1 319 wyników w czasie 209 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Trudno gojące się rany , przebarwienia. (początek wątku)

Witam wszystkich. Chciałabym się poradzić. Nie wiem dlaczego ale po jakim kolwiek zadrapaniu, skaleczeniu skóra na nogach nie chce mi się goić, tzn goi się bardzo powoli potem zostają przebarwienia. Dermatolog nic mi nie poradził, dostałam tylko antybiotyk w masci. Dzieki

Trudno gojąca się rana (początek wątku)

Czy macie jakieś sposoby na trudno gąjące się rany? Jest to rana po ugryzieniu psa, babrze się już przeszło 2 lata. Co robić? Pomóżcie.

Re: Trudno gojąca się rana

Do powyższych postów dodam tylko, że problemy z gojeniem się ran towarzyszą często niedoborom cynku

jeszcze jedno - trudno gojące się rany

Czy ktoś zna jakiś sposob? gdy metody konwencjonalne zawiodły?

Re: jeszcze jedno - trudno gojące się rany

Na ciele ale na rekach i nogach? Rany stare towarza plame z grubsza skora jakby na nich ? Jesli tak zanchorka ma racje co do uczulunia .takie dziwne ranki powstaja np. jesli ktos ma stycznosc z paliwem wszelkiego rodzaju . to tylko przyklad .alergolog lub deratolog da ci prawidlowa diagnoze apropo

Maść na trudno gojące się rany pilnie potrzebuje.. (początek wątku)

Szukam dla Taty, ma rany na stopie (popękana skóra, ale nie wiem dokładnie jak to się stało, a on dość metnie tłumaczy, wiem tyle że są pęknięcia go boli as nie może chodzić - a musi chodzić bo lekarz kazał) Mówi że na rany to zwykle solcoseryl stosował ale nie można dostać (faktycznie, nie ma

Re: Maść na trudno gojące się rany pilnie potrzeb

bylo lepiej, rana się sklejała. > Jakby która ematka wiedziala o czym pisze to będę wdzięczna za nazwę, goilo się > jak rany na wampirach. Jak z cieląt to pewnie solcoseryl. Ale prawie nie do dostania.

Trudno gojące się rany..jakiej witaminy Mi brak??? (początek wątku)

skaleczenie nożem, zadrapanie przez kota, uderzenie o mebel...zawsze się to to, że tak powiem "ślimaczy" i nie goi jak u normalnych ludzi.. wyglądam jak po wybuchu bomby!! wszędzie siniaki i nie zagojone ranki Jakie witaminy polecacie?? p.s a może taka moja natura i nie ma się czym przejmować....

Re: Trudno gojące się rany..jakiej witaminy Mi br

mi to wyglada na cukrzyce

Trudno gojąca się rana co robić, help! (początek wątku)

Wypadek z piłą w roli głównej był 3 tygodnie temu (nie będę się wdawała w szczegóły, napiszę tylko że chodzi o stopę) a z rany przy wstawaniu nadal leci krew. Jeden lekarz każe moczyć stopę 15 min .dziennie w jakimś płynie, dokładnie nie wiem, a potem zawijać, inny znowu absolutnie nie każe

Re: Trudno gojąca się rana co robić, help!

Nie wiem czy na to pomoze ale kup masc nagietkowa, goi rany w 3 -4 dni. Ja kiedys mialam oparzenie na rece zagoila mi w ok tydzien. Mozna sprobowac, koszt jest ok 7 zł. -- Forum zamknięte: Nerwice-przywróć radość życia Dział Zdrowie

Re: NIEGOJĄCA SIĘ RANA !!!!

Rany na nogach, a zwłaszcza w dolnej ich części poniżej kolan goją się trudno. Dodatkowym utrudnieniem jak tu już ktoś wcześniej zauważył może być cukrzyca ale nawet i bez cukrzycy rany podudzi często ropieją i robią się z nich wrzody które nie chcą się zagoić całymi latami. Ja mam na lewej

Re: NIEGOJĄCA SIĘ RANA !!!!

Gość portalu: praktyk napisał(a): > Rany na nogach, a zwłaszcza w dolnej ich części poniżej kolan goją się trudno. > Dodatkowym utrudnieniem jak tu już ktoś wcześniej zauważył może być cukrzyca > ale nawet i bez cukrzycy rany podudzi często ropieją i robią się z nich wrzody

(nie)gojenie rany i w ogóle tragedia :( (początek wątku)

Nie wiem co mam dokładnie napisać. Postaram się samo meritum bo trudno mi o wszystkim. Rak jelita od ponad 6 lat. Guz nie był wycięty. Od prawie 1,5 roku chemia. Wydawało się, że jakoś to kontrolujemy i nastąpiło załamanie. Nie do wytrzymania bóle zwłaszcza okolice pośladków, utrata czucia w kroczu

Re: (nie)gojenie rany i w ogóle tragedia :(

www.hospicjum.info/index.php?option=com_content&view=article&id=257&Itemid=49 pl.wikipedia.org/wiki/Medycyna_paliatywna mamie potrzebne jest teraz wsparcie,bo pewnie strasznie to wszystko przeżywa.dobra opieka p.bólowa i zajęcie sięraną.czyli kompletnie nie to,co oferuje

Re: Rana się nie goi :(

Zastosowałabym opatrunek specjalistyczny np Inadine, która działa skutecznie na rany po oparzeniu, trudno gojące się i zakażone. Mnie pomogła!

Re: Gojenie rany po cc.

strasznego, po pięciu minutach masz dziecko. Znieczulenie miałam podpajęczynówkowe czyli cały czas byłam świadoma tego co się dzieje. Dochodzenie do siebie po cc jest trudne ale na szczęście trwa krótko. Najgorsze pierwsze dwa dni potem to już z górki. Brzuch to nawet nie boli bo cały czas podają środki

1 2 3 4 5 6