555 wyników w czasie 116 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Opowieści Rikiego - podręczny szablon

Zalozyc watek o angazetka? Dla mnie ten watek bardzo zle swiadczy o autorce i czy uczestnikach a także o moderacji ktora go nie skasowała. Ten watek to nagonka i nie ma znaczenia czy Riki glupoty wyolpisuje czasaii czy nie. Nie mam zamiaru wdawac sie w pyskowki na ten temat. I. Rozdział

Re: Nareszcie Gazanczycy pozywają Hamas...

Oo moderacja sie zainteresuje takim spamowaniem tasiemcow. Podaje sie linka. Nowa na forum nie jestes -- Zauważyliście, że piękni ludzie dają komplementy, bogaci wspierają, sportowcy trenują Cię tak jak siebie.. a tylko ci, którzy nie mają się czym pochwalić, szukają sposobów żeby Cię poniżyć

Re: 300 stron raportu...

Moderacja ma procedury i tez wie kiedy watek nadaje sie do wyciecia Na BBC nie ma forum. -- Zauważyliście, że piękni ludzie dają komplementy, bogaci wspierają, sportowcy trenują Cię tak jak siebie.. a tylko ci, którzy nie mają się czym pochwalić, szukają sposobów żeby Cię poniżyć? To, co

Re: Dostęp do tekstów Wysokieobcasy.pl: oferta dl

angielskiego; i nikt tego nie pi > ętnuje). > Nie piętnują niestety, bo uważają że to jest takie fajne, mądre i do przodu. Na tym forum pewna forumka chwaliła się, że zna kilka języków. Niestety używała określeń w stylu "nie umiem w szukanie pracy". Tak mnie to wkurzyło, że w efekcie mój post

Re: Ujawnianie danych uzytkowników

Bo takie watki zaklada sie na forum moderacja albo pisze emaila do moderacji. Polecam poczytac regulamin i netykiete choc raz. -- Zauważyliście, że piękni ludzie dają komplementy, bogaci wspierają, sportowcy trenują Cię tak jak siebie.. a tylko ci, którzy nie mają się czym pochwalić, szukają

Re: Biblię bym sobie poczytała

>(Wiem przecież, i wszyscy to wiedzą: kolejny raz palnęłaś coś z ignorancji i teraz wspomagasz się czatem GPT). To takie forum gdzie tego typu teksty trzeba lykac i bron boze bym skomentowala jak katolik wpisuje tego typu ch*m*skie wypowiedzi. Jeszcze raz a pisze na forum moderacja

Re: CZYM jest forum?

Fornitta ale zglasza sie piszac do moderacji a nie zaklada watki. Przeciez od tego jest moderacja. Chyba nie liczysz na to ze wszystkie forumki maja mozliwosci kasowania postow -- Zauważyliście, że piękni ludzie dają komplementy, bogaci wspierają, sportowcy trenują Cię tak jak siebie.. a tylko

Re: Dlaczego nie można się zalogować?

demodee2 napisała: > Ale jak "zbiorowo zablokowałyście mi dostęp"? Dostępu do forum broni moderacja. > Jednak jesteś moderatorką, angazetko? Przecież tu jest jedna moderatorka od dawna. A szukają drugiej. Nie bądź naiwna. Jak nie możesz się zalogować to zmień wyszukiwarkę

Re: Wybory na moderatora emamy - zasady

moderowanie ematki nie zostanie wyryta w kamieniu – co najwyżej w nagłówku forum za Twoją zgodą – i chociaż szukamy moderatora docelowego i na dłużej, to gwarantuję, że z moderacji można zawsze zrezygnować.

Re: Wybory na moderatora emamy - zasady

Pytanie jak sie zachowuja na ich innych nickach jeśli takowe maja. Zawsze wydaje mi sie ze moderacja ma niezly ubaw jak przyglada sie who is who na innym nicku. Okazuje sie zapewne ze forum jest o polowe mniejsze. Ja bym chetniej glosowala na jednonikowcow. Dawala im dodatkowa punktacje za to

Re: Praca dla korpo za darmo

Moderacja na etacie nie moze ujawniac szczegolow finansowych spolki i strategii. Forum nie jest wielce dochodowa czescia i wystarcza na to by przetrwalo. -- Zauważyliście, że piękni ludzie dają komplementy, bogaci wspierają, sportowcy trenują Cię tak jak siebie.. a tylko ci, którzy nie mają

1 2 3 4 5 6