Czy ktoś zna , jakie są tam warubki? W zasadzie jestem juz zdecydowana, ale chciałabym poznać opinie innych. Czy ktoś będzie tam rodził w ok.połowy grudnia- może sie spotkamy?
Witam, Planowany termin porodu mam na 1-go maja. Mój lekarz pracuje w Tyskim szpitalu dlatego zdecydowałam się na poród właśnie w tym szpitalu. Chciałabym poznać waszą opinie na temat tego szpitala, położnych tam pracujących.
Witam, Planowany termin porodu mam na 1-go maja. Mój lekarz pracuje w Tyskim szpitalu dlatego zdecydowałam się na poród właśnie w tym szpitalu. Chciałabym poznać waszą opinie na temat tego szpitala, położnych tam pracujących.
Bardzo mi zależy na poznaniu opinii byłych pacjentek, zwłaszcza tych, które były tam operowane: - który lekarz? - jak opieka pielęgniarska po operacji? - reguły odwiedzin? - ogólne wspomnienia? Czeka mnie prawdopodobnie operacja i chciałabym wiedzieć, czego się spodziewać i na co nastwić :)
wczesniej z kimś uzgadniać? do szkoły rodzenia raczej nie pojde, bo chciałabym chodzic z mezem a on narazie jest gosciem w domu bo pracuje w poznaniu.A czy same kobiety chodzą do szkoły rodzenia? pozdrawiam monika
Dziewczyny, czy możecie poelcić jakiegoś lekarza z szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku? Czy chodzicie do jakiego lekarza z tego szpitala na wizyty prywatnie lub państwowo? Ja poznałam de Pielasa - jedna wizyta w przychodni (był długo nieobecny), dr Doeringa (robi mi USG) oraz słyszałam o dr
po I opieka OK wbrew opiniom, leżałam baaardzo długo więc wiem na pewno, poznałam każdą położną i każdego lekarza po II najepiej gdy ciążę prowadzi lekarz pracujący w szpitalu, bo po prostu ma kto podjąc pewne decyzje,z niczyją pacjentką czekają na przegieg wydarzeń po III i NAJWAŻNIEJSZE
Przemyśl: www.tpfprzemysl.w.kki.pl/index.html
grosze. i jakoś nie ma tłoku chętnych do pracy w szpitalu. a przecież jeszcze mniej łóżek... zapisy? kolejka społeczna do szpitalnego łóżka? a prywatyzacja oddziałów? już wiemy czego teraz można oczekiwać w POZ-ach? na wszystkim oszczędzają...na badaniach, skierowaniach. prywatnie trzeba będzie płacić
Ja jestem bardzo zadowolona z opieki w Wojewódzkim pomimo tego, że mój lekarz prowadzący tam nie pracuje ani nie miałam również załatwianej żadnej położnej. Też się nasłuchałam że Miejski lepszy, jednak przekonały mnie sale dwuosobowe. Fakt, że leżałam kilka dni na patologii ciąży bo przenosiłam