253 wyników w czasie 115 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Szpital Wojewódzki w Gdańsku (początek wątku)

Czy ktoś zna , jakie są tam warubki? W zasadzie jestem juz zdecydowana, ale chciałabym poznać opinie innych. Czy ktoś będzie tam rodził w ok.połowy grudnia- może sie spotkamy?

Szpital Wojewódzki w Tychach? (początek wątku)

Witam, Planowany termin porodu mam na 1-go maja. Mój lekarz pracuje w Tyskim szpitalu dlatego zdecydowałam się na poród właśnie w tym szpitalu. Chciałabym poznać waszą opinie na temat tego szpitala, położnych tam pracujących.

Wojewódzki Szpital w Tychach?! (początek wątku)

Witam, Planowany termin porodu mam na 1-go maja. Mój lekarz pracuje w Tyskim szpitalu dlatego zdecydowałam się na poród właśnie w tym szpitalu. Chciałabym poznać waszą opinie na temat tego szpitala, położnych tam pracujących.

Ginekologia w Szpitalu Wojewódzkim - dobra? (początek wątku)

Bardzo mi zależy na poznaniu opinii byłych pacjentek, zwłaszcza tych, które były tam operowane: - który lekarz? - jak opieka pielęgniarska po operacji? - reguły odwiedzin? - ogólne wspomnienia? Czeka mnie prawdopodobnie operacja i chciałabym wiedzieć, czego się spodziewać i na co nastwić :)

Re: Szpital Wojewódzki w Gdańsku

wczesniej z kimś uzgadniać? do szkoły rodzenia raczej nie pojde, bo chciałabym chodzic z mezem a on narazie jest gosciem w domu bo pracuje w poznaniu.A czy same kobiety chodzą do szkoły rodzenia? pozdrawiam monika

Gdańsk - lekarze w szpitalu Wojewódzkim (początek wątku)

Dziewczyny, czy możecie poelcić jakiegoś lekarza z szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku? Czy chodzicie do jakiego lekarza z tego szpitala na wizyty prywatnie lub państwowo? Ja poznałam de Pielasa - jedna wizyta w przychodni (był długo nieobecny), dr Doeringa (robi mi USG) oraz słyszałam o dr

Re: Poród w Szpitalu Wojewódzkim

po I opieka OK wbrew opiniom, leżałam baaardzo długo więc wiem na pewno, poznałam każdą położną i każdego lekarza po II najepiej gdy ciążę prowadzi lekarz pracujący w szpitalu, bo po prostu ma kto podjąc pewne decyzje,z niczyją pacjentką czekają na przegieg wydarzeń po III i NAJWAŻNIEJSZE

Szpital Wojewódzki bez ogrzewania? (początek wątku)

Przemyśl: www.tpfprzemysl.w.kki.pl/index.html

Re: Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Ciechanowie

grosze. i jakoś nie ma tłoku chętnych do pracy w szpitalu. a przecież jeszcze mniej łóżek... zapisy? kolejka społeczna do szpitalnego łóżka? a prywatyzacja oddziałów? już wiemy czego teraz można oczekiwać w POZ-ach? na wszystkim oszczędzają...na badaniach, skierowaniach. prywatnie trzeba będzie płacić

Re: Poród rodzinny w Szpitalu Wojewódzkim

Ja jestem bardzo zadowolona z opieki w Wojewódzkim pomimo tego, że mój lekarz prowadzący tam nie pracuje ani nie miałam również załatwianej żadnej położnej. Też się nasłuchałam że Miejski lepszy, jednak przekonały mnie sale dwuosobowe. Fakt, że leżałam kilka dni na patologii ciąży bo przenosiłam

1 2 3 4 5 6