Zalozyc watek o angazetka? Dla mnie ten watek bardzo zle swiadczy o autorce i czy uczestnikach a także o moderacji ktora go nie skasowała. Ten watek to nagonka i nie ma znaczenia czy Riki glupoty wyolpisuje czasaii czy nie. Nie mam zamiaru wdawac sie w pyskowki na ten temat. I. Rozdział
Oo moderacja sie zainteresuje takim spamowaniem tasiemcow. Podaje sie linka. Nowa na forum nie jestes -- Zauważyliście, że piękni ludzie dają komplementy, bogaci wspierają, sportowcy trenują Cię tak jak siebie.. a tylko ci, którzy nie mają się czym pochwalić, szukają sposobów żeby Cię poniżyć
Moderacja ma procedury i tez wie kiedy watek nadaje sie do wyciecia Na BBC nie ma forum. -- Zauważyliście, że piękni ludzie dają komplementy, bogaci wspierają, sportowcy trenują Cię tak jak siebie.. a tylko ci, którzy nie mają się czym pochwalić, szukają sposobów żeby Cię poniżyć? To, co
angielskiego; i nikt tego nie pi > ętnuje). > Nie piętnują niestety, bo uważają że to jest takie fajne, mądre i do przodu. Na tym forum pewna forumka chwaliła się, że zna kilka języków. Niestety używała określeń w stylu "nie umiem w szukanie pracy". Tak mnie to wkurzyło, że w efekcie mój post
Bo takie watki zaklada sie na forum moderacja albo pisze emaila do moderacji. Polecam poczytac regulamin i netykiete choc raz. -- Zauważyliście, że piękni ludzie dają komplementy, bogaci wspierają, sportowcy trenują Cię tak jak siebie.. a tylko ci, którzy nie mają się czym pochwalić, szukają
>(Wiem przecież, i wszyscy to wiedzą: kolejny raz palnęłaś coś z ignorancji i teraz wspomagasz się czatem GPT). To takie forum gdzie tego typu teksty trzeba lykac i bron boze bym skomentowala jak katolik wpisuje tego typu ch*m*skie wypowiedzi. Jeszcze raz a pisze na forum moderacja
Fornitta ale zglasza sie piszac do moderacji a nie zaklada watki. Przeciez od tego jest moderacja. Chyba nie liczysz na to ze wszystkie forumki maja mozliwosci kasowania postow -- Zauważyliście, że piękni ludzie dają komplementy, bogaci wspierają, sportowcy trenują Cię tak jak siebie.. a tylko
demodee2 napisała: > Ale jak "zbiorowo zablokowałyście mi dostęp"? Dostępu do forum broni moderacja. > Jednak jesteś moderatorką, angazetko? Przecież tu jest jedna moderatorka od dawna. A szukają drugiej. Nie bądź naiwna. Jak nie możesz się zalogować to zmień wyszukiwarkę
moderowanie ematki nie zostanie wyryta w kamieniu – co najwyżej w nagłówku forum za Twoją zgodą – i chociaż szukamy moderatora docelowego i na dłużej, to gwarantuję, że z moderacji można zawsze zrezygnować.
Pytanie jak sie zachowuja na ich innych nickach jeśli takowe maja. Zawsze wydaje mi sie ze moderacja ma niezly ubaw jak przyglada sie who is who na innym nicku. Okazuje sie zapewne ze forum jest o polowe mniejsze. Ja bym chetniej glosowala na jednonikowcow. Dawala im dodatkowa punktacje za to
Moderacja na etacie nie moze ujawniac szczegolow finansowych spolki i strategii. Forum nie jest wielce dochodowa czescia i wystarcza na to by przetrwalo. -- Zauważyliście, że piękni ludzie dają komplementy, bogaci wspierają, sportowcy trenują Cię tak jak siebie.. a tylko ci, którzy nie mają