Wszedłem sobie dzisiaj na jedno forum ukryte (tak, jestem jego uczestnikiem) i chciałem coś w nim wygrzebać wyszukiwarką. A tu nagle system mnie prosi o zalogowanie. Zdębiałem na moment, pomyślałem, że mnie może wylogogo albo co, wszedłem jeszcze raz, dałem szukaj - to samo. "Zalogowałem się" więc
Dawno nie używałeś. Ja też tak mam na ukrytym i po zmianach nic się nie zmieniło. -- Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere near by. /Oscar Wilde/ * https://www.youtube.com/watch?v=7U0wAW17V_U&translated=1 Je Vous aime et... je vous aime, Gitanes
) Szukam niemieckich forów, na których możnaby poruszyć ten temat. Zależy mi szczególnie na forum Recklinghausen, bo zwłaszcza do tego miasta bytomianie po wojnie się przenosili. Niestety nie potrafię znaleźć nic odpowiedniego (zupełnie jakby nie było :/ ) Ale może to wynika z mojej słabej
przez POpaprancow i SLDupkow kultury?? spowazniej,kalin-ka!!
Sam komendant główny uważa, że nie złamał ani nie naciągnął prawa: "Tu nie chodzi o zbieranie informacji niejawnych, tylko o rozpoznanie, z kim mamy do czynienia, ile tysięcy ludzi przyjedzie do doliny oraz o badanie opinii na FORACH INTERNETOWYCH. W tym piśmie nie ma nic poza dobrymi
to nie jest kobieta. tylko jej marna imitacja. pozdrawiam serdecznie! mp
widzę, że się wkurzyłeś, bo niestety bzdury piszesz na temat paździocha
na wymianę ok 650 innych probek wiec chyba sie dogadamy :) marta malpa communic8.pl -- rozwijaj się! www.communic8.pl
-Tea for Two l'artisan -Dzongkha -Premier figuier extreme -Passange d'enfer -Demeter: Patchouli, Beeswax, Giant sequoia, Thunder storm, BabyPowder, Cinnamon bun, Dirt, Fig Leaf, Holi smoke, Incense, Creme Brulle, Leather, Freesia, salt air,Fire place, snow, earl grey, Blueberry muffin -Kashmina
Jeżeli masz tę piosenkę (wykonawca Chip Jensen), bardzo cię proszę, wyślij mi ją na skrzyneczkę. A jeżeli masz jeszcze "Jeden dzień, jedna noc" Karmacomy, to już w ogóle super. Pozdrawiam Joey
teraz masz wybór: fora dla każdego - MYSŁOWICE fora nie dla wszystkich - m y s ł o w i c e moje miasto
Network For Buissnes-szukam opinii na temat tej firmy. Chodzi mi o solidnego dostawcę internetu i telefonii. Czy ktoś może podpisał z nimi umowę i może wyrazić swoje zdanie na temat jakości usług?