie mam ochoty ekperymentowac w matce polce:( Szukam szpitala, gdzie niejako standardem jest inne rodzenie. Chyba że tak ekstremalne zmiany tam zaszły:) Bardzo dziękuję za informacje

Re: poród (parcie) inaczej niż na leżąco w Łodzi

molla7 napisała: > polecam fotel na pilota w Rydygierze, albo uprzec sie ze nie bedziesz rodzic w > niefizjologicnzej pozycji. uprzec to się teraz zamierzam. Obawiam się, że jednak szpital ma swoje zwyczaje, których ja nie złamię. Z tego co pamietam,to musiałabym chyba uciec z matki

Re: szpitale położnicze w łodzi

hej, ale jesteście złośliwe!!! dziewczyna pewnie pierwszy raz rodzi i chce wiedzieć, może pogadać! ja rodziłam w szpitalu "rydygiera" w łodzi. polecam z całego serca. opieka super dla mamy jak i dziecka, warunki w miarę tylko sanitariaty do wymiany. o dziwo szpital jakoś dziwnie

Re: Szpital Rydygiera w Łodzi

jeżeli szpital rydygiera to na szterlinga to zdecydowanie odradzam.Rok temu bratowa męza rodziła tam i teraz majac 26 lat, lekarze zastanawiają sie czy nie powinni jej usunąć macicy.Wyciskali z niej dziecko, nie chcieli robić cesarki, żle wyczyścili i pozszywali również Źle, nedawno miała

Re: Skarby z października 2006

hej, moja córcia martynka urodziła się 6 października 2006, w szpitalu "rydygiera" w łodzi :) kocham swoje maleństwo :) pozdrawiam wszystkie mamy i ich pociechy

Re: Szpital Rydygiera - Najgorszy szpital w Łodzi

.Trudno. Nie kazdy jest idealny. Co do odwiedzi n innych osób, to nie wyobrazam sobie tłumu ludzi na nie duzej 3 osobowej sali ZDECYDOWANIE POLECAM SZPITAL RYDYGIERA:) Dziekuje wszystkim za swietną opieką. -- Moje skarby, Kamilek 12.03.03 i Oskarek 22.05.05

Re: Szpital Rydygiera - Najgorszy szpital w Łodzi

SZANOWNA PACJENTKO. ZWRACAM SIĘ TAK DO PANI,PONIEWAŻ JAESTEM POŁOZNĄ I PRACUJĘ W SZPITALU IM.RYDYGIERA.POCZĄTKOWO NIE MIAŁAM ZAMIARU KOMENTOWAĆ PANI LISTU,ALE CZUJĘ SIE W OBOWIĄZKU SPROSTOWAĆ TO CO PANI OPISAŁA,PONIEWAŻ JEST TO NIE PRAWDĄ.OPIEKOWAŁAM SIE PANIĄ,WIĘC ZNAM PANI SPRAWĘ"OD KUCHNI