żona na trzech etatach jednocześnie w PZU (sponsoring, prewencja, CSR i co tam jeszcze) plus równolegle w biurze Rzecznika Praw Dziecka – to jest „normalna praca”. Szczególnie jak się tam pojawia głównie na papierze, a resztę czasu na urlopach, macierzyńskich, wychowawczych i L4. Ale lekarz KO zarobił
wtedy znacznie więcej energii, niż z węgla. Pan Czarnek nie dał jednak za wygraną i na platformie X zapytał Wiecha, czy w związku tak dużym pozyskaniem energii z fotowoltaiki można było zamknąć którąś z kopalń, a jej pracowników wysłać na urlop bezpłatny i zaoszczędzić dzięki temu kilka milionów zł. A
>za okresy nieskładkowe; liczymy je po 0,7% podstawy kapitału za każdy rok mnie za 5 lat bezpłatnego urlopu wychowczego wyliczono 100 zł do emerytury...Tyle co na waciki
oficjalnie cie nie poinformował. U mnie tak było jeśli chodzi o urlopy wychowawcze. To z prasy dowiedziałam się, że została wyliczona składka za ten, wtedy, bezpłatny urlop. Ale trzeba złożyć wniosek do ZUS, nie złożysz? nie masz. I tak działo się w wielu innych tematach emerytalnych. Przepisy zmieniały się
pies.na.czarnych napisała: > no-popis napisała: > > > pies.na.czarnych napisała: > > > > > Stanisław Karczewski będąc na bezpłatnym urlopie naciągnął szpital > na 400 > > 000 z > > > ł. > > No i ... Pisnąłem
no-popis napisała: > pies.na.czarnych napisała: > > > Stanisław Karczewski będąc na bezpłatnym urlopie naciągnął szpital na 400 > 000 z > > ł. > No i ... > > > Nawet nie PiSnąłeś słówkiem oburzenia. Hipokryto jeden :)
Serio ale co to za jakieś pomysły od czapy? Jakbym miała do wyboru brak dostępu do aborcji i brak dostępu do macierzyńskiego to bym się nawet 5 min nie zastanawiała tylko biorę urlop Co będziecie tak chodzić do pracy z tymi dziećmi powieszonymi na plecach jak chłopki w siedemnastym wieku? Szok
, zdecydowanie nie mówię o kobiecie, która np. jest na bezpłatnym urlopie wychowawczym, że to leń. To twój pięćdziesiąty ósmy chochoł w tej dyskusji. Widocznie inaczej nie umiesz.
Czyli dużo krzyczysz, ale realnego pomysłu, by było sprawiedliwe nie masz. I jak to "cudownie" usłyszeć, jak kobieta o innej kobiecie, która np. jest na bezpłatnym urlopie wychowawczym, mówi, że to leń. -- http://www.youtube.com/watch?v=-bBVdpeeUBM&feature=related P http
pracował, urlop bezpłatny. Następnie podpisał umowę o dzieło z tym szpitalem i będąc jednocześnie na etacie Senatu, kosił dodatkowy, ciężki szmal na dyżurach. Dla idei 🤡 A dziś znów jest w drużynie, która poucza innych lekarzy, jak i ile powinni zarabiać. https://pbs.twimg.com/media/HLFZMGaW0AAdg9A
doświadczyłam tylko zimnej wody. Nie pamiętam, czy toaleta przy plaży jest bezpłatna, na pewno taka jest przy parkingu, od którego trzeba dojść już pieszo na plażę. Oferta gastro nie jest szeroka w tamtej okolicy, ale są co najmniej dwa miejsca ze smacznym jedzeniem. I o ile nie jestem jakąs wielką fanką
weekend 4 > godzi > > ny? > Nie, praca na umowę zlecenie, bez urlopu, macierzyńskiego, wychowawczego i inny > ch zdobyczy ostatniego stulecia. praca na zlecenie jest ok, jeśli dotyczy zlecenia wykonania określonej pracy w określonym czasie za określone wynagrodzenie wielu
po_godzinach_1 napisała: > droch napisał: > > > > W cywilizacji taka oferta pracy nigdy nie powinna zaistnieć. > > praca przez 5 dni w tygodniu w niepełnym wymiarze plus co drugi weekend 4 godzi > ny? Nie, praca na umowę zlecenie, bez urlopu
dlatego że są niezdolni), większość z nich przez całe życie nie doświadcza jednego dnia płatnego wypoczynku. Nie mają rent, urlopów, wczasów pod gruszą, macierzyńskiego. Państwo chce wesprzeć ich możliwość opłacania sobie ZUS (twórca na ogół nie wie ile zarobi w danym roku), dopłacając okresowo do jego
każdy pracodawca miał to na uwadze. Młoda kobieta to nie tylko ciąża, urlop macierzyński ale też liczne zwolnienia "na dzieci" potem. Na które to zwolnienie każdy pracodawca reagował alergicznie... Tak ze g...wiesz